Tina Charles پزشکی برای معاف WNBA فصل

واشنگتن عرفا به جلو Tina Charles پزشکی معاف می شود توسط پانل مستقل از پزشکان این تیم اعلام کرد جمعه. چارلز که

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

واشنگتن عرفا به جلو Tina Charles پزشکی معاف می شود توسط پانل مستقل از پزشکان این تیم اعلام کرد جمعه.

چارلز که به عرفا در offseason تجارت نوشت: در بازیکنان تریبیون در روز جمعه است که او از یک بیماری به نام بیرونی آسم است که اثرات سیستم ایمنی بدن خود را و را "بازی در طول یک بیماری همه گیر بسیار مخاطره آمیز و خطرناک گزاره است."

"در حالی که ما نا امید که تینا نمی خواهد با ما در این تابستان ما به طور کامل درک دلیل برای معافیت پزشکی و نگاه به جلو به داشتن او با ما در فصل آینده گفت:" عرفا مربی و مدیر کل مایک Thibault. "دوباره سلامت بازیکنان ما پیشی می گیرد. وجود ندارد هر چیزی عادی در مورد بازی این فصل اما ما آماده شده و هیجان زده به بازی با این گروه است که در اینجا در فلوریدا."

در اوایل این هفته, همان پنل از سه پزشک بر اساس توافق با اتحادیه و اتحادیه را تکذیب کرد هم تیمی النا Delle Donne درخواست به پزشکی ندارند. Delle Donne شده است که مبارزه با بیماری لایم برای بیش از یک دهه است که هنوز هم در حال پرداخت توسط عرفا به او rehabbing پشت او پس از عمل جراحی بر روی آن در ماه ژانویه است.

در حال اعطا پزشکی ببخشید چارلز خواهد پرداخت کامل حقوق و دستمزد برای این فصل است. تا به حال چارلز رد شده است توسط پنل او را مجبور به یا رفتن به فلوریدا به WNBA حباب و یا نشستن فصل و نه پرداخت می شود. او گفت: در بازیکنان تریبون قطعه ای است که او می تواند او اهدا $175,000 حقوق و دستمزد به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و سازمان است. چارلز گفت که او خواهد ساخت به کمک های مالی در مقدار $846 برای خدمت به عنوان یک یادآوری از مرگ جورج فلوید.

"این شماره است که روابط را به هشت دقیقه و 46 ثانیه است که جورج فلوید بود بار است قابل توجه" چارلز نوشت. "و من امیدوارم که این کمک های مالی کمک خواهد کرد که در خدمت به عنوان یک یادآوری از بی عدالتی رخ داده است.

این اولین بار نیست که چارلز اهدا کرده است او حقوق و دستمزد. شروع در سال 2013 او را به او WNBA حقوق و دستمزد به Hopey قلب بنیاد به منظور بالا بردن آگاهی از ایست قلبی ناگهانی به افتخار او در اواخر عمه که درگذشت در سال 2013 از نارسایی ارگان های متعدد. چارلز اهدا کرده است صدها نفر از, خودکار, خارجی, defibrillators به (AED) به جوامع و مدارس پس از او آغاز شده پایه و اساس است.

31 ساله در نیویورک مادری به طور متوسط 18.1 امتیاز در WNBA حرفه ای.

___

دنبال داگ فینبرگ در توییتر در https://twitter.com/dougfeinberg

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب