بیستم UMS می رود مجازی به جمع آوری کمک مالی برای کلرادو نوازندگان

در طول این بار تلاش بسیاری از جشنواره های موسیقی را لغو کاملا در حالی که تعداد انگشت شماری رفته مجازی. چنین مو

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

در طول این بار تلاش بسیاری از جشنواره های موسیقی را لغو کاملا در حالی که تعداد انگشت شماری رفته مجازی. چنین مورد با بیستمین نسخه از موسیقی زیرزمینی ویترین یک جشنواره است که طول می کشد بیش از سالن همراه برادوی برای یک آخر هفته بزرگ در ماه جولای در آوردن آرایه ای از محلی و ملی استعداد.

به جز این ماه ژوئیه.

جشن امسال باید نقل مکان کرد و در خط که در آن آنها را در روز شنبه 25 ژوئیه. صف کوتاه تر است اما هنوز هم چشمگیر, با اجرای برنامه توسط برخی از دنور بهترین افزایش باند: Los Mocochetes, Neoma هنوز جزر و مد و برهم ارگان Ramakhandra, Wildermiss, TheyCallHimAP شناور مانند یک بوفالو, شیر, شکوفه وس واتکینز جوانه Bronson و خوب تایمر و Saied.

شب خواهد شد که توسط کمدین کریستی Buchele و سام Tallent. وجود خواهد داشت که ترکیبی از اجراهای زنده پخش hi-شیرجه به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی-تصویری برای اولین بار در انواع سالن برادوی.

برای این رویداد UMS با همکاری کلرادو موسیقی صندوق امداد برای جمع آوری پول برای دولت در صنعت موسیقی جوانب مثبت و نوازندگان که معیشت شده اند کوبیده با COVID-19 بیماری همه گیر.

"هنگامی که ما تصمیم گرفتیم که ما نمی تواند میزبان UMS به صورت عادی ما می دانستیم که ما هنوز هم تا به حال به انجام کاری برای برادوی و ما نوازندگان" توضیح می دهد که کیسی بری صاحب دو بخش و UMS تولید در بیانیه ای اعلام فرمت. "این جشنواره است خیلی بیشتر از فقط یک آخر هفته موسیقی زنده برای دنور. این یک لحظه بزرگ برای نوازندگان سالن کافه ها و رستوران ها و برگشت-از-خانه کارکنان است که آن را ممکن است هر سال است. همه این گروه ها از عواملی هستند که در حال حاضر, بنابراین ما می خواستیم به جمع آوری کمک مالی یک شات و جمع آوری پول برای جامعه ما تنها راه UMS می داند که چگونه در یک عجیب و غریب, ریگ دار, جمع آوری کمک انواع نمایش زنده از برادوی است. ما در حال تولید یک جریان پخش است که ازدواج ایمنی از یک تجربه دیجیتال با لذت از چیزی که واقعی است, از جمله عناصر تعاملی, کالا, تحویل-به-خود-درب حزب بسته و بیشتر!"
این برنامه تلویزیونی خواهد بود سرويس رايگان فورشيرد در UMS سایت از 7 به 10 p. m. روز شنبه, جولای 25.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب