دوازده جدید, کنسرو آبجو برای بهار — چون زندگی رول در

معرفی جدید آبجو در وسط همه گیر جهانی است که احتمالا آنچه اکثر کارخانه های لبنی به حال در ذهن داشته باشیم هنگام

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

معرفی جدید آبجو در وسط همه گیر جهانی است که احتمالا آنچه اکثر کارخانه های لبنی به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که آنها خود را طراحی, آبجو, خرید, مواد تشکیل دهنده, سفارش آثار هنری و برنامه های. اما این روشی است که از آن می رود این روزها و پس از کلرادو مصرف کنندگان آبجو هستند مکیدن مشروبات الکلی در طول همه گیر مانند یک زمین گلف را بمکد تا مخزن آب چرا نگه داشتن چیزهای نورد?

"این برنامه ریزی شده بود و ماه پیش و پس از همه آنها بسته بندی آبجو است که می تواند به خارج از محل حساب ما قصد تاخیر وارد شدن آنها به بازار" توضیح می دهد که بزرگ تقسیم دم بازاریابی مرد مت شنی, صحبت کردن در مورد شرکت های جدید مارگاریتا جسه و برخی دیگر آن آبجو.

"پس ما نمی توانیم رول این آبجو به هر فرد هیاهو ما در حال انتشار آنها را به عنوان به زودی به عنوان آنها آماده هستند و با تمرکز بر گرفتن کلمه از طریق کانال های مختلف در حالی که انجام برخی از تبلیغات در سراسر چیدن این آبجو از طریق ما منظقه برای رفتن به برنامه" او می افزاید.

حس می کند به من. در اینجا دوازده نام تجاری جدید کنسرو آبجو از برخی از کلرادو بهترین و شناخته شده کارخانه های لبنی است که شما باید قادر به پیدا کردن در این ماه در کلرادو فروشگاه ها مشروب. آنها را دریافت کنید — و سپس رفتن به خانه.

Twelve New Canned Beers for Spring — Because Life Rolls On

Upslope دم

تجربی IPA
Upslope دم

برای سال 2020 نسخه از آن سالانه تجربی IPA سری تخته سنگ را Upslope دم تصمیم به رفتن مستقیم به صورت بی پروا رازک طعم نلسون Sauvin, اقشار و Sabro. اما تخمیر متوقف نمی وجود دارد با این 6.5 درصد ABV فصلی انتشار. آنها همچنین افزودن عسل و شکوفه پرتقال برای لمس شیرین مرکبات.

Twelve New Canned Beers for Spring — Because Life Rolls Onگسترش

Hopternal برای Odd13 دم

نگهبان گریست
Odd13 دم

احساس مبهم و مه آلود? نگهبان از قسمت آخرین نسخه از Odd13 دم را چرخش IPA سری. پریدند با Ekuanot, Citra و صدمین برای طعم و عطری پاپایا خربزه و مرکبات این آبجو را ببینید توزیع در سراسر لافایت آبجوسازی فروش ردپا در کلرادو و کشورهای دیگر.

هلو ایستاده رامبلر ورزش و انبه درخت شاکر IPA
Odell دم
Odell دم عاشق کار کردن با کلرادو هلو و آخرین آن نوای غربی شیب تخصص هلو ایستاده Rambler 5 درصد ABV ورزش آل دم با پرچین هلو. در بیشتر گرمسیری کنار این جدید است انتشار ویژه به نام درخت انبه شاکر. این 8 درصد ABV IPA توسط برنده دیگری در Odell درخت شاکر سری; آبجوسازی مکمل کسانی که طعم مرکبات احساسات شما را بیدار رازک.

Twelve New Canned Beers for Spring — Because Life Rolls On

دست چپ دم

میشیم ماورا با آن Piña Colada گندم آل
دست چپ دم

دم با آناناس و نارگیل همراه با گرمسیری Sabro گره چپ دست ها نیترو آبجو بود: "با الهام از ناب تعطیلات کوکتل" آبجوسازی می گوید. علاوه بر این از لاکتوز "تأکید فوق العاده صاف نیترو mouthfeel" در این 7.5 درصد ABV آبجو. اگر چه شما را مجبور به نوشیدن آن را در خود ایوان و یا در حیاط پشت خود را, اگر شما چشمان خود را ببندید آن را فقط ممکن است ضبط طعم یک جزیره دور شو.

مارگاریتا جسه
شکاف بزرگ دم

برای این نام تجاری جدید 5.8 درصد ABV آبجو بزرگ تقسیم بسته بندی شده به عنوان عطر و طعم به عنوان ممکن است به آمده تا با چیزی است که "قطاری پرنیان از یک استخر خانه کوچک" آبجوسازی می گوید. تا حدی سالخورده در تکیلا بشکه و پیشرفته با آهک purée, makrut برگ آهک و نمک صورتی هیمالیا نتیجه ترش و خشک با فراوانی یادداشت های مرکبات. شکاف بزرگ نیز بازگرداندن Roadie گریپ فروت, Radler و s'mores یتی برای بهار است و ساخت آن مبهم و مه آلود IPA موجود در شش بسته.

ترش لذت مرکبات ترش
دنور Beer Co.

تخمیر با آب آهک و لمس صورتی هیمالیا نمک دریا "برای رفع تشنگي ترش غلغلک دادن," دنور Beer Co. می گوید: جدید خود را 5 درصد ABV لیمو ترش بود دم گندم و مونیخ malts "برای پاک کردن و ترد به پایان برسد." DBC توصیه می کند با استفاده از آن به beergaritas — و همه ما می تواند با استفاده از یکی از آن.

Horsethief انبه ورزش آل
خوب رودخانه آبجو شرکت

به دنبال آن در اینجا ماهی ماهی مه آلود IPA از فقط چند ماه پیش خوب رودخانه است دیگر جدید آبجو برای هر دو مشروب-قفسه های فروشگاه خود در خیابان taproom. Horsethief انبه ورزش است "آسان-نوشیدن متعادل و مالت گرا" 5 درصد ABV ورزش آل دم با گندم و عسل malts و انبه.

لیمو و اسطوخودوس ورزش
ایستگاه 26 دم

کنسرو برای اولین بار لیمو و اسطوخودوس ورزش محبوب است بهار فصلی در ایستگاه 26 دم که توزیع آبجو بالا و پایین جلو برد. دم با بله و گل سنبل و لیمو و این 5.5. درصد ABV ورزش است "فقط آبجو شما نیاز به اجتماعی دور ایوان سرد حیاط کار و یا به عنوان یک هدیه برای خودتان در پایان یک روز طولانی" آبجوسازی می گوید.

Twelve New Canned Beers for Spring — Because Life Rolls On

اسکار بلوز دم

آهسته لرز مونیخ-سبک Helles
اسکار بلوز

برای سال های بسیاری اسکار Blues شناخته شده بود در درجه اول برای آن hoppy آبجو اما Longmont مبتنی بر آبجوسازی اختصاص داده است مقدار بسیار زیاد انرژی و فکر به آن ابجو برنامه به عنوان به خوبی. آخرین نسخه اصلی در امتداد این خطوط است که 5 درصد ABV آهسته لرز های متنوع در جهان کلاسیک. "Bready و یادداشت های نرم افزاری از pilsner و وین malts دستکاری با دقت در سراسر جوش برای حفظ این Helles ظریف مانند عسل شیرینی" اسکار بلوز می گوید. "گیاهی لمونی نجیب رازک تکمیل ابجو شایسته حیاط خلوت خود و یا جفت شدن با هر گونه نان تازه پخته شده." آهسته خنک در دسترس خواهد بود در سراسر کشور.

Dayboard ابجو
حوض خشک دم

مردمی در حوض خشک دم مشغول بوده است. نه تنها شفق آبجوسازی به تازگی طراحی مجدد آن ترکیب کل قوطی, اما آن را نیز معرفی آن کم کالری آبجو پیوستن به یک هنر و صنعت-دم روند آغاز شده است که سال گذشته است. در این مورد آبجوسازی در حال انجام است 110-کالری, 4.5 درصد ABV ابجو با سه گرم کربوهیدرات به نام Dayboard. "دم با مونیخ malts و Ekuanot رازک این نور ابجو ظریف است مالت شخصیت است که متعادل و تنها با یک اشاره از رازک به نگه داشتن آن را واضح و با طراوت" آبجوسازی می گوید. آن را در دسترس خواهد بود در مشروب فروشی ها و سوپر مارکت ها.

Twelve New Canned Beers for Spring — Because Life Rolls On

Ska دم

AggroLite
Ska دم

Ska دم نیز در کم کال با AggroLite یک IPA با 99 کالری, چهار گرم کربوهیدرات و تنها 4 درصد ABV. این Ska آخرین همکاری با Aggrolites کالیفرنیا ska/رگی گروه است که آویزان کردن با تخمیر و به نظر می رسد در Ska سالگرد حزب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن