دو مرد متهم در $2 میلیون آدم ربایی از ماشین های لوکس فروشنده که بدن داشت در صحرای موهاوی

مقامات فدرال روز شنبه به اتهام دو مرد با کمک به ربودن جنوب کالیفرنیا فروشنده ماشین که برگزار شد برای $2 میلیون

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

مقامات فدرال روز شنبه به اتهام دو مرد با کمک به ربودن جنوب کالیفرنیا فروشنده ماشین که برگزار شد برای $2 میلیون باج مورد ضرب و شتم کشته و دفن شده در صحرای موهاوی.

آنتونی Valladares 28 ساله و الکسیس Ivan Romero بلس, 24 دستگیر شدند سه شنبه و متهم در دادگاه فدرال با آدم ربایی است. یک وکیل برای Valladares کاهش یافته است به نظر و یک وکیل به نمایندگی بلس نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شب 16 جولای 2018, اچ کاهش یافته Ruochen "تونی" لیائو های ملی است که فروش بالا پایان اتومبیل در جنوب کالیفرنیا در سن گابریل خرید میدان پلازا در دره بلوار برای دیدار با یک مرد اعتقاد او را به کمک به او را جمع آوری بدهی یک مامور اف بی آی نوشت: در یک استشهاد. دوستان تماشا لیائو 28 صعود به یک رنگ تیره وانت و رانندگی. از آن گذشته او — و یا هر کس دیگری — را از لیائو.

در اسناد دادگاه دادستان و عوامل گفته اند که دو نفر از اتباع Guangyao یانگ و Peicheng شن هماهنگ لیائو از ربوده شدن با استفاده از Valladares به عنوان "عضله" و رومرو به عنوان یک راننده.

تبلیغات

یانگ 26 و شن, 34, متهم شده اند در لس آنجلس با آدم ربایی و اخاذی است. هر دو مرد در حال حاضر در بازداشت است. شن دستگیر شد در ژانویه 2019 و شروع به صحبت با مقامات چینی. FBI Special Agent الخاندرو سانچز شرح داده شده حساب او در استشهاد پرونده در دادگاه فدرال.

شن گفت: مقامات که او و یانگ بود استخدام Valladares که مشغول به کار در یک UFC بدنسازی در رزمید که دو آباد توسط امیدوار کننده او را نقد و ماری جوانا برای کمک به او در ربودن لیائو.

Valladares خواسته بود اگر کسی قرار بود به صدمه شن گفت. او گفت Valladares هیچ. دو خرید یک تیزر در یک فروشگاه اسلحه و Valladares خریداری یک تیر و شش گلوله شن گفته مقامات چینی.

"اگر مشکلات وجود دارد با ربودن تلاش آنها را سرزنش همه چیز در Valladares," Shen گفت: با توجه به استشهاد.

تبلیغات

روز از ربوده شدن شن Valladares و رومرو سوار به سن گابریل خرید میدان میدان و پارک شده در خارج از 99 در مرتع پرورش احشام بازار شن گفته مقامات چینی. یانگ نشسته بود در محدوده رور در نزدیکی او گفت:.

لیائو رو به وانت و Valladares برداشت او از گردن شوکه او را با تیزر و پیچیده سیاه و سفید بسته بندی نوار در اطراف چشم و دهان شن گفته مقامات چینی.

شن و یانگ سوار لیائو به یک خانه در تاج جایی که آنها stashed او را در گنجه و شوکه او را با تیزر تا زمانی که باتری درگذشت شن گفت: با توجه به استشهاد.

بعد لیائو پدر دریافت دو عکس در WeChat نرم افزار پیام. آنها از پسرش — پاهای, محدود, دست بسته از پشت سر چشم پوشیده شده با نوار سانچز استشهاد گفت. او سابقه یک تماس پنج دقیقه بعد.

تبلیغات

"پدر save me به من کمک کنید من را ربوده شده است" لیائو گفت: با توجه به استشهاد. یک صدای نا آشنا و سپس آمد روی خط و گفت: "پسر خود من ساخته شده است بسیار ضعیف است. من همه چیز را از دست داده اند و دچار یک طلاق به خاطر او. من شده اند به دنبال تونی برای یک مدت زمان طولانی است."

مرد او خواستار پرداخت 2 میلیون دلار برای نجات پسرش زندگی است. لیائو پدر فرستاده شد دستورالعمل برای چندین حساب بانکی در چین و عبارت "سه ساعت است."

به دلایل چپ غیر قابل توضیح در استشهاد, لیائو خانواده باج پرداخت نمی کند.

شن اذعان کرده لگد زدن لیائو و دهان خود را آب بندی با نوار پس از باج تماس استشهاد گفت. او و یانگ متوجه شدم در برخی از نقطه که لیائو تنفس متوقف شده بود.

تبلیغات

شن و یانگ راند بدن به صحرا گفته مقامات. پس از گرفتن 500 دلار از این مرد مرده, کیف پول آنها دفن او وجود دارد, او گفت:.

شن خواسته یک پیمانکار به "انجام یک کار عجله" و جایگزین کردن فرش در گنجه خانه در تاج پیمانکار گفته اف بی آی است.

یانگ ترک ایالات متحده برای چین و دستگیر شد توسط چنگدو عمومی اداره امنیت FBI Special Agent کارا Sammartino نوشت: در یک استشهاد. محققان چینی جستجو تلفن خود را و پیدا WeChat پیام های ارسال شده به شن که در میان دیگران به عنوان خوانده شده "نوار تا چشم و دهن" "او شده است جیغ nonstop?" و "من شده اند با لگد زدن به او."

در جولای 18, استشهاد گفت: یانگ جستجو در اینترنت: "زمان در قاب یک جسد تجزیه در خاک است."

تبلیغات

ماموران اف بی آی در بر داشت باقی مانده در صحرای موهاوی و شناسایی آنها به عنوان لیائو را در ماه جولای سال 2019 با توجه به باراک اوباما در لس آنجلس.

روز سه شنبه پس از عوامل خدمت حکم جستجو در پاسادنا خانه Valladares اذعان کرد در لیائو از ربوده شدن سانچز استشهاد گفت. او فکر کرد که او می تواند کمک به جمع آوری بدهی از لیائو او گفت: عوامل اما او قصد نیست برای لیائو کشته شود و به او کمک نمی کند, دفن بدن.

رومرو همچنین صحبت با عوامل به طور داوطلبانه پنج شنبه, استشهاد گفت. رومرو گفت: آنها Valladares بود به او پیشنهاد 600 دلار برای انجام "نامعلوم است." او نیاز به پول نقد و او نمی پرسیدن سوالات خاص رومرو گفت.

روز از ربایش آنها ملاقات یک فرد چینی رومرو نمی دانم در UFC gym, رومرو گفت. او سوار دو مرد در یک تویوتا وانت به مرکز خرید در سن گابریل. یک مرد رو به وانت زبان چینی. پس از آن بود رومرو گفت که Valladares شن و شروع به ضرب و شتم و تکان دهنده مرد با یک تیزر.

رومرو سوار به UFC بدنسازی با لیائو رو به پایین در کف ون خود را دست بسته و هود بر سر او گفت: این عوامل است. هنگامی که آنها به ورزشگاه رومرو گفت: "او در سمت چپ در ماشین خود را.

تبلیغات

آن نیست تا زمانی که ماموران او را مطلع شنبه رومرو گفت که او می دانست که لیائو فوت کرده است. اگر چه او متوجه او شد در نظر گرفتن بخشی در یک آدم ربایی پس از لیائو شد حمله در ون او هرگز در نظر گرفته شده برای هر کسی که به کشته شدن او گفت: با توجه به استشهاد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب