از طریق کلرادو Outward Bound, بچه ها رنگ می توانید پیدا کردن راه خود را

ویرانی دره عمیق و باریک بود که فقط شروع به هم بزنید وقتی مارس McMullen از خواب بیدار شد و او را در اردوگاه در

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

ویرانی دره عمیق و باریک بود که فقط شروع به هم بزنید وقتی مارس McMullen از خواب بیدار شد و او را در اردوگاه در یک صبح سرد ماه اوت گذشته. ضعف و بیحالی و, کثیف, آغوش او درد از دو روز از paddling به هفده سال سرگردان را به یک کنترل از راه دور بانک آف سبز رودخانه به تماشای طلوع خورشید رنگ دره عمیق و باریک شیب دار و دیوار با رنگ های غربی: مس, طلا, خاکستری, قهوه مایل به زرد و گل اخری رنگ کردن.

در دره آب منعکس شده از صخره و آسمان است. "بود" McMullen می گوید. "فقط زیبا است."

او یکی از اولین تا که صبح روز سوم بعد از دو هفته 192 مایل جنوب غربی قایق سواری & قایقرانی البته او می خواهم ثبت نام از طریق کلرادو Outward Bound مدرسه.

پس حد عالی رساندن مهارت های خود را در کلاس 1 رپیدز McMullen و COBS تیم خواهد بود هدف قرار دادن کلاس 2 و 3 رپیدز باقی مانده از سفر. آن را یک تهدید چشم انداز برای یک زن جوان که فقط می خواهم شروع به قایق سواری در دو روز زودتر. او به خاطر دنبال کردن در آب محکم ژاکت زندگی که او می خواهم دوباره قرار داده و در چند ساعت و با داشتن "کمی لرز" او می گوید: "مانند زمانی که شما در حال گرفتن بسته در یک غلتکی سوار coaster."

COBS محلی است شاخه ای از بیرون محدود یک سازمان ملی با هدف "ارائه چالش ماجراجویی در فضای باز برنامه ها برای مردم از همه سنین و طبقات جامعه از زندگی است."

McMullen یکی از "تمام جنبه های زندگی" مردم است. "من او" او توضیح می دهد. "حتی اگر من نگاه نمی آفریقایی-آمریکایی من هنوز شناسایی به عنوان هر دو سفید و سیاه و سفید."

McMullen پدر و سفید و مادر سیاه و سفید و دو طلاق هنگامی که او نه. پس از گذراندن سال های اولیه خود را در یک خانه دو طبقه در آستین McMullen نقل مکان کرد و با مادر و دو خواهر و برادر به Rockport تگزاس که در آن "ما منعکس شده از یک تریلر خانه به هتل و سپس به صورت یک در حالی که ما بی خانمان" او به یاد می آورد. "من تا به حال به کیسه زباله از لباس های کثیف به مدرسه تا من راهنمایی مشاور می تواند آنها را بشویید."

همه چیز رو حتی بدتر زمانی که McMullen را نقل مکان کرد و در با دوست پسر سوء استفاده و مواد مخدر به او عادت spiraled خارج از کنترل است. "من شده است در داخل و خارج از پرورش-سیستم مراقبت های پس من یازده" McMullen توضیح می دهد. "اما هر وقت من رفتم از طریق سیستم من بود به خانه بازگشت."

هنگامی که مادر خود نقل مکان به ایالت کلرادو با دوست پسر خود McMullen آویزان به پایان کلاس هشتم در راکپرت. تا تابستان سال 2016 او بی خانمان ها این بار در خیابان های سن آنتونیو. پس از دو, خشن, هفته, یک غریبه او را در زمان و سپس do-gooder خریداری McMullen بلیط هواپیما به کلرادو, که در آن او پیوست ،

کلرادو کودک حفاظت سیستم باز یک مورد برای McMullen چند روز پس از تولد او زخم تا در یک پرورشگاه — دوباره.

"من با یک مربی من از دیدن از مدرسه" McMullen می گوید. وقتی که کار نمی کند او فرستاده شد به یک درمان خانگی برای دختران بیرون آمدن از زندان و قاچاق جنسی. "من تعلق ندارد وجود دارد," او می گوید. "من این برنامه را در یک ماه و نیم از وجود من رفت و به یک گروه در لیکوود."

McMullen, حضور در دبیرستان در المدا بین المللی Junior/دبیرستان در حالی که کار دو شغل صرف زمان به عنوان کوچک که ممکن است در گروه صفحه اصلی. اما پس از هفت ماه او لگد — غلط اتهامات او می گوید: — قرار می گیرد و با درمانگر. در نهایت او در نقل مکان کرد با رئیس سابق از Lakewood صبحانه مفصل طلوع آفتاب غروب آفتاب.

یک روز یک COBS مربی آمد به صحبت در مستقل زندگی, نشست گروه که McMullen شد حضور طریق دنور دادگاه منصوب ویژه-مدافع برنامه. آنجا بود که او یاد گرفته در مورد صعود بورس در برنامه است که ارائه می دهد کامل و به بچه ها که نمی توانیم سنگین COBS شهریه دوره ها که در شروع $3,800 برای یک هفته دو سفر است. او فکر غربی قایق سواری & قایقرانی دوره "صدا جالب," او به یاد می آورد. "من نمی دانم چه به انتظار. من فکر کردم آن را آسان قایقرانی سفر."

او به دنبال شدید بیابان تجربه. او فقط نیاز "فرار از واقعیت" او می گوید. "من رفتن را از طریق یک زمان واقعا سخت و درمان کار نمی کند."

رشد McMullen تا به حال فرصت های زیادی برای ارتباط با طبیعت است. فقط با خرید مواد غذایی مبارزه او نبود دقیقا در یک موقعیت امن دنده های گران قیمت نیاز به کوله پشتی کوه-دوچرخه و سنگ بالا رفتن را از طریق بیابان.

پول یک مانع بزرگتر از پوست. "هیچ کس به من گفت که من نمی توانستم به بیابان چون من سیاه" McMullen توضیح می دهد.

اما صعود راه اندازی شده در سال 2013 در همکاری با مدارس محلی بود که به طور خاص طراحی شده برای اجازه می دهد تا بچه ها بیشتر از رنگ برای حضور در COBS دوره. در سال 2019 که COBS تا به حال در مجموع 1,426 مردم ثبت نام در برنامه های بیش از 330 وجود دارد از طریق ASCEND کمک هزینه تحصیلی است.

البته McMullen در زمان او بود اول "املاک, هوای آزاد, تجربه," او می گوید. آن شدید بود. و در مجموع زندگی در حال تغییر.

The course April McMullen took was her first "real outdoor experience," she says.گسترش

البته مارس McMullen در زمان او بود اول "املاک, هوای آزاد, تجربه," او می گوید.

مگان April

در سال 1962 کلرادو, Outward Bound مدرسه افتتاح کمپ پایه در سنگ مرمر. این اولین موقعیت از بیرون محدود در کشور است.

Kurt هان یک یهودی که می خواهم فرار مادری خود آلمان با انگلستان به عنوان نازی ها در زمان بیش از ساخته شده بود یک مشاهده جالب به عنوان جنگ شکست: زمانی که آلمانی ها با حمله کشتی های انگلیسی در نبرد آتلانتیک, مسن, ملوانان جان سالم به در حد نرخ بالاتر از همتایان جوان تر. مردان مسن بیشتر انعطاف پذیر و بهتر بقا مهارت های هان متوجه شده است. کار در اسکاتلند مدرسه شبانه روزی در اوایل '30s او خواهم آمد تا با یک برنامه آموزشی است که تاکید بر توسعه شخصیت. در سال 1941 او گسترش یافته که به معرفی نوع جدیدی از برنامه در ولز: یک ماه دوره که "فاستر جسمانی شرکت سرسختی و شفقت در میان جوانان انگلیس" با توجه به وب سایت از چه رشد به بیرون محدود ایالات متحده آمریکا است.

بیست سال بعد جاش خیش یک مربی که می خواهم کار با هان, آورده, بیرون, محدود به ایالات متحده با کمک از چند برجسته Coloradans: لایحه Coors چاک Froelicher و چارلی دروازه. دولت ناهموار backcountry شد یک محل مناسب به نوبه خود از نسل بعدی American پسران به مردان آنها معتقد بودند; یک سازمان به نام اطلس پایه و اساس آموزش و پرورش رایگان bankrolled این پروژه است.

"اساسا اطلس پایه و اساس بود و یک گروه از ساحل شرقی دبستان-مدرسه مربیان که آگاه بودند چه هان انجام شده بود در انگلستان و آنها به جمع آوری برخی از پول است که اجازه COBS به تاسیس" توضیح می دهد که بن Fickett, COBS مدیر پذیرش. "همه ما برای اولین بار دانش آموزان مذکر بودند و بسیاری از اولین مدرسان بودند نه تنها از مردان است اما مردان سفید از نظامی پس زمینه. خارج از منزل در کل شبیه به این."

اما استثنا وجود دارد. پس از بدست آوردن کنگره مدال طلا برای زمان خود را در نیروی هوایی خدمت خلبانان برنامه در طول جنگ جهانی دوم, اموزش Humphreys قهوه ای و شوهرش, D. R. C. کمک به ایجاد کلرادو برنامه. در سال 1969 اموزش قهوه ای بود یکی از شرکت کنندگان در COBS اولین زنان تنها بزرگسالان ، توسط اوایل '70s COBS شد در حال اجرا به طور منظم دوره های آموزشی برای زنان و حتی استخدام استادان زن به سرب اعزامی است.

به عنوان COBS بود تاسیس در کلرادو اطلس بنیاد مشغول راه اندازی های اضافی به بیرون محدود مدارس در سراسر کشور (یازده در همه 1970) که زد تا حد زیادی به طور مستقل. بسیاری از مدارس به خصوص کلرادو رشد بیش از دو دهه آینده به عنوان بهره در بیابان فعالیت های رشد داشته است. اما رونق در هوای آزاد, تفریح و سرگرمی نیز منجر به قابل رقابت و ثبت نام در تمام منطقه بیرون محدود واحد کاهش یافته است.

در نهایت یک سری از ادغام به ارمغان آورد و منطقه ای به بیرون محدود مدارس با هم در زیر یک واحد 501(c)(3) منشور در سال 2003 در اصل عطف یازده نهادهای مستقل به یکی از بزرگ ملی سازمان ظاهری محدود ایالات متحده آمریکا در حال حاضر مقر آن در طلایی. "درک من این است که ادغام در نظر گرفته شده بود و به تولید برخی از اداری بازده می گوید:" Fickett. "نیز وجود دارد یک نظریه است که ظاهری محدود خواهد بود قادر به جمع آوری پول بیشتر به عنوان یک برند ملی."

به جای ادغام تا به حال هزینه های غیر منتظره برای COBS. "هنگامی که ما رفت و ملی ما نیست که هر کسی انجام مردمی توسعه دیگر" توضیح می دهد که Fickett. "ما از دست رفته در بسیاری از اتصالات به جامعه ما است."

در سال 2012 ادغام معکوس شد و این کشور را به بیرون محدود مدارس دوباره شروع عامل مستقل هر چند ظاهری محدود ایالات متحده آمریکا ادامه داد: برای نظارت بر ایمنی در منطقه ای مدارس و همچنین فراموش مدیریت نام تجاری و برخی محدود جمع آوری کمک های مالی.

زمانی که COBS به دست آورد و کنترل آن بیابان مدرسه این سازمان در آستانه تباهی مالی. "ما اساسا آغاز شده از زمین تا" Fickett می گوید. "ما تمرکز بر جذب هر گونه دانش آموزان ما می توانید دریافت کنید. آن زمان ما یک زن و شوهر از سال به مالی ما جای پای...و در حال حاضر ما در حال بازگشت به تمرکز بر عدالت اجتماعی مسائل است."

در سال 1985 COBS حال راه اندازی یک تنوع برنامه ای برای استخدام مربیان از رنگ و همچنین شروع به جذب دانش آموزان از رنگ. این تلاش متوقف شده بود اما با تمرکز بر خدمت به یک گروه جدید از جوانان شهرستان درونی در حال حاضر شبیه یک مسیر ممکن برای باز گشت. تاکید جوانتر شرکت کنندگان از دانش آموزان به جوانان سنین دوازده تا شانزده همچنین امیدوار کننده به نظر می رسید.

لورن اشمیت مدیر اجرایی تبدیل شد از COBS در ژانویه 2019. او پیوست Fickett در حال کار بر روی راه هایی برای ترویج دسترسی عادلانه به خارج از منزل, از جمله ASCEND برنامه بورس تحصیلی; آنها با هم ادامه داد: این تغییر به دانش آموزان جوان و همچنین شروع نورد کوتاه بیابان اعزامی است. "ما نیاز به تمرکز بیشتر بر ما کلرادو جامعه که بخشی از چشم انداز من می گوید:" اشمیت.

برای رسیدن به بیشتر بچه ها در حیاط پشت خود را, COBS ایجاد سه - پنج-روز مقدماتی دوره های آموزشی برای گروه ها و سازمان های غیر انتفاعی از دنور Leadville کلرادو اسپرینگز و خروش چنگال دره. هشتاد و پنج درصد از دانش آموزان در خدمت طریق COBS مدرسه دوره ها دانش آموزان از رنگ و 95 درصد واجد شرایط هستند به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار. آنچه که واقعا دلگرم کننده اشمیت می گوید که "بسیاری از دانش آموزانی که در یک سفر مدرسه خواهد شد و سپس درخواست برای کمک هزینه تحصیلی برای دیگر برنامه است."

در کسانی که سفرهای طولانی آنها اغلب در دیدار با شرکت کنندگان از سراسر کشور; تنها حدود 20 درصد از دانش آموزان پرداخت کامل شهریه در COBS دوره بودند از کلرادو. "یکی از چیزهایی که منحصر به فرد در مورد بیرون محدود" Fickett می گوید: "[این است که] شما می توانید واقعا متنوع, گروه دانشجویی. هنگامی که شما می توانید با هم یک گروه از بچه ها همه از مکان های مختلف که بسیار رایج است که هنگامی که شما واقعا جالب مکالمات.

"من فقط فکر نمی کنم که اتفاق می افتد در جامعه ما بسیار دیگر."

April McMullen was one of six students to complete the COBS Southwest Rafting & Kayaking course last August.گسترش

مارس McMullen یکی از شش دانش آموزان به تکمیل COBS جنوب غربی قایق سواری & قایقرانی البته در ماه اوت گذشته.

اتان پیرس

مارس McMullen یکی از شش دانش آموزان به تکمیل COBS جنوب قایق سواری & قایقرانی البته در ماه اوت گذشته. آن را کمی شبیه به دنیای واقعی بر روی آب.

"من با پنج نفر که من هرگز دیده می شود همه از کشورهای مختلف و ما تا به حال با هم کار کنند به دست و پا زدن 192 کیلومتر," او می گوید. پارو در کنار McMullen دو سفید دختران نوجوان — شرق زیر لیوانی از "ممتاز زمینه" او گمان — و همچنین به عنوان یک پسر نوجوان از رود آیلند یک دانش آموز که خود به عنوان Latinx و دیگری که به عنوان Latinx و قفقازی.

"این یک گروه منحصر به فرد. هر کس تا به حال شخصیت های مختلف می گوید:" McMullen. "گاهی اوقات ما نیست همراه است."

او "یک زمان سخت پیدا کردن دوستان" او اذعان می کند. "اما من ایجاد شده اوراق قرضه با افراد جدید و مدرسان."

سه مدرسان تمام شد مرد سفید یکی از آنها نیز گزارش داد "سرخپوستان بومی آمریکایی یا بومی آلاسکا" میراث.

از COBS استخر 230 کارکنان مدرسان 91 درصد سفید هستند. "بسیاری از مربیان ما grads کالج های اخیر که علاقه مند به کار در فضای صنعت" توضیح می دهد که اشمیت. "ما را استخدام نمی تقریبا به اندازه کافی متنوع مدرسان. این تا حدودی به دلیل فضای صنعت تا حد زیادی سفید, صنعت, صنعت و کار نمی کند و همیشه مردم را جذب رنگ."

برای مقابله با آن COBS راه اندازی آن برنامه کمک هزینه تحصیلی برای مردم رنگ در 2019 با هدف استخدام و حفظ بیشتر سیاه و قهوه ای و مدرسان. از طریق این برنامه اشمیت توضیح می دهد: "ما استخدام متنوع مدرسان و سپس آنها را پشتیبانی توسط جفت شدن آنها با یک مربی و ارائه آموزش پرداخت, سفر و دنده حق الزحمه."

در طول آن فصل اول COBS آورده در شش جدید مدرسان از طریق برنامه کمک هزینه تحصیلی. "پنج همراهان را دوباره در تابستان امسال اگر ما برنامه های در حال اجرا در سال 2020" اشمیت می گوید.

اما به لطف COVID-19, COBS نیست ارائه آن فرصت های مطالعاتی.

به جای آن تمرکز بر آنچه که می تواند کار در طول یک بیماری همه گیر. COBS امضا رشته کوه های راکی به اکوادور رهبری ترم برای مثال با استفاده از یک 81 روز سفر در سراسر سه متحده دو کشور و بی شماری مایل از دنباله. برای این سال برنامه "دانش آموزان تنها در کلرادو و یوتا و طول دوره رفته از 81 72 روز" اشمیت می گوید.

"ما همچنین نورد برخی از برنامه نویسی جدید به آدرس, تنوع سهام و فراگیر مسائل سر در" یادداشت های او از جمله سمینارهای آموزشی است که پوشش میکرو-تجاوز امتیاز و قدرت.

April McMullen bonded with others on the trip.گسترش

مارس McMullen پیوند با دیگران در سفر.

اتان پیرس

در حالی که کلرادو بیرون محدود بود و پیدا کردن راه خود را بازگشت از آستانه, شهر و سازمان های دولتی اختصاص داده شده به خارج از منزل بودند و به رسمیت شناختن است که آنها تا به حال یک ماموریت جدید است.

"ما باید به بچه ها توانایی خود را در طبیعت می گوید:" اسکات گیلمور معاون مدیر اجرایی برای دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی. "این یک قطعه مهم به همه سلامتی قادر به تجربه خارج از منزل است."

به عنوان یک فرد جوان و میراث در حال رشد در دنور Montbello محله گیلمور ندارد دسترسی به طبیعت است.

"خارج از منزل چیزی برای مردم برای لذت بردن از" او به یاد می آورد. و نه تنها طبیعت دور به نظر می رسد اما زمین نزدیک بود پر از خطرات زیست محیطی. "افسردگی زباله, نیروگاه, محل های دفن زباله...این چیزهایی که شما در پیدا کردن در شهری سیاه و سفید محله," او می افزاید: اشاره به کوه های راکی آرسنال که پهلوها Montbello شمالی مرزهای.

"این یکی از بدترین سمی افسردگی در جهان و محله من در ساخته شده بود درست در کنار آن در 1960s," او می گوید. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از سلاح های شیمیایی ساخت سایت پس از تمیز شده است و تبدیل به یک پناهگاه حیات وحش گیلمور اشاره می کند که "هنوز هم وجود دارد بخش است که بسیار سمی آنها را به روی عموم بسته شده برای همیشه."

امروز Montbello سبزتر از آن بود که در طول گیلمور در دوران کودکی و بسیاری از, است که, با تشکر از تلاش های مداوم برای آوردن طبیعت به طور مستقیم به بچه های محله.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی کلرادو با مدرک لیسانس در حیات وحش زیست شناسی در سال 1994 گیلمور پیوست کلرادو پارک ها و حیات وحش به عنوان ایالت ماهی گیر هماهنگ کننده آموزش و پرورش. در طول هجده سال تصدی خود با این آژانس دولتی گیلمور توسعه ماهیگیری سرگرم کننده است یک برنامه به طور خاص طراحی شده برای جوانان که تازه به فعالیت است.

گیلمور به ملاقات همسرش آینده دنور شورای شهر rep (و در حال حاضر رئیس جمهور) استیسی گیلمور از طریق ماهیگیری سرگرم کننده است برنامه. "ما شروع به صرف زمان بیشتری را با هم با بهره گیری از کلرادو بیابان" گیلمور به یاد می آورد. "ما تصمیم گرفتیم ما نباید تنها آنهایی که از محله ما که به صرف زمان زیادی خارج از منزل است."

در سال 1996 Gilmores تاسیس آموزش محیط زیست برای کودکان و نوجوانان در میز آشپزخانه. غیر انتفاعی متمرکز در یک hyper-محلی غوطه وری به طبیعت آموزش جوانان شهری (به خصوص دختران در Montbello) و بچه ها از رنگ مورد علم طبیعت و عدالت اجتماعی از طریق دست به فعالیت هایی مانند ماهیگیری, پیاده روی و outdoorsy خدمات پروژه.

در ابتدا الک بود فقط Gilmores ارائه در سایت حیات وحش برنامه نویسی در تعدادی از مدارس دولتی در دنور هسته شهری. سپس آنها شروع پیشرو مبتنی بر طبیعت سفرهای به عنوان به خوبی به عنوان یک شبه campouts برای تمام اعضای خانواده برای لذت بردن. الک از آنجا بزرگ شد; امروز غیر انتفاعی در خدمت بیش از 5000 کودکان و نوجوانان سالانه در دنور شفق قطبی و تجارت شهرستان. این Gilmores درگیر باقی می ماند اما دیگر اجرا الک.

"من همیشه فقط جلال داوطلب می گوید:" اسکات اشاره کرد که او هرگز به خود جلب کرد یک چک از سازمان های غیر انتفاعی.
پس از برنده شدن در صندلی خود در دنور شورای شهر در سال 2014 استیسی پا را از نقش خود به عنوان الک اجرایی مدیر; Loretta Pineda در حال حاضر آگهی سازمان است. الک ماموریت است که هنوز هم محور در آوردن طبیعت به طور مستقیم به منطقه جوانان به جای مصرف آنها را به بیابان. در سال 2016 الک زمین شکست در Montbello فضای باز پارک محله اولین پارک در نوع خود — پنج هکتار طرح با پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی برگردانده شده بومی دشت, آموزشی, کیوسک, طبیعت-بر اساس مناطق بازی, غرفه, بالا رفتن از دیوار و الک جدید ستاد.

"این پارک به طور کامل ساخته شده, اما آن را هنوز هم حصار می گوید:" گیلمور. "ما در حال انتظار برای مناظر طبیعی به رشد است."
فضای باز باید عملیاتی مدتی در سال آینده; در ضمن الک میزبانی برنامه نویسی وجود دارد.

در حالی که گیلمور می خواهم برای دیدن بیشتر درونی-ساکنان شهر دسترسی به خارج از منزل او فکر نمی کند که یک COBS سفر از طریق کلرادو بیابان ناهموار مناسب است برای بسیاری از جوانان محلی کسی که با او کار می کرد. "COBS دارای یک چشم انداز از آنچه آنها باید انجام دهید با بچه ها," او می گوید. "اما اگر شما اتصال آنها به طبیعت در جامعه خود برای اولین بار در, چرا که آنها می خواهند برای رفتن به backcountry?"

زمانی که Gilmores تاسیس الک وجود دارد که عمده قطع ارتباط بین دنور هسته شهری و کلرادو کوهپایه و کوهستان های او اشاره می کند. دنور بخش از پارک ها و تفریح بود "بسیاری سنتی" با استفاده از دلار های مالیاتی به جای مراکز تفریحی و مرتب زمینه در درجه اول سفید جوامع است.

اما به عنوان COBS افتاد پشت بار در ملی ادغام دوره دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی گرفتار...و رفت جلوتر.

مدت کوتاهی پس از مصرف در سال 2011 شهردار مایکل, Hancock, استخدام گیلمور منجر به پارک کنار پارک ها و تفریح و سرگرمی.

با برکت و رحمت از کلرادو پارک ها و حیات وحش گیلمور تبدیل دولت ماهیگیری سرگرم کننده است برنامه به Denver-حمایت ارائه شده است که هنوز هم برای رفتن امروز. سپس او شروع طوفان مغزی راه برای دریافت بیشتر از برنامه نویسی به این شهر محروم جوانان است. برخی از آنها بسیار محروم: این محله وست وود به عنوان مثال فاقد حتی یک پایه یک مرکز تفریح و سرگرمی در سال 2011.

"ما تا به حال به فکر می کنم در خارج از جعبه" گیلمور به یاد می آورد. و این بدان معنی است که حرکت های برنامه نویسی خارج است.

به عنوان گیلمور و کارکنان خود را توسعه مبتنی بر طبیعت برنامه نویسی در سراسر محله در دنور هسته شهری پارک ها و تفریح و سرگرمی به طور همزمان شروع به قرار دادن فضاهای سبز به جنگل های بتنی در حالی که همچنین سوق دادن این شهر و دارایی در کوهپایه. "ما خود را از 14000 هکتار از دنور کوهستان پارک" گیلمور می گوید. "به جای نگه داشتن بچه ها در rec مراکز ما می خواهید برای دیدن آنها را پیاده روی, snowshoeing, paddleboarding...انجام همه چیز بزرگ است که مردم در کلرادو به عشق است."

در ضمن الک شروع به همکاری با غیر انتفاعی مستقر در شهر بزرگ كوهنوردان به ارائه بیابان اعزامی برای تحت ذوات و جوانان از دنور و در نهایت شش شهرستانها در سراسر کشور. دیگر سازمان ها با ماموریت های مشابه نیز ظهور کرد. سرانجام در سال 2017, Denver, پارک ها و تفریح تصمیم گرفت از آن زمان به نقطه اتصال ایجاد من, هوای آزاد, کلرادو, جمعی از سازمان های غیر انتفاعی است که گرد هم آمده اند به ارائه رایگان برنامه نویسی برای جوانان شهرستان درونی در طبیعت است.

شانزده سازمان در حال حاضر را تشکیل می دهند جمعی: Boys & Girls Club مترو دنور, Greenway بنیاد cityWILD درک این Kiva مرکز بالا مایل جوانان سپاه زمینه دنور, National Wildlife Federation, Lincoln, تپه, مراقبت, ViVe, سلامتی, دانه از قدرت وحدت مزرعه بشارت مدرسه, داوطلبان, برای, کلرادو, وایت, مدرسه, لاتینی, بیرون از شهر دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی.

برای من, هوای آزاد, کلرادو, پارک ها و تفریح و سرگرمی مورد بررسی ساکنان کول و وستوود جوامع درخواست در مورد موانع آنها مواجه هنگامی که در تلاش برای دسترسی به خارج از منزل. دنده و حمل و نقل دو شایع ترین موانع.

ترین تفریح در فضای باز فعالیت نیاز به تجهیزات خاص — اغلب گران قیمت تجهیزات خاص. "شما باید گروه هایی که خواهد آمد به جوامع شهری به افشای چند بچه ها به یک ماجراجویی در فضای باز فعالیت" گیلمور اشاره می کند. "قلب خود را در جای مناسب هستند اما آنها می آیند برای یک جامعه با اعطای کوچک و بدون پیگیری. آنها یک جوان سیاه چگونه به پرواز-ماهی و اما چه کسی در حال رفتن به پرداخت برای او به ادامه ماهیگیری...و حمل و نقل به و از آب هر آخر هفته به طوری که او می تواند عمل؟"

پارک ها و تفریح گرفته است کرک در حل این ساختمان توسط یک دنده کتابخانه در یک ظرف حمل و نقل در محله وست وود مواجه نگردند با paddleboards کوهنوردی کفش صلیب کشور اسکی چادر و کمپینگ تجهیزات. اعضای من, هوای آزاد, کلرادو جمعی می توانید از چرخ دنده استفاده کنید و با اعضای جامعه که شرکت در برنامه نویسی. و از آنجا که بخش زیادی از من, هوای آزاد, کلرادو در نوع خدمات حمل و نقل مرتبط با شرکت کنندگان اغلب با ارائه سواری و از هوای مقصد.

من, هوای آزاد, کلرادو بودجه توسط کمک های مالی از Colorado Lottery را GOCO بودجه که در ابتدا ارائه شده $2,179,077 برای مکان بر اساس پروژه ها و برنامه نویسی در کول محله و دیگری $3,700,000 برای Westwood-رویدادهای خاص. دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی قرار داده تا پول نقد اضافی — $500,000 و $900,000 بود — برای محله های برنامه نویسی. زمانی که در نوع کمک های مالی از اعضای جمعی در میان کل بودجه می رسد $7,505,880 بیش از یک دوره سه ساله.

این GOCO گرانت است که تنها به طور موقت ، "ما آمده ایم با هم شروع به استراتژیسازی برای آینده و قرار دادن یکی دیگر از نرم افزار به ادامه GOCO بودجه می گوید:" لسلی Pickard مدیر تفریح و سرگرمی برای دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی.

دنور است شماره خود به زمین: قبل از راه اندازی من, هوای آزاد, کلرادو برنامه در سال 2017, Denver, پارک ها و تفریح و سرگرمی در خدمت 4,485 مردم از طریق آن در خانه برنامه نویسی. "اما در سال 2018 و 2019 ما رسیده 12,557 و 14,319 به ترتیب" Pickard می گوید.

April McMullen found her way in the wilderness.

مارس McMullen در بر داشت راه خود را در بیابان.

مایکل امری Hecker

کلرادو Outward Bound مدرسه نیست بخشی از من, هوای آزاد, کلرادو جمعی. "در آن آمده است نه در سراسر رادار" اشمیت می گوید. هیچ یک از دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی رسیده به COBS زمانی که جمعی تشکیل شد Pickard یادداشت ها.

اما این دو سازمان قطعا می دانم در مورد هر یک از دیگر. برای نه سال COBS عمل کرده است خارج از مقر این سازمان در اردوگاه Rollandet طبیعی منطقه یک شهر متعلق به پاکت خاموش روشن کریک در دنور برکلی محله.

این ممکن است اشمیت متوجه شدند که شهر را نمی خواهد تمدید COBS اجاره در ملک هنگامی که آن اجرا می شود در 2021.

به عنوان بخشی از قرارداد اجاره گیلمور توضیح می دهد COBS شد نیاز به ارائه سالانه تنوع گزارش به پارک و تفریح و سرگرمی. "من خواسته ام به صورت سالانه گزارش" گیلمور "و آنها را از طریق آمده است."

دنور پارک ها و تفریح اجاره کردن بخشهایی از شهر ملک به تعداد انگشت شماری از سازمان های دیگر از جمله الک Greenway بنیاد و پارک مردم که اجاره فلمینگ عمارت در پلات پارک. "این فوق العاده شایع است اما این چیزی است که ما انجام خواهیم داد تا زمانی که وجود دارد یک سازمان است که با بهره گیری مردم از دنور به خصوص مردم در جوامع ما ندارد و منابع برای اتصال با" گیلمور توضیح می دهد.

خود را تحت Parks and Recreation اجاره, مستاجران باید الزامات خاص که آنها باید پایبند, اما نه همه الزامات مربوط به تنوع.

در زمان COBS امضا اجاره نامه آن سازمان هنوز عامل تحت ظاهری محدود ایالات متحده آمریکا است. "همه سنتی بیابان برنامه در حال نورد از طریق سازمان ملی و محلی ما COBS که قرار بود برای تبدیل شدن به شهری بیشتر متمرکز می گوید:" اشمیت که کار نمی کند برای COBS در آن زمان است. "مدت کوتاهی پس از امضای اجاره نامه خود را با دنور پارک ها و Rec COBS به دست آورد کنترل سنتی آن بیابان برنامه."

وقتی که اتفاق افتاده است COBS شهری در دستور کار قرار گرفت در غیر انتفاعی ابقاء آن اعزامی است.

"ما تحت اجاره با دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی من پیدا کردم در این سال ما نیاز به انجام سه پروژه های خدمات در مرکز ما و سه زیست محیطی برنامه های آموزش و پرورش ، هیچ خاص و تنوع نیاز" اشمیت می گوید. "من فکر می کنم COBS را فراموش کرده در مورد آن و من هم دنور پارک ها و Rec."

در واقع در دنور پارک ها و تفریح را فراموش نکنید. "این چهار سرویس پروژه ها و چهار محیط زیست برنامه های آموزش و پرورش...یک سال" گیلمور می گوید. "و سپس COBS قرار بود به فایل گزارش سالانه. این چیزی بود که ما خواسته آنها را انجام دهد."

بنابراین با گذشت زمان در حال اجرا در اجاره و هیچ گزارش سالانه در آینده از COBS دنور پارک ها و تفریح تصمیم گرفت که آن محلی برنامه نویسی — برنامه نویسی به طور خاص طراحی شده برای خدمت به دنور متنوع جمعیت خواهد بود بهتر است برای استفاده از این اردوگاه Rollandet سایت. "مقر خود را نشسته بر روی زمین زیبا و طبیعی-منابع تیم نیاز به فضای بیشتر" یادداشت گیلمور.

COBS در حال حاضر به دنبال یک خانه جدید است."دنور پارک و ضبط شده است برای ما" اشمیت را حفظ می کند. "همانطور که ما در نگاه ما گسترش محلی, برنامه نویسی, من می خواهم به منظور توسعه و تعمیق همکاری با آنها است."

حتی اگر COBS جدید خانه نمی آمد با یک نیاز به دست در تنوع گزارشات تنوع باقی مانده است یک کلید برای آینده سازمان های متمرکز بر فعالیت های در فضای باز. "ظاهری محدود برنامه یک برنامه بزرگ است اما من فکر نمی کنم شما می خواهید به فقط بچه ها از رنگ خارج وجود دارد در backcountry واقعا بدون اتصال آنها را به خارج از منزل در این شهرستان برای اولین بار می گوید:" گیلمور. "برای افرادی که از رنگ آن دسته از ما که بزرگ شده اند تا در این شهر آرام از طبیعت می تواند یکی از ترسناکترین چیز در خارج وجود دارد."

اشمیت می گوید: "چیزی است که ما در طول سال ها آموخته ایم این است که آن را واقعا سخت به دلایل ما در COBS در حال حاضر درک — به دانش آموزانی که هرگز صرف زمان در خارج از منزل در یک هفته سفر از طریق بیابان.

April McMullen "was constantly reminded of how capable I am," she remembers.گسترش

مارس McMullen "بود که به طور مداوم یادآوری چگونه قادر من هستم" او به یاد می آورد.

سوفی مک میلان

"یک COBS البته سخت است" او اذعان می کند. "ما دانش آموزان هستند و در بیابان تمام وقت بهره بردار آن هر چند گاهی اوقات آنها شما باید یک استراحت کوتاه در طول یک شهر در روز است."

اشمیت و تیم او تماس COBS تجربه "نوع 2 سرگرم کننده است." در مقایسه با این نوع از سرگرم کننده را فراهم می کند که کسب رضایت فوری یک COBS دوره "ممکن است در همه سرگرم کننده در حال حاضر" او توضیح می دهد. "اما زمانی که شما نگاه کردن به آن را تجربه معنی دار بود."

نزدیک به یک سال پس از اتمام نوع 2 سرگرم کننده, ماجراجویی, مارس McMullen می تواند تایید کند که. در سفر قایق سواری وجود دارد مقدار زیادی از زمانی که او احساس می دادن تا گریه در قایق آغوش او درد از روز از پارو. او نمی, چند, و به عنوان یک نتیجه "من به طور مداوم یادآوری چگونه قادر هستم," او می گوید. "من می توانم هر چیزی در زندگی من است."

او آموخته است که بسیار بیشتر از نحوه کنار آمدن در بیابان. "مهم ترین چیزی که من از آن بود که قادر به پردازش و قبول سال از تروما" او توضیح می دهد. "غوطه ور شدن در چیزی جز طبیعت آن را احساس فوق العاده ترین. من برگشتم یک فرد شادتر."

او در نهایت با هم خراشیده پول نقد به اندازه کافی برای او آپارتمان خود را در لیکوود و او حتی شروع آشتی با مادر او. "من به غلبه بر بسیاری و من افتخار می کنم که در آن من در حال حاضر," او می گوید.

در حالی که COBS ممکن است رسیدن به هر all-پیاده روی-از-زندگی بچه در کلرادو سازمان قطعا موفق در McMullen. "بودن در تقویت سیستم حرکت زیادی در من هرگز این فرصت واقعا رفتن خارج از منزل," او می گوید. در حال حاضر اگر چه "هر زمان که من احساس استرس من راه رفتن به یک پارک نزدیک خانه من و نشستن بر روی یک پل در بالای رودخانه فقط به شنیدن جریان آب است."

چند ماه پس از اتمام COBS دوره McMullen امضا به کار در پارک ملی یلوستون. "من که قرار بود به یک مدیر خانه داری برای کل تابستان در وفادار قدیمی مسافرخانه," او می گوید.

او می خواهم به دنبال به جلو به submerging خودش را در طبیعت به صورت سه ماه و سپس یک فاجعه طبیعی آمار: COVID-19 غرق برنامه های خود را.

اما این روزها McMullen یک نرم افزار در رفتن با جریان. حتی اگر او نمی زندگی در یک پارک ملی او را در طبیعت هر فرصتی او می شود.

"ظاهری محدود, سفر," او می گوید: "من متوجه آنچه که من از دست رفته بود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب