سه سابق نانوا از بازار شروع لالا نانوایی

زمانی که بازار بسته پس از 42 سال در کسب و کار در 1445 Larimer خیابان دنور از دست یک محله جمع آوری نقطه به عنوا

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

زمانی که بازار بسته پس از 42 سال در کسب و کار در 1445 Larimer خیابان دنور از دست یک محله جمع آوری نقطه به عنوان به خوبی به عنوان التقاطی کافه اسپرسو, نوشیدنی, ساندویچ, شیرینی و سایر اغذیه فروشی کرایه. اما آنچه بسیاری از مشتریان به یاد داشته باشید و بیشتر از دست بازار را پرت کردن بهار, کیک, یک سنت دیرین که بخشی از Larimer مربع تقریبا به عنوان طولانی به عنوان کافه خود را.

اما سه سابق نانوا از بازار خود را آغاز کسب و کار فروش خوشمزه و تزئینی کیک — از جمله پرت کردن بهار.

آدری Daniels لورا مادرید و ویویان Villagrana ملاقات کرد در حالی که کار در بازار بیش از پنج سال گذشته; هر سه آموخته است که چگونه به پخت کیک و دسر در کار است. "ویویان کسی است که تا به حال شده است وجود دارد طولانی می گوید:" Daniels که در سمت چپ برای یک موقعیت به عنوان یک آشپز شیرینی در گارد و گریس قبل از بسته شدن بازار در تاریخ 14 آوریل. مادرید می گوید او یک مشتری به طور منظم قبل از او شروع به کار در کافه و او و Villagrana هر دو شگفت زده و غمگین که محل بسته, حتی اگر آنها توضیح است که مالک علامت گرینبرگ صحبت شده بود برای برخی از زمان در مورد بازنشستگی.

"پس از آن و ویویان و من می خواستم به انجام خود ما چیز" Daniels یادداشت "اما ما ندارد پرت کردن بهار در ذهن در زمان."

بنابراین سه تشکیل لالا نانوایی و شروع به فروش کیک و کیک آنلاین. "ما بسیاری از ایده های جدید برای ترکیب عطر و طعم" Villagrana اضافه می کند اما می گوید که آنها در حال نگه داشتن منو کوتاه به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی کیفیت.

You can also get a chocolate cake from Lala's.گسترش

شما همچنین می توانید یک کیک شکلاتی از لاله است.

لالا نانوایی

مادرید می گوید نام جدید نانوایی آمد از دوران کودکی خود نام مستعار; "خانواده من با من تماس لالا چون من نوع daydreamer — و این هم یک قصیده به دوست ما لورن که او نیز مشغول به کار در بازار," او توضیح می دهد.

لاله را در یک کلبه نانوایی در حال حاضر با یک Instagram صفحه که در آن شما می توانید مشاهده و زیبا خلق و بررسی قیمت و آدرس ایمیل — lalasbakerydenver@gmail.com — که در آن شما می توانید محل سفارش خود را. نانوا را پرداخت از طریق Venmo و ترتیب انتخاب مکان برای محصولات به پایان رسید.

لالا است که از شروع های کوچک برای شروع, اما Daniels مادرید و Villagrana باید بزرگتر در نظر دارد. "همه ما تصور یک نمای در برخی از نقطه" Villagrana متحده "اما ما قصد داریم برای تنظیم بار با ارائه و تحویل سفارش آنلاین و پرداخت — مردم احساس امن و راحت است."

و اگر شما هرگز به حال پرت کردن بهار, کیک, شما باید به دنور. آن را یک روح در دو لایه کیک کدو slathered در خامه-پنیر رویه خامهای کیک یا شیرینی و صدر با لعاب میوه ها به طور معمول انبه و توت فرنگی و شاه توت و کیوی. شما می توانید با شما در شکل نوعی کیک کوچک و یا به عنوان یک nine-اینچ دور کیک از لاله است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب