معامله گر جو برای از بین بردن نام محصول به عنوان انتقاد نژادپرستانه

معامله گر جو در پاسخ به انتقادات در مورد بسته بندی خود را اعلام کرد که آن را در روند از بین بردن برچسب های که

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

معامله گر جو در پاسخ به انتقادات در مورد بسته بندی خود را اعلام کرد که آن را در روند از بین بردن برچسب های که با استفاده از قومی به نام صدایی در نظر گرفته شده به طنز باشد.

متخلف محصولات اين برچسب ها به عنوان معامله گر مینگ را برای مواد غذایی و چاشنی های مربوط به غذاهای چینی گر جثه را برای مکزیک به سبک محصولات و معامله گر Giotto را برای ایتالیایی-موارد مضمون.

این شرکت در زیر آمده است آتش سوزی در بخشی از یک درخواست ارسال شده برای حدود دو هفته در Change.org سایت. آن را تا به حال جمع آوری شده بیش از 2000 امضا توسط یکشنبه شب.

برچسب های که ارائه تغییرات معامله گر جو نام exploit "یک روایت از شگفتی است که استمرار مضر کلیشه" با توجه به درخواست.

تبلیغات

توجه معامله گر جو میان می آید در سراسر کشور تجدید نظر از نام تجاری است که به همراه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. زمین O'Lakes حذف یک بومی آمریکا زن از محصولات آن است. در ضمن تصاویر سیاه و سفید مردان و زنان در خطوط محصول مانند عمه ، خاله, Jemima عمو بن و خانم Butterworth در قبل, اگر زنده ماندن آنها در همه. اسکیمو پای نام نیز در حال تبدیل شدن به تاریخ است.

"این معامله گر جو نام تجاری نژادپرست است به دلیل آن exoticizes فرهنگ های دیگر — آن را ارائه 'جو' به عنوان پیش فرض 'عادی' و شخصیت های دیگر در حال سقوط خارج از آن — آنها 'عربستان جو' 'گر خوزه" و " معامله گر جو سن,'" طومار می گوید.

این شرکت در بیانیه ای گفت که این تصمیم چند سال پیش به استفاده از تنها معامله گر جو نام در محصولات خود شده است و در روند به روز رسانی قومی صدایی برچسب.

"در حالی که این رویکرد به محصول نامگذاری شده اند ممکن است ریشه در یک نشاط تلاش در شمول ما می دانیم که آن را در حال حاضر ممکن است اثر مخالف — که بر خلاف استقبال پاداش تجربه مشتری ما در تلاش برای ایجاد هر روز" سخنگوی شرکت کنیا دوستان-دانیل گفت.

تبلیغات

بسته بندی برای تعدادی از محصولات در حال حاضر تغییر کرده و این شرکت انتظار دارد برای تکمیل فرایند "خیلی زود" او گفت:.

در این طومار نوشته شده بود توسط Briones Bedell, 17 است که در مورد به شروع سال آخر خود را در منطقه خلیج سان فرانسیسکو ، خانواده shopped گاهی در محلی معامله گر جو و او گفت: یکشنبه شب که متخلف برچسب باقی می ماند در سراسر فروشگاه. خانواده او نیست سایه معامله گر جو برای هم بودن.

او گفت: او را تشویق شده توسط این شرکت پاسخ اما می خواهد معامله گر جو برای ارتکاب به یک جدول زمانی برای از بین بردن محصولات با قومی-مضمون برچسب. او اضافه کرد که او به دور از اول شخص به جلب توجه عمومی به این موضوع است.

در حالی که او می داند که وجود دارد هزینه های مالی به relabeling و یا از بین بردن محصولات "طومار باقی می ماند مهم است چرا که معامله گر جو فاقد ضرورت برای مقابله با این موضوع در آب و هوای فعلی," او گفت:.

در دادخواست Briones همچنین به سوال خواستار شرکت داستان در مورد منشاء این بازار را کمی تم دریایی. در آن زمان بنیانگذار جو Coulombe "تا به حال شده است خواندن یک کتاب به نام" سایه سفید در دریاهای جنوب و او شده است می خواهم به دیزنی لند سفر جنگل سوار و از آن همه فقط...coalesced," وب سایت این شرکت می گوید.

تبلیغات

اگر چه 1919 کتاب توسط فردریک اوبراین به تصویر می کشد سفید گذاران به عنوان ناوشکن بومی فرهنگ منتقدان از جمله Briones را متهم به روایت از "تداوم اسطوره نجیب وحشی و سفید خدا." این کتاب ساخته شده بود به یک سال 1928 فیلم سکوت که در نظر گرفته شد و ویژگی های هنری برجسته در آن زمان است.

در این طومار همچنین با انتقاد از استفاده از کلیشه ها در دیزنی لند جنگل کروز.

اولین معامله گر جو در سال 1967 باز در پاسادنا و نامتعارف طنز شده است بلاغی موسیقی متن فیلم برای معاملات خوب در التقاطی و گاهی اوقات غیر قابل پیش بینی خط از محصولات. به صورت خصوصی برگزار می شود زنجیره ای گسترش یافته و به بیش از 500 فروشگاه در سراسر کشور حمایت سرود از هیچ طعم دهنده های مصنوعی و مواد نگهدارنده یا مواد اصلاح شده ژنتیکی در آن فروشگاه مارک.

فروشگاه های محلی شده اند کمتر محبوب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه به اسپری ضد عفونی کننده دست در مشتریان و ضد عفونی تمام چرخ و سبد بین استفاده می کند.

تبلیغات

عهد به زنجیره محبوبیت و درخواست تجدید نظر خود را به آگاهانه مصرف کننده است که دو معامله گر جو دادخواست نیز به دست آورده اند کشش در Change.org سایت. یکی برای تماس های این شرکت برای کاهش پلاستیکی بسته بندی — این 124,000 امضا. و یکی دیگر از التماس این شرکت به یک شعبه در بومانت تگزاس -- آن را بیش از 2800 امضا.

اما فقط به عنوان معامله گر جو تبدیل شده زمانی که آن را شروع به تمرکز بر فروش غلات به عنوان مشروب, استانداردهای قابل قبول برای جریان اصلی طنز نیز تکامل یافته اند.

با اشاره به کتاب دیزنی لند سوار و معامله گر جو برچسب دادخواست می گوید: "این موضوع مشترک بین همه این تجاوزات است تداوم شگفتی هدف از آن این است که به درک فرهنگ های دیگر, اما برای بیشتر و فاصله آنها را از درک" طبیعی است." فعلی نام تجاری با توجه به این زمینه ضروری پس از آن می شود حتی بیشتر trivializing و بد تر از قبل. آنچه در ابتدا به نظر می رسد در بدترین حالت, حساس, بیشتر است به سوال نامیده می شود."

Briones گفت که او موضوع را محدودتر بعدی به خشونت پلیس که به معنای واقعی کلمه طول می کشد زندگی می کند اما این زمان آب و هوا از فعالیت یک رسیده لحظه به سوال "microaggressions" که ساخت تا بیشتر ضرر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب