دو اواخر stunners به عنوان واتفورد, Leicester 1-1 قرعه کشی در لیگ برتر

واتفورد انگلستان (AP) — اجتماعی فاصله جشن و شادی مردم سخت به چوب به زمانی که تیم خود را به ثمر رساند خیره کنند

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

واتفورد انگلستان (AP) — اجتماعی فاصله جشن و شادی مردم سخت به چوب به زمانی که تیم خود را به ثمر رساند خیره کننده و به طور بالقوه بسیار مهم اواخر هدف است.

فقط از بازیکنان واتفورد و لستر.

بن Chilwell شد mobbed با لستر هم تیمی های فوق العاده پس از یک افزایش زاویه شات کردن داخل پست در 90 دقیقه برای چه شبیه پیروزی داخل خالی اقامت خلیفه جاده ورزشگاه در لیگ برتر در روز شنبه.

اما وجود دارد بیشتر در اواخر درام به عنوان واتفورد مرکز بازگشت کریگ داوسون انجام یک دوچرخه پا زدن به نمره درخشان اکولایزر در سومین دقیقه از زمان توقف و امن خود سقوط-تهدید تیم 1-1 قرعه کشی.

داوسون نیز در آغوش گرفت با هم تیمی های پس از, یک هدف است که نقل مکان کرد و واتفورد یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط هر چند سوم-به-گذشته, Bournemouth, نقش بعد شنبه.

بازیکنان شده اند خواست برای اقامت 2 متر (6 فوت) از هم جدا در طول جشن های زیر از سرگیری لیگ برتر پس از سه ماه تعلیق.

نقطه ترمیم مقام سوم لستر هشت نقطه استفاده بیش از منچستر یونایتد است که اشغال مکان پنجم — به طور بالقوه گذشته لیگ قهرمانان صلاحیت نقطه در این فصل به دلیل مکان دوم منچستر سیتی را دو سال اروپا بان کی مون که در حال حاضر تحت تجدید نظر شود.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب