جمعیت کثیری از مردم در بسیاری از بدون ماسک, بسته, ساحل ونیز بیش از آخر هفته روز یادبود

کالیفرنیا cooped برای ماه میان stay-at-home سفارشات در طول شیوع کروناویروس سواحل شلوغ پارک ها و مسیرهای پیاده

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

کالیفرنیا cooped برای ماه میان stay-at-home سفارشات در طول شیوع کروناویروس سواحل شلوغ پارک ها و مسیرهای پیاده روی بیش از آخر هفته روز یادبود هل دادن محدودیت های اجتماعی فاصله.

در لس آنجلس که در آن بیش از 46,000 coronavirus عفونت گزارش شده و بیش از 2100 COVID-19 مرگ شده اند شمارش بهداشت مقامات نگران تعطیلات آخر هفته خواهد بود یک آزمون بزرگ است.

مسیرهای دوچرخه و پارکینگ بازگشایی پیوستن به مسیرهای پیاده روی و گلف به عنوان مکان برای لذت بردن از خورشید آغشته به آب و هوا.

هر چند برخی از مناطق به نظر می رسید مشکل دیگران به سرعت خود را به تاخت و تاز کردن. جمعیت های بسته بندی شده مرور ساحل ونیز و تعداد بسیار کمی از افراد دیده می شد با پوشیدن ماسک در تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

مقامات گفت: عدم پیروی از قوانین از جمله منع از حمام آفتاب در ساحل ونیز و دیگر بهداشت عمومی نقض شده است یک مشکل مداوم.

"مسائل آخر این هفته اعتبار ما تصمیم به نگه داشتن ما شهرستان پارکینگ در ساحل ونیز بسته گفت:" نیکول Mooradian L. A. شهرستان بخش از سواحل و بنادر اطلاعات عمومی افسر.

به عنوان محدودیت با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 کاسته سراسر کالیفرنیا مقامات همچنان به هشدار می دهند که شیوه های مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله بهترین دفاع در برابر یک "موج دوم" از عفونت. دولت در حال نزدیک شدن 100,000 coronavirus عفونت و نزدیک است از 4000 مرگ و میر ناشی از.

تبلیغات

در جای دیگر در جنوب کالیفرنیا جمعیت مجبور به بسته شدن یک پیاده روی محبوب مقصد.

لس آنجلس گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی بسته ایتون دره عمیق و باریک در پاسادنا در روز یکشنبه پس از کثیری از کوهنوردان فرود در این منطقه است.

مقامات در ابتدا گفت: این منطقه خواهد بود توقیف باقی مانده از آخر هفته روز یادبود "با توجه به قریب به اتفاق جمعیت که پس از COVID-19 سلامت عمومی مورد نیاز است." اما در روز سه شنبه مقامات تمدید سفارش برای بقیه ماه.

تبلیغات

شرایط گرم این هفته انتظار می رود که برای فریب مردم بیشتر در خارج از منزل به خصوص به ساحل.

در طول سه روز تعطیلات مرور ساحل ونیز آینه صحنه های مشابه در دیگر شهرهای ساحل از جمله Ocean City, Md., و سواحل خلیج فارس علا.

اداره پلیس لس آنجلس نیست که اطلاعات در مورد این که آیا استناد صادر شد در ونیز. گروه سواحل و بنادر نیست و باید از این قدرت برای نوشتن بلیط.

آن را خیلی زود به بگویید که آیا beachgoers را ببینید هر گونه تغییرات پس از چنین شلوغ آخر هفته Mooradian گفت. در حال حاضر, شده اند وجود دارد هیچ تغییری به تازگی محدودیت برداشته.

تبلیغات

"ما هنوز در حال ارزیابی چه کار کرده و چه نیست, در طول تعطیلات آخر هفته," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن