مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس وست پوینت grads میان تنش نظامی

BRIDGEWATER, N. J. (AP) — ارتباط خود را با مقامات نظامی تیره و تار رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شن

توسط MORVARIDEASIA در 24 خرداد 1399

BRIDGEWATER, N. J. (AP) — ارتباط خود را با مقامات نظامی تیره و تار رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به آدرس فارغ التحصیلی کلاس در آکادمی نظامی ایالات متحده در برابر یک پس زمینه از سوال فوری در مورد نقش سربازان در یک جامعه مدنی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی به 1100 فارغ التحصیلی دانشجویان در جهانی همه گیر تحویل داده خواهد شد به عنوان استدلال به ادامه خشم خود را بیش از تهدید به استفاده از سربازان آمریکایی در خاک داخلی برای سرکوب اعتراضات ناشی از قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

تنش بین کاخ سفید و نظامی را تشدید کرده پس در سراسر کشور تظاهرات آغاز شد و بیش از مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که دوخته بود از گردن توسط یک افسر پلیس برای چند دقیقه با وجود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

در دو هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در فریاد می زدند: وزیر دفاع علامت Esper برای علنا مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تعطیل Esper تلاش برای باز کردن یک بحث عمومی در حذف نام مؤتلفه افسران ارتش از پایگاه های نظامی.

ژنرال مارک Milley مشترک ستاد رئیس بیشتر در معرض خطر تهمت خشم شنبه توسط آن اعلام شده بود "یک اشتباه" را برای او به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن 1 راه رفتن را از طریق لافایت مربع است. سفر به پایان رسید با رئیس جمهور برگزاری یک کتاب مقدس و نما برای, اخبار رسانه های خارج از کلیسای جان که آسیب دیده بود توسط آتش در جریان ناآرامی ها.

Milley نظرات به میزان فوق العاده ای ابراز پشیمانی با مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاور نظامی که گفت او ظاهر منجر به ادراک نظامی تبدیل شدن به درگیر در سیاست که در نظر او یک اشتراک گذاشته شده توسط Esper — تهدیدی برای دموکراسی است.

حوادث هم زده اند بحث در ارتش و در میان افسران بازنشسته. بیش از 500 وست پوینت فارغ التحصیلان از کلاس های پوشا شش دهه امضا نامه ای سرگشاده یادآوری کلاس 2020 از تعهد خود برای جلوگیری از سیاست های حزبی.

نامه منتشر شده در این هفته در رسانه همچنین با اشاره به مشکلات Esper و Milley مواجه می شوند در کاخ سفید فلوید پس از مرگ است.

"متاسفانه دولت را تهدید به استفاده از ارتش که در خدمت شما به عنوان یک سلاح علیه شهروندان آمریکایی درگیر شدن در این تظاهرات مشروع" آنها نوشت. "بدتر رهبران نظامی که در زمان همان سوگند شما امروز شرکت کرده اند در سیاسی متهم حوادث. اصل غیر نظامی کنترل مرکزی به ارتش حرفه ای است. اما این اصل به این معنی نیست اطاعت کورکورانه."

آنها افزودند: "ما نگران آن است که شخص فارغ التحصیلان خدمت در سطح ارشد, مکان عمومی, موقعیت عدم حمایت خود سوگند و تعهد خود را به وظیفه و افتخار کشور است. اقدامات خود را تهدید اعتبار یک غیر سیاسی نظامی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه آوریل است که او را تحویل شروع نشانی در وست پوینت. نه Esper و نه Milley است که انتظار می رود به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن. Esper ارائه خواهد شد ضبط سخنان.

"روز شنبه از فارغ التحصیلی است که در مورد این باور نکردنی دانشجویان و دستاوردهای شگفت انگیز خود را و به عنوان فرمانده کل قوا رئیس جمهور تهمت می خواهد به جشن و تشکر از آنها را برای خدمات خود را به کشور ما گفت:" سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر شده بود با انتقاد به عنوان یک حرکت سیاسی است که فارغ التحصیلان در معرض خطر به منظور قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در یک گرند مرحله در یک منظره بخشی از نیویورک یکی باقی مانده خدمت سربازی آکادمی که در آن او تا به حال هنوز به فارغ التحصیلی آدرس. تاریخی غرب نقطه واقع شده است و 40 مایل (65 کیلومتر) تا رودخانه هادسون نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس.

مقامات ارتش در دفاع از این حرکت گفت: این دانشجویان را مجبور به شجاع خطرات بهداشتی از سفر بازگشت به دانشگاه به هر حال برای نهایی خود را چک پزشکی, تجهیزات و آموزش.

دانشجوی شده بود خانه پس از رخصتی بهار در اوایل ماه مارس فقط قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اضطراری ملی. بازگشت آنها به دانشگاه در اواخر ماه مه.

یک گروه به نام جانبازان برای صلح اعلام کرد که در اعتراض به وست پوینت دروازه اصلی شنبه در برابر آنچه از آن به نام "مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک خودشیفتگی عکس-Op شیرین کاری در وست پوینت فارغ التحصیلی."

در ضمن این مراسم روز شنبه را نگاه به شدت متفاوت از سال های گذشته اتفاقات.

به تازگی سفارش دوم lieutenants را ماسک می پوشند به عنوان آنها در ماه مارس بر روی غرب نقطه در رژه میدان به جای به Mitchie ورزشگاه دیرین شروع برگزاری است. آنها را به نشستن 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا در همراهی با دستورالعمل های فدرال به عمل اجتماعی فاصله در طول شیوع بیماری است.

به جای دست دادن با رییس جمهور فارغ التحصیلان گام خواهد شد تا بر روی یک پلت فرم قبل از اصلی افتا و درود می فرستم. مهمان مجاز; خانواده و دوستان را برای تماشای آنلاین.

برخی از دانشجویان گفت: آنها استقبال فرصتی برای دیدن همکلاسی های خود را دوباره.

"ما قصد داریم به طور پراکنده در سراسر جهان و آن را ممکن است سالها یا دهها سال تا ما را به دیدن برخی از همکلاسی های ما دوباره گفت: 2nd سرهنگ Daine ون د دیوار از غرب دوستی, Maryland. "و پس از آمدن به عقب و به بسته شدن برای ما, West Point, تجربه, من فکر می کنم بسیار مهم است."

فارغ التحصیل کلاس بلافاصله تحت coronavirus تست زمانی که آنها بازگشت به دانشگاه در اواخر ماه مه. بیش از 15 کلاس کاربرانی که آزمایش مثبت جدا شد تا دو هفته قبل از آنها مجاز به دوباره پیوستن به همکلاسی های خود.

Cheryl Connors یک سال 1983 وست پوینت آلوم که پسر کامرون فارغ التحصیلان شنبه گفت: در این لحظه است که "تلخ و شیرین." او سه فرزند بزرگتر فارغ التحصیل از آکادمی بیش از حد.

"من فوق العاده افتخار از او و همکلاسی های خود را. آن را یک دستاورد بزرگ" او گفت:. "و آن را دلخراش در همان زمان نمی تواند وجود داشته باشد و جشن می گیرند با او."

___

AP امنیت ملی نویسنده رابرت برنز و آسوشیتد پرس نویسنده مایکل هیل در آلبانی, n. y. کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن