مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال نمایندگی به شهرستانها بیشتر برای کمک به مبارزه با جرم و جنایت

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ارسال ماموران فدرال به شیکاگو و Albuquerqu

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ارسال ماموران فدرال به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico, برای کمک به مبارزه با افزایش جرم و جنایت در حال گسترش دولت مداخله به محلی اجرای به عنوان او اجرا می شود برای انتخاب مجدد تحت یک "نظم و قانون" گوشته.

با استفاده از همان جنجال آفرینی زبان او به کار برای توصیف مهاجرت غیر قانونی تهمت نقاشی دموکرات به رهبری شهرستانها به عنوان خارج از کنترل و شلاق در "چپ رادیکال" که او مقصر افزایش خشونت در برخی از شهرستانها حتی اگر عدالت کیفری کارشناسان می گویند از آن سرپیچی توضیح آسان.

"در هفته های اخیر شده است وجود دارد و رادیکال جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و حل ما اداره پلیس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چهارشنبه در کاخ سفید به رویداد سرزنش جنبش برای "تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جرایم خشونت."

"این خونریزی باید پایان یابد" او گفت:. "این خونریزی به پایان خواهد رسید."

تصمیم به اعزام ماموران فدرال به شهرهای آمریکا در حال پخش است در یک hyperpoliticized لحظه ای که برگ برنده است که بتواند برای انتخاب مجدد استراتژی پس از coronavirus طرح میتوانست اقتصاد بین بردن آنچه که مبارزات انتخاباتی خود را به حال دیده می شود به عنوان بلیط خود را به یک دوم. با کمتر از چهار ماه تا روز انتخابات برنده شده است و هشدار داد که خشونت بدتر خواهد شد اگر خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن انتخاب شده است در ماه نوامبر و دموکرات ها باید فرصتی برای ایجاد پلیس اصلاحات آنها را تایید و پس از کشتن جورج فلوید و در سراسر کشور تظاهرات خواستار نژادی عدالت است.

جرم و جنایت آغاز شد موجی در برخی از شهرستانها مانند شیکاگو و نیویورک و فیلادلفیا در هنگام اقامت در خانه سفارشات برداشته. عدالت کیفری کارشناسان به دنبال پاسخ باید اشاره به بی سابقه ای در لحظه: یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 140 ، 000 آمریکایی, تاریخی بیکاری یک جرم حساب بیش از مسابقه و پلیس با خشونت شدید استرس و حتی آب و هوا. در مقایسه با دیگر سالها, جرم, در سال 2020 پایین است به طور کلی.

طرح تهمت چهارشنبه اعلام کرد گسترش یک برنامه موجود است که با ارسال صدها نفر از ماموران فدرال به کانزاس سیتی میسوری پس از یک 4-year-old boy تیراندازی مرگ برای کمک به سرکوب یک رکورد در افزایش خشونت است. ارسال ماموران فدرال برای کمک به محلات غیر معمول نیست; دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد مشابه افزایش تلاش در دسامبر به مدت هفت شهرستانها با خونتان خشونت است. اما این تلاش شامل حداقل 100 Department of Homeland Security تحقیقات ماموران که به طور کلی انجام قاچاق مواد مخدر و سوءاستفاده تحقیقات در علاوه بر این به پرسنل تحت وزارت دادگستری چتر.

DHS افسران در حال حاضر اعزام شده است و به پورتلند اورگان و محلات دیگر برای محافظت از اموال فدرال و بناهای تاریخی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد تلاش های معترضان به دست کشیدن پایین مؤتلفه اساسنامه.

مقامات محلی وجود دارد شکایت کرده اند که عوامل تشدید تنش ها در خیابان ها در حالی که ساکنان باید دولت را متهم به نقض حقوق قانونی خود. در واقع ناآرامی های مدنی پس از تشدید ماموران فدرال متهم شدند از دستگاه های همزن مردم دور بینام اتومبیل بدون علت احتمالی.

پس نژادی عدالت تظاهرات آغاز شد, مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد تکیه به شدت به یک تعهد برای حفظ "نظم و قانون" که در آن سعی شده است که به کراوات بایدن به یک گروه کوچک از رادیکال و آنارشیست ها در آن ادعا شده است در تلاش برای بی ثبات کردن شهرهای آمریکا و بازنویسی تاریخ است.

کمپین معتقد است که فشار می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن با ضربت زنی پشتیبانی از حومه و رای دهندگان که ممکن است rattled با تصاویر خشونت آمیز شده اند که پخش اغلب توسط رسانههای محافظه کار.

در شیکاگو دموکراتیک شهردار لری پلیسی بود که در ابتدا لعنتی این خبر گفت: باراک اوباما را نظارت اضافی عوامل پیوستن موجود فدرال اجرای قانون دفاتر.

"اگر این عوامل در اینجا در واقع به همکاری در حمایت از تفنگ خشونت و موارد اتصال به زیرساخت های موجود از ماموران فدرال در تلاش برای بازی پلیس در خیابان های ما پس از آن که چیزی متفاوت," او گفت: در حالی که همچنین متهم رئیس جمهور از تلاش برای منحرف کردن اذهان از موشکافی فدرال پاسخ به همه گیر.

در نیومکزیکو دموکراتیک مقامات منتخب به حال هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر ارسال در ماموران فدرال با وزیر بهداشت ، مارتین هاینریش خواستار Bernalillo County Sheriff مانی گونزالس به استعفا برای حضور در کاخ سفید به رویداد.

"به جای همکاری با آلبوکرک اداره پلیس کلانتر دعوت رئیس جمهور stormtroopers به آلبوکرک" هاینریش در بیانیه ای گفت.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ جلب تمایز بین ماموریت در پرتلند — برای محافظت از اموال فدرال — و موج در کانزاس, شهرستان, شیکاگو و آلبوکرک برای کمک به توقف خشونت است.

آلبوکرک و شیکاگو اخذ خواهد شد میلیون ها دلار برای افسران و وزارت دادگستری خواهد بازپرداخت شیکاگو 3.5 میلیون دلار برای اجرای قانون محلی کار در فدرال نیروی کار.

در شهر کانزاس بالا دادستان فدرال گفت: هر گونه عوامل درگیر در یک عملیات به منظور کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در منطقه خواهد شد به وضوح قابل شناسایی در هنگام دستگیری بر خلاف آنچه که دیده شده است در پورتلند. صدها نفر از عوامل اضافی فرستاده شده اند.

"این عوامل نمی تواند گشت زنی در خیابان" آمریکا وکیل تیموتی پادگان گفت. "آنها نمی جایگزین و یا غصب قدرت محلی افسران."

عملیات Legend — نام بعد از 4 سال افسانه Taliferro بود که به ضرب گلوله در حالی که خواب در شهر کانزاس آپارتمان ماه گذشته — اعلام شد جولای 8.

"من و تنها کودک است که مبارزه را از طریق عمل جراحی قلب باز در چهار ماه است که رفته با توجه به بی معنی تفنگ خشونت" افسانه مادر شارون پاول گفت: در کاخ سفید است. "کودکان قرار است برای آینده ما و پسر ما را ندارد آن را به مهد کودک."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کاتلین Foody در شیکاگو مایکل بالسامو در واشنگتن و جاناتان Lemire در نیویورک کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب