ترکیه محکومین خبرنگار روزنامه آلمانی از تبلیغات کار

استانبول (AP) — یک دادگاه محکوم به یک خبرنگار برای آلمان Die Welt روزنامه های پنج شنبه از درگیر شدن در تبلیغات

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

استانبول (AP) — یک دادگاه محکوم به یک خبرنگار برای آلمان Die Welt روزنامه های پنج شنبه از درگیر شدن در تبلیغات به نفع کردها و شورشیان او را محکوم به دو سال و نه ماه در زندان است.

اما دادگاه تبرئه آلمانی-ترکی نگار Deniz Yucel از اتهام فتنه و تبلیغ برای شبکه یک روحانی است که متهم یک متفکر یک شکست خورده کودتای نظامی در ترکیه چهار سال پیش.

Yucel دستگیر شد و در استانبول به عنوان بخشی از سرکوب گسترده دولت در پی جولای 2016 کودتا و به اتهام تبلیغ از طرف گروه های تروریستی از جمله منحله کارگران کردستان یا پ. ک. ک. او در بازداشت پیش از محاکمه برای یک سال است و پس از بازگشت به آلمان است.

در مورد او منجر به یک بحران سیاسی بود با آلمان که متهم به ترکیه از انجام "بازداشت خودسرانه" از شهروندان آلمانی مظنون به ارتباط به پ. ک. ک و یا شبکه به رهبری ایالات متحده مبتنی بر روحانی فتح الله گولن.

از اتهامات عنوان شده بر اساس Yucel گزارش شامل مصاحبه با یک فرمانده پ. ک. ک. روزنامه نگار را رد اتهامات و درخواست کرده بود خود را تبرئه. او انتظار می رود که به درخواست تجدید نظر حکم.

کمیته حمایت از روزنامه نگاران با برچسب ترکیه یکی از جهان بالا زندانبانان از روزنامه نگاران. روزنامه نگاران' اتحادیه از ترکیه می گوید حداقل 76 روزنامه نگاران و رسانه های کارگران بخش باقی می ماند پشت میله های زندان.

دولت ترکیه می گوید دستگیری ها نه بر اساس روزنامه نگاران و کار است که بسیاری از موضع متهم به ترور جرائم مربوط.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب