دو خرس بودند به ضرب ضربه اتومبیل در همین آزادراه ظرف 24 ساعت

یک خرس ضرب زده توسط یک ماشین در حالی که راه رفتن را از طریق ترافیک در 5 عازم شمال آزادراه در کستیک اوایل جمعه

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

یک خرس ضرب زده توسط یک ماشین در حالی که راه رفتن را از طریق ترافیک در 5 عازم شمال آزادراه در کستیک اوایل جمعه دوم کشنده خرس برخورد در همان آزادراه در کمتر از 24 ساعت, مقامات گفت.

در تازه ترین حادثه خرس درگذشت بر اثر آن زده توسط یک تویوتا پریوس در مدت کوتاهی قبل از 4 صبح جمعه با توجه به گشت بزرگراه کالیفرنیا. ماشین skidded به خاکریزی اما راننده مجروح شد.

اولین حادثه رخ داده در حدود ساعت 11 صبح پنجشنبه Sgt. Zachary Emmons گفت.

یک خرس ضربه بر روی شانه راست 5 آزادراه در نزدیکی اسموکی خرس خاموش-سطح شیب دار Emmons گفت. کسی که آمار که در سمت چپ صحنه است.

تبلیغات

معلوم نیست چرا خرس سرگردان بود بر روی اتوبان. "این چیزی است که نه به طور معمول اتفاق می افتد در منطقه ما" Emmons گفت.

یک احتمال می تواند در کاهش ترافیک به عنوان پناهگاه در محل سفارشات ناشی از کوروناویروس نگه داشته اند بیشتر مسافران جاده. شده است وجود دارد حداقل یک حادثه دیگر در منطقه شده است.

بیشتر شمال در امتداد انگور در نزدیکی فورت Tejon یک خرس زده بود با یک ماشین دو هفته پیش, مقامات گفت.

آن را غیر معمول نیست برای دیدن یک خرس برخورد که در منطقه یک یا دو بار در سال, CHP اطلاعات عمومی افسر ریچارد Anthes گفت. اما تا کنون وجود نداشته است یک چشم انداز مثبت از حوادث.

تبلیغات

اگر چه ترافیک همراه است که کشش از 5 آزادراه کاهش یافته است خاموش در حدود 35 درصد Anthes گفت که آن را متروک است. کامیون ها هنوز هم سفر به بالا و پایین برای توزیع منابع.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن