مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد بایدن سریع COVID-19 آزمون برای از سرگیری سفر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او مایل به ارائه, جو بایدن, خود pres

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او مایل به ارائه, جو بایدن, خود presumptive دموکراتیک حریف با یک سریع COVID-19 تست سیستم پس بایدن می تواند بازگشت به مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که این هفته در سفر خارج از واشنگتن در بیش از یک ماه متکی فدرال تامین coronavirus آزمون به طوری که او می تواند به حفظ سنتی, برنامه, در حالی که بایدن بوده است منزوی در خانه برای نزدیک به دو ماه.

در یک مصاحبه تلفنی با "فاکس و دوستان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود مایل به ارائه به معاون رئیس جمهور سابق با همان coronavirus آزمون های او استفاده می کند.

"بله 100%. من دوست دارم برای دیدن او از زیرزمین بنابراین او می تواند صحبت می کنند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سوزن بایدن برای برگزاری مجازی کمپین حوادث و مصاحبه های رسانه ای از یک استودیو در خانه خود را.

او اضافه کرد که اگر بایدن تیم خواسته شود که آنها را "ما می توانیم آن را به آنها را امروز."

مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و هر کسی که آنها را به تماس با آنها در حال حاضر در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 بعد از یکی از رئيس جمهور valets آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است. در دسترس بودن آزمون اجازه داده است تهمت و پنس را به از سرگیری برنامه سفر و به میزبان رهبران کسب و کار حرفه ای پزشکی و قانونگذاران برای جلسات.

این ذخایر از تست سریع ماشین که فردی ارائه نتایج در 5 تا 15 دقیقه است که تا حد زیادی کنترل شده توسط دولت فدرال است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه شخصا تحویل جعبه کیت های آزمایش برای ملت ناواهو پرواز آنها در نیروی هوایی یک در سفر خود به ققنوس.

در پاسخ به نگرانی های مطرح شده در هفته گذشته توسط دکتر برایان موناهان به حضور پزشک از U. S. Congress که در دفتر کار خود ندارند و ظرفیت آزمون تمام قانونگذاران بازگشت به واشنگتن تهمت کارگردانی که در کنگره ارائه می شود با سه نفر از دستگاه های تست.

اما در نادر بیانیهای مشترک مجلس نانسی پلوسی و اکثریت سنا میچ مک کانل رد تهمت را پیشنهاد کارگردانی کیت های آزمایش به اولین پاسخ دهندگان و دیگران در خط مقدم مبارزه با گسترش ویروس.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری به مغلوب ساختن پیشی جستن را از بایدن مبارزات انتخاباتی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن