به تعادل کالیفرنیا بودجه دولت خواهد شد و چوب آن را به خود آسیب پذیرترین شهروندان

سن نابینا و معلول همیشه شفت هر زمان که فرماندار خود را می کشد چاقو برش.پس از آن تعجب آور بود روز جمعه زمانی که

توسط MORVARIDEASIA در 29 اردیبهشت 1399

سن نابینا و معلول همیشه شفت هر زمان که فرماندار خود را می کشد چاقو برش.

پس از آن تعجب آور بود روز جمعه زمانی که 1.2 میلیون کالیفرنیا که در حال سالخورده نابینا یا معلول و زندگی روی لبه — چسبیده به منافع دولت برای امرار معاش — رو whacked این بار توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.
بسیاری از کالیفرنیا شد dinged در Newsom را به تجدید نظر در بودجه پیشنهادی دولت. و بیشتر از آن نمی تواند بدون کمک عمده افزایش مالیات.

فرماندار و نماینده مجلس باید یک پیش بینی $54 میلیارد بودجه سوراخ را پر کنید زیرا اقتصاد بود عملا تعطیل در اواسط ماه مارس زمانی که Newsom دستور داد اکثر مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus.

که را کاهش می دهد وزارت امور خارجه دولت مالیات رسید با حدود 41 میلیارد دلار از طریق ژوئن 2021 در مقایسه با آنچه Newsom پیش بینی شده زمانی که او خود را فرستاده شده اصلی بودجه پیشنهادی به مجلس در ماه ژانویه است. خود تجدید نظر هزینه های طرح بالغ بر $203 میلیارد و پایین 19 میلیارد دلار از آنچه که او برای اولین بار پیشنهاد شده است.

تبلیغات

فرماندار انتظار برای پر کردن بقیه کسری سوراخ با فدرال امداد پول استقراض داخلی حسابداری لقب ذخایر نقدی و برخی نسبتا جزئی مالیاتی را افزایش دهد.

"هیچ چیز شکسته قلب من بیشتر از ساخت کاهش بودجه" Newsom به خبرنگاران گفت:. "وجود دارد یک انسان در پشت هر تعداد. یک رویا که به تعویق افتاده. یک رویا را تکذیب کرد....

"من تشخیص این کاهش ویرانگر برای بسیاری از مردم است."

Newsom قلب نیست شکستن به اندازه کافی به پیشنهاد عمده افزایش مالیات.

تبلیغات

Newsom قانونگذاران و عموم ندارد و معده به صورت گسترده مبتنی بر افزایش مالیات بر درآمد و فروش و یا کسب و کار. به خصوص در انتخابات سال است.

فرماندار پیشنهاد برخی از باریک مالیات افزایش می دهد. آنها در حال انتظار برای خالص $4.4 میلیارد دلار برای سال مالی شروع ژوئیه 1. یکی می تواند یک vaping مالیات بر سیگار e -. دو نفر دیگر به طور عمده شیر کسب و کار — تعلیق "خالص عامل از دست دادن" و "انگیزه اعتبار مالیاتی" نقاط ضعف.

"ما می توانیم با کار است که می گوید:" راب Lapsley رئيس جمهور از کسب و کار کالیفرنیا میزگرد با اشاره به سوراخ حلقه بسته شدن. "این اتفاق در بودجه های قبلی است."

تبلیغات

آنچه نیز بارها و بارها اتفاق افتاده است که دولت ضربه تا SSI-SSP به طور کلی پایین تر-مشخصات نسبت به CalWorks — رفاه — پزشکی و بهداشت و درمان برای فقرا است.

راه کار آن این است: دولت های فدرال و ایالتی مطمئن شوید که وجود دارد حداقل درآمد ماهانه برای کسی که سالخورده نابینا یا معلول. اگر یک فرد به اندازه کافی خارج از درآمد یا تامین اجتماعی برای رسیدن به حداقل استاندارد فدرال و پا زدن در آنچه به نام درآمد مکمل امنیت یا شمسی. متحده همچنین می توانید اضافه کردن پول اضافی که کالیفرنیا می کند. که به نام دولت تکمیلی برنامه یا SSP.

ترکیبی شمسی-SSP اداره شده توسط دولت فدرال تضمین اکثر کالیفرنیا $943 یک ماه — $783 از واشنگتن و 160 $از ساکرامنتو. یک زن و شوهر می شود $1,583 — $1,176 در SSI و $407 در SSP.

که چندان به زندگی در بالا-هزینه — کالیفرنیا- حدود 11,300 برای یک فرد مجرد و حدود 19,000 برای یک زن و شوهر.

تبلیغات

در اینجا کالیفرنیا گناه: اداره تامین اجتماعی سالانه محاسبه نرخ تورم و می افزاید: هزینه-از زندگی-تنظیم برای ماهانه خود بهره مند شوند. و زمانی که بودجه متعادل دشوار است در ساکرامنتو دولت و سیاستمداران به طور معمول دست گرفتن که فدرال کولا معنای سالخورده نابینا و معلول. آنها بازی شیر یا خط آن را به دولت صندوق به طور کلی.

فرماندار و نماینده مجلس را که توسط برش دولت SSP پرداخت مبلغ برابر فدرال کولا.

این نه پول زیادی توسط بسیاری از افراد استانداردهای اما هر دلار به معنای زیادی به زندگی مردم بر روی لبه. بودجه نویسندگان در دولت با بخش مالی برآورد فدرال کولا شروع Jan. 1 خواهد بود 9 دلار برای افراد مجرد و 13 دلار برای زوج است. ماهانه خود را چک باقی خواهد ماند اما دولت را غارت آنها را از فدرال' در نظر گرفته شده نوشابه.

تبلیغات

Newsom انتظار دارد دولت به خالص $33.6 میلیون از دزدی.

"این همیشه mystifies مردم می گوید:" مارتی Omoto مدیر اجرایی کالیفرنیا ناتوانی جامعه اقدام شبکه. "آنها بپرسید که" چگونه می توان دولت را به دور فدرال هزینه زندگی را افزایش دهد؟' از لحاظ فنی آنها نیست. آنها فقط دور بخشی از دولت و بخش....

"قیمت مواد غذایی بالا رفته به دلیل کمبود. در حال حاضر دولت در نظر گرفتن هزینه های خود را-از-زندگی تنظیمات.... هدف قرار دادن آنها را غیر قابل درک است. [آن را] سرقت پول قانونی است."

علاوه بر این Newsom پیشنهاد برای صرفه جویی در حدود 68 میلیون دلار در صندوق به طور کلی پول توسط شستشو برنامه ریزی توسعه برای برخی از SSI-SSP گیرندگان.

تبلیغات

و این افراد نیز در حال گرفتن smacked یکی دیگر از راه: فرماندار است کاهش در In-Home Supportive Services یک برنامه برای کمک به ضعیف مردم را با وظایف شخصی.

"کل این جمعیت بیشتر در معرض coronavirus" Omoto می گوید. "دولت است و گرفتن پول به دور از دقیق جمعیت آن در تلاش است برای محافظت از. آن را به گرفتن برخی از مراحل به تعادل بودجه اما چرا شما انجام این کار؟"

پاسخ: از آنجا که از آن آسان است. این افراد نمی کمک به مبارزات انتخاباتی. آنها لازم نیست که لابی قدرتمند در ساکرامنتو. آنها به نمایندگی از اتحادیه های کارگری و یا منافع شرکت های بزرگ.

Newsom می گوید او را فراموش کرده ام در مورد این و دیگر کاهش بودجه اگر کنگره و رئیس جمهور تهمت تحویل تعداد زیادی بیشتر ویروس امداد متحده است.

تبلیغات

اما آمده: دولت فدرال فراهم می کند کولا را افزایش می دهد عملا هر سال است و انتظار می رود تا دوباره در ماه ژانویه است. فدرال انجام داده اند کار خود را برای سالخورده نابینا و معلول.

چه Newsom پیشنهاد به نظر می رسد روبات های غیر ضروری و غیر حساس نسبت به کالیفرنیا بیشترین آسیب پذیر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب