نان تست بسته تا صبحانه خود کسب و کار برای حرکت به جدید حفاری

باز کردن یک رستوران در ده روز برای تلفن های موبایل مانند یک نظم بلند اما Jason Parfenoff صاحب نان تست خوب مواد

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

باز کردن یک رستوران در ده روز برای تلفن های موبایل مانند یک نظم بلند اما Jason Parfenoff صاحب نان تست خوب مواد غذایی و قهوه در Littleton آن رخ می دهد.

پس از امضای اجاره نامه در یک فضای جدید در 2630 غرب Belleview خیابان در جولای 19, Parfenoff نگه داشته توست باز در 2700 غرب بولز خیابان (که در آن شده است از سال 2006) تا روز یکشنبه صبحانه سرویس به پایان رسید و در جولای 28, سپس بازگشایی در محل جدید در روز دوشنبه 29 جولای بدون از دست رفته یک سرویس. این کمک کرد که آدرس جدید بود و قبلا نیز یک صبحانه رستوران (بخشی از در حال حاضر از بین رفته تخم مرغ & I زنجیره ای) و در حال حاضر پس از این حرکت تنها مورد نیاز نهایی انتقال از مبلمان و تجهیزات برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است. مالک می گوید کل تیم کمک کرد و بسیاری از آنها با انجام این حرکت توسط 7 p. m. که یکشنبه شب.

"من اجاره شده بود برای تجدید" Parfenoff یادداشت به عنوان دلیلی برای حرکت "و اجاره رفتن."

و اگر چه او نمی خواهید به حرکت می کند او می گوید: اضافه شدن فضا به خصوص در آشپزخانه تبدیل به یک برکت و رحمت است. "ما واقعا اشباع شده در آشپزخانه های قدیمی" او اشاره می کند. "آن را مانند کار در یک زیردریایی."

جدید نان تست را پوشش می دهد بیش از 1 ، 000 فوت مربع بیش از سلف خود است و کمتر از یک مایل از محل ساخت آن آسان برای مشتریان به طور منظم را تغییر دهید. "نیز وجود دارد مقدار زیادی بیشتر پارکینگ" Parfenoff می افزاید: "و اندازه و اندازه جدید پیاده روی در [یخچال] بدان معنی است که ما قادر خواهید بود برای حمل بیشتر مواد تشکیل دهنده و انجام چیزهایی که ما نمی تواند انجام دهد قبل از."

اضافی اتاق ناهار خوری و پاسیو مربع نیز مجاز نان تست با خیال راحت به فاصله جداول در حالی که هنوز قادر به صندلی مشتریان کافی برای نگه داشتن جریان درآمد. پس از اولیه coronavirus shutdown در 17 مارس Parfenoff می گوید او راه اندازی takeout و تحویل خدمات کسب و کار پایین بود حدود 75 درصد است. در حال حاضر هر چند او به حدود 75 درصد از فروش بیش از زمان مشابه در سال گذشته با حدود یک سوم از آن که از بایگانی اطلاعات و تحویل.

صبحانه با تخم مرغ پخته شده به هر مشتری اولویت و همه شیوه ای از تغییرات دیگر نیست ساده ترین غذا برای آماده شدن برای takeout اما مهمان شده اند فوق العاده بیمار در طول دولت موظف محدودیت و حرکت مالک می افزاید. "همه شده است واقعا پذیرش" او اشاره می کند. "شاید آن را کاملا راه ما آن را می خواهم اما ما مطمئن شوید و پیگیری و دریافت آن راست دفعه بعد."

Parfenoff می گوید: روز مادر بود و به عنوان مثال بزرگ چگونه خود را به طور منظم مشتریان پشتیبانی نان تست در طول یک زمان دشوار است. "این اولین تعطیلات بزرگ ما باز زمانی که ما تنها می تواند انجام به دستور" او به یاد می آورد. "ما تا به حال به خوبی فهمیده سیستم, و ما تا به حال بیشتر بلیط در ساعت اول از ما می تواند طبخ در تمام طول روز. من تا به حال به برخی از تماس ها و قرار دادن یک عذرخواهی اما هر کس بود خیلی باحال در مورد آن و توسط 2:30 هر کس تا به حال بدست سفارشات خود را."

یک هفته ای از خدمات در محل جدید کسب و کار در نان تست بازگشت به حالت عادی — و یا حداقل به عنوان نزدیک به عنوان آن می تواند با محدودیت هنوز هم در جای خود. رستوران باز است و از 7 صبح تا 2 بعد از ظهر روزانه; تماس 303-797-9543 و یا بازدید از نان تست وب سایت برای جزئیات بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب