مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می کند در مورد چهره قطره حکومت است که تهدید دانشجویان خارجی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناگهان معکوس البته سهشنبه گفتن یک قاضی فدرال در بوستون شد که در آن حذف یک سیاست جدی

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناگهان معکوس البته سهشنبه گفتن یک قاضی فدرال در بوستون شد که در آن حذف یک سیاست جدید که مورد نیاز دانشجویان بین المللی به ترک آمریکا اگر خود را به کالج و یا دانشگاه ارائه شد تنها کلاس های آنلاین.

اعلام شده بدون توضیح در یک جلسه با ایالات متحده در منطقه قاضی آلیسون S. Burroughs با توجه به اسناد دادگاه به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست. با توجه به چالش کشیده یک قانون صادر شده در هفته گذشته توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک.

قاضی گفت: دولت موافقت کرده بود به "بازگشت به وضع موجود" است که در آن دانشجویان خارجی می تواند باقی می ماند در ایالات متحده در حالی که در نظر گرفتن کلاس های آنلاین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت قانون خواهد بود به خصوص تأثیر شدید در کالیفرنیا که میزبان بیشترین تعداد دانشجویان خارجی در این کشور است. در سال گذشته 161,693 دانشجویان بین المللی — عمدتا از چین و هند و کره جنوبی و تایوان و ژاپن مورد مطالعه در کالیفرنیا با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است.

تبلیغات

کالیفرنیا سه عمومی سیستم های آموزش عالی را نیز به چالش کشیده حکومت در جلسات جداگانه.

مقامات کاخ سفید نمی دیدگاهها برای برگشت و یخ مقامات بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این قانون که رد ویزا به دانش آموزان مگر اینکه خود را به مدارس ارائه شد در کلاس های حضوری می تواند ترک کرده اند هزاران نفر از دانش آموزان در مواجهه با یک برنامه به طور بالقوه خطرناک انتخاب: یا بازگشت به خانه و یا تقلا برای پیدا کردن دوره های آموزشی که تا به حال یک کلاس درس جزء. بسیاری از دانشگاه ها را تحت فشار قرار دادند و یا بیشتر از آنها در کلاس های آنلاین برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

"اگر شما واقعا می خواهید من برای رفتن چه هستم من قرار است برای رفتن ؟ کشور من هنوز قفل کردن راست در حال حاضر. من نمی توانم ترک حتی اگر من می خواستم به. چگونه است که حتی قابل اجرا گفت:" Tuzo Mulunda یک دانشجوی سال دوم دانشگاه هاروارد از کنیا.

تبلیغات

او شده است زندگی در یک خوابگاه از مارس. او نمی تواند به عقب برویم به کنیا به دلیل مرزهای خود بسته شده اند و در مجموعه ای به طور آزمایشی بازگشایی در ماه اوت است.

"برخی از مردم زندگی می کنند در مکان های که در آن وجود دارد وحشتناک اتصال به اینترنت," او گفت:. "بنابراین تنها امید ادامه با کلاس های آنلاین بود به ماندن در اینجا. و در صورتی که از پنجره به بیرون و سپس آنها به معنای واقعی کلمه مجبور بودن به یک سال است."

کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا که در زمینه کت و شلوار همراه با Cal State و کالیفرنیا کالج ها گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد دیده می شود که آسیب های آن در جولای 6, بخشنامه, اما آن را نباید دادخواهی و اعتراض گسترده برای آنها را به انجام کار خود را."

او را متهم کرد که دولت از به خطر انداختن سلامت و ایمنی دانش آموزان است.

تبلیغات

اما علامت Krikorian پیشرو مهاجرت شاهین با مرکز مطالعات مهاجرت به شدت مورد حمله این تصمیم گفت: در یک صدای جیر جیر که "آقا دونالد" حال "شجاعانه خود را تبدیل دم و فرار" از مبارزه است.

"آن را که یک موضوع است. این یک مثال از غلبه ضعیف-مرزهای جناح در کاخ سفید" او در مصاحبه ای گفت:. "اگر دانشگاه هاروارد می خواهد به آموزش دانشجویان خارجی حاضر به طور انحصاری چرا که آنها نیاز دارید به اینجا می آیند؟"

دولت معتقد است گسترده که ایالات متحده سیاست های مهاجرتی هستند بیش از حد سهل انگار و در زمان بیکاری بالا در حال صدمه زدن به آمریکا کار شکارچیان. شواهد تا حد زیادی نقاط به خلاف. و بسیاری از کسانی که به مطالعه در اینجا یا بازگشت صفحه اصلی و یا شغل است که افزایش رشد اقتصادی است.

هارون Reichlin-Melnick, سیاست, مشاوره برای طرفدار مهاجر مهاجرت آمریکا تأکید یخ می توانید سعی کنید برای نوشتن یک نسخه جدید از قانون است که اعمال می شود تنها به دانشجویان جدید به استثنای کسانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های آمریکا.

تبلیغات

اما "آنها در حال حاضر به هدر رفته تقریبا 10 روز بیش از این موضوع و ترم پاییز آینده به سرعت گفت:" Reichlin-Melnick که این بخشی از طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه را رد کرد نمی شد شنبه, معنی هاروارد و MIT می تواند بازگشت به دادگاه اگر دولت بخواهد به موضوع یک قانون جدید.

حتی با برگشت اما عوامل متعددی ربطی به سیاست دولت احتمالا کاهش تعداد دانشجویان بین المللی در آینده به دانشگاههای آمریکا در این پاییز. ایالات متحده همچنان به ممنوعیت سفر از بسیاری از اروپا و آسیا; کشورهای دیگر را محدود کرده اند سفر به آمریکا و برخی از دانش آموزان ممکن است تصمیم به ماندن در خانه با توجه به این کشور نقش به عنوان پیشرو در نقطه داغ در این بیماری همه گیر.

علاوه بر این کنسولگری آمریکا در سراسر جهان شده اند بسته به روال ویزا خدمات پس از اواخر ماه مارس و تنها شروع به بازگشایی در این هفته.

تبلیغات

اعداد مهم هستند برای بسیاری از دانشگاه ها که بستگی به دانشجویان خارجی که معمولا پرداخت کامل شهریه به حمایت مالی از دانشجویان آمریکایی و پژوهش است.

در میان دانشگاه کالیفرنیا USC شد شماره 1 میزبان برای دانشجویان بین المللی به دنبال UCLA, UC San Diego, UC برکلی و UC Irvine.

هفته گذشته در ایالت کالیفرنیا و آن سه سیستم آموزش عالی دولتی در زمینه چالش های یخ سفارش در دو جداگانه پرونده های حقوقی با این استدلال که حکومت بود "خودسرانه و هوس باز" در تخلف از مقررات فدرال و این امر را در گرو آسیب به خود دانشجویان بین المللی تحقیقات سازمانی کارکنان آموزش و ثبات مالی.

در مورد 37,500 دانشجویان خارجی تحصیل در دانشگاه را 10 دانشگاه.

تبلیغات

در بیانیه دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents صندلی John A. Pérez و رئیس جمهور جانت ناپولیتانو به نام دولت واژگونی "یک پیروزی برای حس مشترک و بهداشت عمومی."

"دانشگاه های رهبران باید مجاز به تصمیم گیری در مورد پردیس عملیات که هدایت شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی — نه با عجله پیش نویس های دلخواه و معنی روحیه سیاست" آنها گفت:, و اضافه کرد که دانشگاه "خواهد بود نگه داشتن یک چشم ناظر بر آنچه که دولت ممکن است پیشنهاد بعدی ما باید نیاز به گام در دوباره."

115-دانشگاه دولتی کالج سیستم میزبان 21,754 دانشجویان بین المللی و 23-پردیس Cal State سیستم انتظار دارد در مورد 10,300 دانش آموزان از خارج از کشور برای ثبت نام این پاییز.

کالیفرنیا کالج صدراعظم الی Ortiz Oakley گفت که او خوشحال بود با تغییر جهت باد — اما با احتیاط.

تبلیغات

"ما همچنان محتاط در مورد نیت از یخ و تهمت و دولت آن را به عنوان مربوط به دانشجویان بین المللی و ما همچنان به دنبال روشن شدن بیشتر و حمایت همه دانش آموزان ما," او گفت:.

تد Mitchell, رئيس جمهور از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده بیش از 1700 کالج ها و دانشگاه ها مورد ستایش قرار داد یخ عقبگرد به عنوان "معقول و انسانی چیزی که به انجام است."

"این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که ایالات متحده همچنان مقصد انتخابی جهان با استعداد ترین دانشجویان و دانش پژوهان با تمام مزایای که به ارمغان می آورد" او گفت:.

Bierman و Wailoo گزارش از واشنگتن و Watanabe از لس آنجلس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب