مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می گرداند: رئیس جمهور از سرگیری ویروس جلسات

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده پلاگین در برخورد روزانه coronavirus جلسات هنگامی

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده پلاگین در برخورد روزانه coronavirus جلسات هنگامی که آنها تبدیل به یک مسئولیت سیاسی این بهار اما او احیای آنها سه شنبه به دنبال توقف یک کمپین-فصل فرسایش پشتیبانی به عنوان موارد جدید سنبله در سراسر کشور است.

اوایل شب در کاخ سفید بود و نورد به عنوان مرحله بعدی دولت فدرال پاسخ به همه گیر بود که گردد در کاپیتول هیل. قانونگذاران و مقامات کاخ سفید باز شد مذاکرات در یک تریلیون دلار یا بیشتر "فاز چهار" نجات بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را احیای جلسات در روز دوشنبه, هر چند مقامات کاخ سفید گفت: ساعت قبل از او به این جایگاه است که قالب و فرکانس تا به حال نشده نهایی.

او برنامه ریزی های مرحله با کارشناسان بهداشت عمومی از جمله دکتر. Anthony Fauci و دبورا Birx — حداقل در اولین جلسه توجیهی — به گفته یک مقام کاخ سفید.

"شما باید برای اتصال به دیدن" طعنه دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany.

"او فرد مناسب برای دادن اطلاعات به مردم آمریکا," او گفت:. "و پسر او دریافت اطلاعات برای بسیاری از مردم آمریکا خود را در طول جلسات اشاره کرد اعتبار."

Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص به حال شده است در مورد نقش خود به عنوان از صبح روز سه شنبه. او گفت: NPR او تا به حال نشده است به اطلاع کاخ سفید که آیا او می تواند در حضور و غیاب برای مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه.

دکتر گفت که او خوشحال تهمت شروع به ترویج ماسک پوشیدن و ابراز خوش بینی رئیس جمهور را تقویت میکند که پیام سه شنبه.

"اگر ما در طول این همایش آمده و سازگار روشن noncontradictory پیام به اعتقاد من این خواهد بود بسیار مفید در گرفتن افراد در مسیر دانستن این جهت است که ما نیاز به رفتن به این بیماری همه گیر را تحت کنترل" او گفت:.

کمی بیش از سه ماه از روز انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است که جایگاه ویژه او را لبه در برابر رقیب دموکرات جو بایدن هر چند مشاوران او تاکید کرده اند نیاز به اتخاذ یک بیشتر نظم عمومی در دستور کار است.

در علاوه بر این به بحث در مورد پیشرفت های پزشکی او نیز انتظار بود به تمرکز بر روی حمایت خود را برای مدارس برای بازگشایی در فرد آموزش و پرورش پس از تهدید به تلاش برای خودداری از بودجه فدرال از کسانی که چوب به آموزش از راه دور. و او مطمئن بود به پیش بینی طلایی بهبود اقتصادی در راه رفتن پس از بایدن دموکرات به رهبری شهرستانها و تهاجمی معترضان

وجود دارد هیچ کمبود از مشاوره در مورد چگونه تهمت باید comport خود را.

سابق مجلس نیوت گینگریچ گاه به گاه و رسمی تهمت مشاور رئيس جمهور گفت: باید یک ماسک به جلسه.

"این چیزی است که مردم را متقاعد کند که او جدی در مورد این" گینگریچ گفت: در مصاحبه با "فاکس و دوستان" مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه صبح نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر یک عکس از خود را در صورت ماسک دوشنبه خواستار آن است که یک عمل از میهن پرستی پس از ماهها مقاومت به عموم دیده می شود در پوشش.

اما McEnany پیشنهاد تهمت نمی خواهد به پوشیدن ماسک در جلسه اتاق گفت که او "اکثر تست شده در آمریکا" برای ویروس — گاهی اوقات آزمایش بیش از یک بار در روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز سه شنبه برای ارائه یک پیش نمایش از پتانسیل پیام برای جلسه ادعا "پیشرفت فوق العاده ای" در واکسن و درمان COVID-19. او گفت که "در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر که رنج زیادی از ما انجام می دهند بسیار خوب است و ما باید انجام چیزهایی است که چند کشور دیگر می تواند انجام داده اند!"

در واقع ایالات متحده منجر جهان در تایید موارد و مرگ و میر ناشی از ویروس ها — و صفوف نزدیک بالا در سرانه اساس نیز هست.

در کاپیتول هیل, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و اقدام رئیس ستاد علامت مراتع بودند به دیدار خصوصی روز شنبه با مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر در بسته کمک های جدید, یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار اوباما " در کاخ سفید است.

دموکرات ها در حال فشار دادن برای آینده لایحه شامل بودجه برای انتخابات حمایت در حالی که برخی از جمهوری خواهان شکسته اند, با کاخ سفید به دنبال اضافی بودجه فدرال برای تست و تماس با ما-ردیابی. در ضمن تهمت پیدا کرده است چند متحدان خود فشار برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات در این قانون.

مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه نوبت در اتاق جلسه کاخ سفید تا حد زیادی به پایان رسید در اواخر ماه آوریل پس از رئیس جمهور به طور گسترده ای تمسخر پیشنهاد که تزریق سمی مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان coronavirus. این دیدگاه به طور گسترده پزشکی هشدار علیه بالقوه مرگبار حرکت می کند.

دور انداختن این جلسات شد و مورد استقبال مشاوران که به اعتقاد آنها پایین کشیدن رئیس جمهور, نظرسنجی, اعداد, به خصوص با رای دهندگان. اما با علامت تجاری خود را از تظاهرات تا حد زیادی در خود نگه دارد چرا که از coronavirus نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره است که او نیاز به یک جایگزین به معنی رسیدن به رای دهندگان.

و تهمت از دست رفته روز هنگامی که تسلط تلویزیون کابلی رتبه بندی با اوایل شب جلسات. Tellingly زمانی که او روز دوشنبه اعلام کرد که این حضور می تواند عوض او را با یک چشم به سمت خود شکاف زمان و به رخ کشیدن در مورد رتبه بندی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن