هزاران نفر از مبارزه L. A. ساکنان می تواند اجاره امداد تحت $100 میلیون شورای شهر پیشنهاد

دهها هزار نفر از مستاجرها رو همه گیر مربوط به مبارزات اقتصادی در لس آنجلس می تواند دریافت کمک های مالی تحت برن

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

دهها هزار نفر از مستاجرها رو همه گیر مربوط به مبارزات اقتصادی در لس آنجلس می تواند دریافت کمک های مالی تحت برنامه مجموعه رونمایی شود امروز از رئیس شورای Nury مارتینز.

100 میلیون دلار در پیشنهادی اجاره امداد لازم است به خاطر کمبود مالی Angelenos در خانه های خود مارتینز گفت.

"شما می توانید ببینید ناامیدی در چشم مردم در مورد چگونه آنها در حال رفتن برای تغذیه خانواده خود اجازه دهید به تنهایی چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت اجاره خود را گفت:" مارتینز که نشان دهنده شرقی دره سن فرناندو محله.

ویرانی اقتصادی از رمان coronavirus خاموش شدن احساس شده است و در سراسر منطقه با نرخ بیکاری در L. A. شهرستان با شکوه از 20 درصد است.

تبلیغات

هر چند کمک های مالی می تواند کمک به بیش از 70,000 مستاجرها که هنوز هم فقط کسری از جمعیت تلاش برای پرداخت اجاره بها با توجه به برخی از تخمین می زند.

برای واجد شرایط مستاجران را مجبور به ثابت کند که آنها کسب 80 درصد و یا کمتر از این منطقه متوسط درآمد و آنها در مواجهه اقتصادی و یا اثرات بهداشتی با توجه به coronavirus با توجه به مارتینز که گفت: جزئیات این برنامه هنوز در حال مذاکره است. یک خانواده چهار به عنوان مثال نیاز به $90,100 یا کمتر به واجد شرایط. اجاره یارانه به طور مستقیم به صاحبخانه.

این شهرستان شده است بحث در مورد اجاره برنامه کمک برای کسانی که مبتلا به کروناویروس از آوریل. یک پیشنهاد نام برای این شهر به پوشش نیمی از مستاجران' اجاره به مدت سه ماه با اعطای حداکثر از 3000 $در هر خانواده است.

اگر 100 میلیون دلار اختصاص داده شد که با توجه به فرمول 74,074 L. A. خانواده ها می تواند دریافت دو ماه از یارانه اگر خود را اجاره $بود 1,350 در هر ماه با توجه به برآورد از شهر مسکن و جامعه سرمایه گذاری بخش است. که در مقایسه با شد 33,333 خانوار دریافت سه ماه از یارانه اگر خود را اجاره 2000 دلار در ماه است.

تبلیغات

پیشنهاد می سیفون یک تکه از $694 میلیون شهر دریافت به عنوان بخشی از دولت فدرال 2 تریلیون دلار coronavirus محرک برنامه ای که گذشت در ماه مارس است. پول باید مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش هزینه های مستقیم در coronavirus پاسخ یا ثانویه اثرات اقتصادی از shutdown از جمله اثرات به کسب و کار و یا اجاره.

آن را دشوار است به دانستن چگونه بسیاری از Angelenos افتاده اند پشت در پرداخت اجاره. یک گزارش از دانشگاه برکلی را Terner مرکز مسکن نوآوری تخمین زده است که نزدیک به 1 میلیون خانوار در L. A. منطقه شهری است که تعداد قابل توجهی از کارگران در بخش خدمات و صنایع سرگرمی هستند به احتمال زیاد به روبرو شده اند coronavirus مربوط به درآمد یا از دست دادن شغل. تحقیقات اخیر از UCLA نیز یافت می شود که مستاجران زندگی در محله های لس آنجلس از جمله مک آرتور پارک پیکو-یونیون و دانشگاه هاروارد ارتفاعات از جمله آسیب پذیر ترین در شهرستان به مشکلات پرداخت اجاره خود را با توجه به همه گیر.

رهبران شهر در حال حاضر تصویب یک مهلت قانونی برای اخراج برای کسانی که نمی تواند پرداخت به دلیل اقتصادی یا اثرات بهداشتی از coronavirus. تحت این مقررات تحت تاثیر قرار مستاجران باید یک سال پس از انقضای coronavirus وضعیت اضطراری به بازپرداخت هر گذشته به دلیل اجاره.

صاحبخانه و کم درآمد مسکن طرفداران ابراز نگرانی کرده اند بر ضد قوانین اخراج. صاحبخانه نگران در مورد نیاز به شانه عدم پرداخت اجاره برای یک دوره طولانی و طرفداران مسکن نگران هستند که انقضای اجاره حمایت می تواند باعث یک موج اخراج. اجاره برنامه کمک می تواند به کاهش هر دو نگرانی.

تبلیغات

اما برخی از مستاجر سازمان از جمله لس آنجلس مستاجران اتحادیه اروپا را تحت فشار قرار دادند برای شهر و ایالتی و فدرال رهبران برای رفتن بیشتر با لغو اجاره و پرداخت وام مسکن. آنها استدلال می کنند که بودجه محدود برای اجاره برنامه کمک خواهد لزوما ترک کردن برخی از کسانی که واجد شرایط برای تسکین. گروه خواسته اند که مستاجران برای رفتن بر روی "اجاره اعتصاب" و خودداری از پرداخت های خود را.

بار نویسنده کارکنان داکوتای اسمیت کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن