هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی گذاشته و یا furloughed به عنوان coronavirus گسترش

بهداشت و درمان کارگران و پشتیبانی به عنوان قهرمانان COVID-19 بحران و تحسین خطر جان خود را برای محافظت از دیگرا

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

بهداشت و درمان کارگران و پشتیبانی به عنوان قهرمانان COVID-19 بحران و تحسین خطر جان خود را برای محافظت از دیگران را مختل کرده است به خصوص با شدید اقتصادی fallout ساخته شده توسط این بیماری همه گیر.

در کالیفرنیا هزاران نفر از پرستاران و پزشکان و سایر کارکنان پزشکی گذاشته شده است خاموش و یا furloughed یا گرفته اند کاهش پرداخت از اواسط ماه مارس. درد احساس شده است و به طور گسترده از امکانات عمده مانند استنفورد مراقبت های بهداشتی به کوچک روستایی به بیمارستان های خصوصی پزشکان. در سراسر کشور زیان کار در بخش بهداشت و درمان بوده است دوم تنها به کسانی که در صنعت رستوران با توجه به فدرال آمار نیروی کار.

بیمارستان ها و دفاتر پزشکان از دست داده و میلیاردها دلار درآمد در زمانی که آنها لغو اعمال جراحی الکتیو و غیر اورژانس بازدیدکننده داشته است به آماده شدن برای یک امکان افزایش COVID-19 بيمار و به منظور کاهش گسترش ویروس.

بیماران نیز شروع به برنامه ریزی کمتر انتصاب و اجتناب از بیمارستان حتی برای شرایط اضطراری پزشکی ایجاد یکی دیگر از آمار برای ارائه دهندگان خدمات که در حال حاضر در حال صدمه زدن به. خروش در مکان های که در آن وارد نمی شد به اندازه کافی برای جبران ضرر و زیان ،

تبلیغات

آمریکایی بهداشت و درمان است که یک کسب و کار و اقتصاد ساده هستند: کمتر از بیماران به معنی پول کمتر است. و هر چند برخی از بیمارستان کالیفرنیا شروع به برنامه اعمال جراحی الکتیو دوباره کارشناسان می گویند صنعت بهداشت و درمان است که بعید است به گزاف گویی به عنوان بزرگ عصری برای جمعیت در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار و ممکن است به جلوگیری یا خاموش مراقبت های پزشکی.

"برای 35 سال چشم انداز کار در بهداشت و درمان بزرگ شده است" گفت: USC سلامت اقتصاددان گلن Melnick. "در این زمان من فکر می کنم آن را به به کاهش سرعت بسیار کمی" به عنوان بیمارستان ها و کلینیک های یادگیری برای مقابله با کاهش درآمد "در راه دائم."

ماروین O'Quinn رئیس جمهور و رئیس اجرایی از CommonSpirit سلامت توصیف زمان بحران مالی به عنوان "فوق العاده شدید است." CommonSpirit است که بیمارستان ها و دیگر مراکز مراقبت در 21 کشور و شرکت مادر سان فرانسیسکو مبتنی بر کرامت سلامت دیده است و به طور متوسط درآمد قطره در حدود 40 درصد است.

"من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این" O'Quinn گفت. "بهداشت و درمان به طور معمول بوده است انعطاف پذیر نهاد حتی در میان یک افسردگی یا رکود زیرا بدون توجه به آنچه که در اقتصاد مردم هنوز هم نیاز به مراقبت های بهداشتی. اما این چیزی که بازدید همه است."

تبلیغات

برای پنج سال گذشته لری Isham کمک کرده است تا بیماران برای تهیه و بازیابی از عمل جراحی به عنوان یک پیش-op در Palomar مرکز پزشکی در اسکاندیدو. او furloughed زمانی که همه روش انتخابی لغو شد در ماه مارس ، روز چهارشنبه او به طور دائم گذاشته همراه با 316 دیگران است.

Isham با اشاره به طنز در رهبران دولت احضار هزاران نفر از کارگران بهداشت و درمان به داوطلب در خط مقدم در برابر COVID-19 در حالی که تعداد زیادی بودند دست دادن شغل خود. در برخی از بیمارستان ها همان پرستاران خواست برای آماده سازی زمین در بخش درمان COVID-19 بيمار در حال حاضر رو به کاهش است.

"این شرم آور" Isham گفت. "هر کس بود 'آمده از چوب: اگر شما در میانهی شب به پایان رسید مدرسه پرستاری ما به شما نیاز دارید و اگر شما بازنشسته و ما به شما نیاز دارید و ما مانند" ما گذاشته است.'"

تبلیغات

Palomar سلامت اجرا می شود که سه مرکز پزشکی در شمال شهرستان سان Diego از دست 5.7 میلیون دلار در ماه مارس به تنهایی با توجه به کاهش 50 ٪ در بازدیدکننده داشته است بیمار آغاز شد که در اواسط ماه با توجه به سیستم بهداشت و درمان. تلفات در ماه آوریل به شمار می رود بسیار بدتر, مقامات گفت.

"هیچ کس نمی تواند پیش بینی های غم انگیز و تاثیر این ویروس را در اقتصاد ما" گفت: Palomar سلامت اجرایی دایان هانسن در تماس با خبرنگاران این هفته است. "در این سال قرار بود در مورد رشد Palomar بهداشت و ما در نظر گرفتن دو گام به جلو است. متاسفانه ما در حال حاضر مجبور به عقب بکشد."

Melnick تخمین زده است که بیمارستان کالیفرنیا به طور معمول تولید 8 میلیارد دلار در درآمد ماهانه اما در ماه اول همه گیر آنها به دست آورده در حدود 6 میلیارد دلار. کسانی که ضرر و زیان شدند مرکب با هزینه های غیر منتظره برای آماده شدن برای یک موج مانند در آوردن اضافی نیروی انسانی و اجاره اتاق های هتل برای پزشکان درمان COVID-19 بیماران, او گفت:.

کمک مالی از دولت فدرال است که انتظار می رود برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شناور باقی می ماند اما معلوم نیست چه زمانی کاهش می تواند اجتناب شود. کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر خواهد شد یک تست استرس است که به خصوص به چالش کشیدن برای بیمارستان های روستایی و شیوه های خصوصی, در حال حاضر کار با حاشیه باریک.

تبلیغات

زمانی که دکتر Sumana ردی خانواده پزشکی دکتر در سالیناس متوجه کاهش قابل توجه در افرادی که به دنبال مراقبت های معمول در عمل خصوصی او شروع به ارائه telehealth بازديد به بیماران و حتی ارائه شده به درمان آنها را در پارکینگ به طوری که آنها نمی خواهد که به دفتر آمده.

درآمد در حوزه خصوصی شیوه در کالیفرنیا کاهش یافته است به طور متوسط 64 درصد از مارس 1, با توجه به بررسی های اخیر از 3,246 اقدامات انجام شده توسط کالیفرنیا پزشکی Assn. نیمی از شیوه های furloughed یا گذاشته کارکنان 65 درصد کاهش ساعت خود را یک سوم برقرار کاهش دستمزد و 11% بسته اند به طور موقت این بررسی نشان داد.

ردی اخیرا پیشرفت از مدیکر و بخشایش وام از طریق اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه را پوشش می دهد که دو ماه از حقوق کارکنان. اما فشارهای ناپدید نمی شود. او می داند که پس از 60 روز کوسن وام می پوشد او نیاز به پیدا کردن راه هایی برای ایجاد ،

"حل نمی کند چهار ماه از در حال حاضر, اما آن را به من می دهد اعتماد به نفس به نگه داشتن رفتن" ردی گفت.

تبلیغات

این کمبود می تواند باقی بماند تا زمانی که رکود مالی می پوشد در, Melnick هشدار داد. میلیون ها نفر از کالیفرنیا شغل خود را از دست داده و در نتیجه خود را بیمه بهداشت و درمان با توجه به همه گیر. این افراد به احتمال زیاد باقی می ماند ایجاد خواهد شد و یا سوئیچ به پزشکی و یا تحت پوشش کالیفرنیا گزینه های پوشش است که در کمتر درآمد برای ارائه دهندگان نسبت به انجام بیمه تجاری برنامه های.

"بنابراین حتی در جایی که حجم را که در آن وجود دارد رفتن به یک تغییر دائمی در چشم انداز" Melnick گفت. "من قصد دارم برای به دست آوردن مقدار زیادی پول کمتر برای خدمات مشابه."

جدید کردند مورد نیاز در دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی به این معنی است که سارا جین فون Wettberg بیمارستان طبخ باید 12 روز خاموش ترکیبی از پرداخت و مرخصی بدون حقوق. فون Wettberg که بدست آورده $66,000 هر سال نگران است که بحران مالی آن را بسیار سخت تر برای او را به پوشش وام مسکن و مراقبت از پدر و مادر سالمند.

تبلیغات

"این فقط رفتن به مخل به تمام خانواده" گفت: فون Wettberg یک عضو اتحادیه کارگری کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی-ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب است. "ساده مواد غذایی عمده مسائل است که من نیاز به ارائه. آن را به سختی می شود."

Nonunion استنفورد کارکنان می تواند انتخاب بین استفاده از زمان پرداخت کردن برای کردند روز و یا در نظر گرفتن 20% پرداخت کاهش بیش از 10 هفته دوره است. در تمام حدود 14,000 کارگران تحت تاثیر کاهش است.

"این درست نیست حس را به من در زمان بیماری همه گیر" گفت: فون Wettberg, 43. "چگونه آمده استنفورد — آن را مشهور بیمارستان که واقعا ادعا می کند برای رفتن برای جامعه و خدمت به بیماران و واقعا انجام بسیاری از تحقیقات و توسعه — و ناگهان 20 درصد کاهش?"

در بیانیه ای به بار استنفورد مقامات به نام کاهش یک "دشوار اما لازم تصمیم به حفظ سلامت دراز مدت این سازمان است."

تبلیغات

"در حال حاضر همه گیر است و تحت تاثیر بسیاری از سازمان ها در سطح جهان است و ما بدون استثنا" گفتند.

کارشناسان می گویند بیمارستان های روستایی بسیاری در حال حاضر در گذشته پاهای خود هستند به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر است. همه گیر می تواند به طور دائم تغییر شکل بیمارستان چشم انداز O'Quinn گفت.

"حدس من این است که از نظر مالی برخی از بیمارستان ها نمی خواهد بود قادر به بازیابی," او گفت:.

Mad River Community بیمارستان در آرکاتا در Humboldt County, furloughed 100 کارکنان در ماه گذشته به دلیل کاهش 50 ٪ در درآمد به دلیل لغو روش با توجه به همه گیر. بیمارستان هنوز به اعتراف یک COVID-19 بیمار گفت: سخنگوی پاملا فلوید.

تبلیغات

حتی اگر این بیمارستان آغاز می شود انجام اعمال جراحی الکتیو فردا آن را به طور معمول طول می کشد ماه برای دریافت پرداخت از بیمه او گفت: پس از آن خواهد شد در حالی که قبل از بیمارستان صعود از سوراخ. این آمار را مجبور به بیمارستان به تجدید نظر در آن و خدمات آن را فراهم می کند, او گفت:.

"ما تنها یک حاشیه سود 2 درصد به 3 درصد است. دور از 50 درصد از درآمد ما — آن است که ویرانگر" او گفت:.

بار کارکنان نویسندگان آنیتا Chabria و بن Poston کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب