روز سه شنبه شاخص گرما بود خوشبو 103 — و بیشتر در راه

روز سه شنبه نقطه داغ به پایین منتقل ساحل نسبت به دوشنبه. به جای فوری سی منطقه وارد شدن فشار از حرارت آن خواهی

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399
روز سه شنبه نقطه داغ به پایین منتقل ساحل نسبت به دوشنبه. به جای فوری سی منطقه وارد شدن فشار از حرارت آن خواهید بود ویرجینیا مرکزی به Carolinas پخت در خورشید است. (حسن نیت ارائه میدهد محوری آب و هوا)

یک ترکیب خطرناک حرارت و رطوبت و در ادامه در روز سه شنبه با برخی از مقامات منطقه دوباره مشاوره ساکنان به نوشیدن مقدار زیادی آب و اقامت در خارج از خورشید است.

پوشش ابر را حفظ دمای زیر 100 در سی و حومه برای شنبه. گرما شاخص نیست هوا به تصویب 105 — و آن را باور یا نه که بهبود اندکی بیش از روز دوشنبه آب و هوای سوزان را دیدم که گرما شاخص بالای 110 درجه شرق شهرستان.

در مریلند, چارلز, St. mary's و کالورت شهرستانهای تحت مشاوره گرما از طریق پنج شنبه شب به عنوان استافورد و جنوب Fauquier شهرستان در ویرجینیا. خدمات ملی آب و هوا هشدار داد, داغ, درجه حرارت و رطوبت بالا می تواند باعث گرما بیماری.روز دوشنبه ناپایدار airmass آورده طوفان قوی به برخی از نقاط منطقه است. کانتی فیرفکس ویرجینیا دیدم چند درخت سیم در خطوط برق در Annandale, Newington و فیرفکس استیشن با توجه به گزارش های جمع آوری شده توسط خدمات ملی آب و هوا را از طوفان مرکز پیش بینی.

همانطور که از ساعت 9 صبح Dominion انرژی ثبت شده بیش از 2 ، 000 مشتریان بدون قدرت در کانتی فیرفکس. جدا قطع شد نیز مشاهده شده در برخی از مناطق پایتخت از جمله پتورته یک شبه اما بازسازی شده است تا صبح.

بیشتر در رعد و برق ممکن است در روز سه شنبه هر چند آنها اقامت محدود در پوشش. شانس بهتری از باران آمده چهار شنبه و پنج شنبه هنگامی که طوفان قوی هستند به احتمال زیاد به طور بالقوه مخرب بادها و باران های سیل آسا به یک منطقه وسیع تری است.

هوای گرم شرایط انتظار می رود برای ادامه برای بقیه هفته اما اوج شروع خواهد شد به تدریج در حال سقوط پس از امروز. روز جمعه بعد از ظهر اوج خواهد بود شکوه کردن حدود 90 درجه اگر رطوبت به معنی آن را هنوز هم می تواند ناراحت کننده در آفتاب تابستان.


پیش بینی:

شنبه: خطرناکی گرم و مرطوب با جدا بعد از ظهر و شب طوفان. اوج در بالا 90s با حرارت شاخص تا 108.

سه شنبه شب: رگبار و رعد و برق ممکن است قبل از 2 صبح طوفان می تواند تولید باد پر باد و تگرگ. پایین در اواسط 70s.

چهار شنبه: باقی مانده گرم و مرطوب با پراکنده در بعد از ظهر دوش. اوج در اواسط 90s در بالا با حرارت شاخص تا 108.

پنج شنبه: گرم و مرطوب با برخی از بعد از ظهر و شب طوفان. اوج در بالا تا اواسط 80s 90s با حرارت شاخص تا 102.

جمعه: آفتابی و روشن و مرطوب ، شانس از یک بعد از ظهر thundershower. اوج در بالا تا اواسط 80s 90s با حرارت شاخص نزدیک به 100.

شنبه: غالبا آفتابی با اوج نزدیک 90.


شرایط فعلی:


قطع برق:

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب