مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار Garcetti علیه سنگین-دست' stay-at-home سفارشات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با ارسال نامه هشدار جمعه به شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: وزارت دادگستری نگرا

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با ارسال نامه هشدار جمعه به شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: وزارت دادگستری نگران است این شهر ممکن است به دنبال "خودسرانه و سنگین-دست روش" به ماندن در خانه ،

Eric S. Dreiband دستیار دادستان کل برای بخش حقوق مدنی بخش با اشاره به آنچه او گفته شد نظرات عمومی توسط Garcetti و باربارا فرر لس آنجلس مدیر بهداشت عمومی.

"گزارش اخیر خود از بیانیه های عمومی نشان می دهد که شما پیشنهاد امکان دراز مدت مستند از ساکنان این شهر و شهرستان از لس آنجلس بدون در نظر گرفتن توجیه قانونی برای چنین محدودیت" Dreiband نوشت. "هر گونه رویکرد ممکن است هر دو خودسرانه و غیر قانونی."

این نامه همچنین خطاب به فرر.

تبلیغات

Garcetti در دفاع از این شهر رویکرد به بحران بهداشت و درمان در, اخبار جلسه روز جمعه که در مورد خواسته وزارت دادگستری انتقادات. "ما قادر به انجام این کار و صرفه جویی در زندگی," او گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان با همکاری کسب و کار, کارمندان و گروه های کارگری در منطقه پاسخ.

"همراه با علم اعداد همیشه راهنمای ما رو به جلو" Garcetti گفت. "وجود دارد هیچ چیز دیگری. هیچ بازی وجود دارد هیچ چیز دیگری در جریان است."

شهردار صادر اقامت در خانه سفارش برای لس آنجلس در ماه مارس تمدید آن دو بار. اما او نشان داد که محدودیت ها را سست می شود و در هفته های آینده.

تبلیغات

در طول ماه گذشته, سواحل, زمین گلف, زمین تنیس و پیاده روی مسیرهای پیاده روی را بازگشایی و فروشگاه های خرده فروشی در حال حاضر اجازه می دهد منظقه وانت.

فرر گفت: این ماه در یک جلسه عمومی که stay-at-home سفارشات خواهد شد "با تمام یقین" تمدید شد برای چند ماه آینده که منجر به این باور است که وضعیت موجود را در محل باقی می ماند از طریق تابستان است.

نظر او جلب توجه گسترده و Garcetti در تلویزیون ظاهر شد و برنامه های خبری روز بعد به دنبال روشن شدن این منطقه در پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

او همچنین با انتشار بیانیه ای که روز گفت که "در حالی که این شهر را امن تر در خانه سفارش را در محل باقی می ماند فراتر از مارس 15, ما نیز همچنان به تنظیم سفارش به تدریج به با خیال راحت اجازه می دهد بیشتر فعالیت های کسب و کار بیشتر به کار گیرند و بیشتر Angelenos به بازگشت به کار."

تبلیغات

در پاسخ به خبر نامه لس آنجلس وزارت بهداشت سخنگوی برنارد Tolliver گفت: "این نقل قول گرفته شده از متن" اما نمی استادانه درست شده. دستورات بهداشتی در حال تغییر در یک "به صورت منظم برای حمایت از بازگشایی بخش و آرامش بخش محدودیت" Tolliver گفت.

نامه ای به Garcetti آمد همان روز که دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده خاص لس آنجلس به عنوان یکی از سه منطقه که در آن مداوم گسترش همچنان یک نگرانی قابل توجهی.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید Birx گفت: Los Angeles منطقه شهری شیکاگو و واشنگتن باقی می ماند یک نگرانی است.

Birx خواسته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به کار با کسانی که در مناطق "واقعا درک که در آن این موارد جدیدی که از, و آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از آنها را در آینده است."

تبلیغات

Garcetti زمانی که خواسته جمعه در مورد Birx نظرات گفت: L. A. منطقه است "هیچ جا در نزدیکی بالای عفونت نرخ موارد و مرگ و میر."

بسیاری در لس آنجلس منطقه را به دنبال داشته stay-at-home سفارشات بیش از چند ماه گذشته که رهبران سیاسی باید اعتبار با کاهش این ویروس گسترش یافته است.

برخی از معترضان به دنبال به منظور برداشته و اقتصاد به طور کامل بازگشایی شد نشان داده اند خارج از شهر لس آنجلس و سالن گتی خانه محل اقامت رسمی از شهردار در طول بیماری همه گیر.

مشابه تظاهرات برگزار شده است در اورنج کانتی.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Soumya Karlamangla کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن