UC برکلی است شهرت فقیر در میان دانش آموزان سیاه پوست. آن را تلاش برای تغییر آن

دو سال پیش در دانشگاه برکلی به نظر می رسید مانند یک رویا پردیس برای احمد Mahmuod.سن دیگو-متولد پسر سومالی پناه

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

دو سال پیش در دانشگاه برکلی به نظر می رسید مانند یک رویا پردیس برای احمد Mahmuod.

سن دیگو-متولد پسر سومالی پناهندگان برای اولین بار در خانواده اش نه به حضور چهار ساله دانشگاه به سختی می تواند باور او می خواهم به دست آورده ورود به جهان معروف پردیس شناخته شده برای آن علمی بالا رتبه بندی و تاریخ مترقی فعالیت.

اما او به سرعت متوجه شدند که برکلی بود دیگر مشکوک شهرت: آن شناخته شده برای داشتن بدترین پردیس آب و هوا برای دانش آموزان سیاه پوست در دانشگاه کالیفرنیا در سیستم.

در حرکت در روز در ماه آگوست 2018, Mahmuod گفت: هیچ کس را به سالن محل اقامت آسانسور با او حتی اگر آن خالی بود. در روز اول خود را از کلاس های او مواجه می شوند تنها یکی دیگر دانش آموز سیاه و سفید در میان برخی از 800 همسالان در سه دوره—, آمار, عربی, اقیانوس شناسی — و از همه اساتید ، که سقوط تنها 3.4 درصد از برکلی را تقریبا 31,000 دانش آموزان سیاه پوست بودند.

تبلیغات

UC Berkeley student Ahmad Mahmuod turns to another student in his philosophy class.

UC برکلی دانشجو احمد Mahmuod نوبت به یکی دیگر از دانشجویان در کلاس فلسفه. زمانی که Mahmuod وارد پردیس در سال 2018 او می گوید: او بلافاصله احساس "من تعلق ندارد."

(پیتر DaSilva / برای فردا)

"من ساخته شده آن را به شماره 1 دانشگاه دولتی در جهان" Mahmuod گفت: "اما آن را در زمان کمتر از 10 دقیقه برای من به احساس من تعلق ندارد."

که احساس مداوم در میان بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست در برکلی و سال از خواسته ها برای درمان — باید به آنچه که منجر پردیس مقامات تماس خود را تلاش هماهنگ به بهبود تنوع و مبارزه با ضد سیاهی و دیگر نژاد پرستی.

تلاش که شامل تغییرات در پذیرش افزایش کمک های مالی گسترده حمایت از دانشجویان و جدید جمعی از فضاهای داده شده است بیشتر ضرورت توسط جنبش سراسری برای عدالت نژادی باعث قتل جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه مه.

تبلیغات

تلاش می پرداخت. هفته گذشته در برکلی اعلام کرد آن را پذیرفته است بیشترین تعداد از دانش آموزان در سه دهه حسابداری برای 5 درصد از بستری کالیفرنیا دانشجوی سال اول کلاس. این رقم نزدیک به انعکاس نسبت کالیفرنیا فارغ التحصیلان دبیرستان که سیاه 5.3% اما خیلی زود به می دانم که چگونه بسیاری از دانش آموزان را در واقع ثبت نام.

UC Berkeley students

UC برکلی دانشجویان اویختن در "چهارشنبه سیاه" در خرس طلایی کافه در Sproul پلازا. "مهم ترین چیز این است که ایجاد یک پردیس است که در آن هر کس احساس می کند که ... آنها مورد احترام و که آنها شنیده ام" صدراعظم Carol L. مسیح می گوید.

(پیتر DaSilva / برای فردا)

"مهم ترین چیز این است که ایجاد یک پردیس است که در آن هر کس احساس می کند که به آنها تعلق دارند که آنها با ارزش است که آنها مورد احترام و که آنها شنیده ام" صدراعظم کارول مسیح در مصاحبه ای گفت:. "من تعهد به آن است که کار امروز قوی تر از همیشه با توجه به وضعیت روابط در کشور ما و اخلاقی ضروری برای ارائه عدالت, سهام و فرصت برای همه است."

برکلی مشکلات زمانی آغاز شد که دولت این سهم از ساکنان شروع به کاهش در 1990s و تشدید 1996 عبور از گزاره 209 که ممنوع اقدام مثبت. سیاه و سفید تعداد دانشجویان کاهش یافت از بالا از 7.4 درصد از تمام دانشجویان در سال 1989 به پایین از 3.2 درصد در سال 2016. برکلی در حال حاضر دارای بالاترین درصد از دانش آموزان سیاه پوست در میان UC نه در مقطع کارشناسی دانشگاه به جز سن دیگو و ارواین.

تبلیغات

ادی Comeaux یک UC ریورساید استاد با حضور برکلی قبل از اقدام مثبت بان کی مون و گفت: انتقادی جمعی از دانش آموزان سیاه پوست و سپس به او احساس تعلق.

"وجود دارد فرصت های بیشتر برای ساختن جامعه با افرادی که مانند شما" گفت: Comeaux که مورد مطالعه سیاه, دانشجو, کالج را انتخاب کند. "زمانی که شما نمی بینید که آن را می فرستد یک سیگنال است که شما می خواستم."

UC Berkeley students

UC برکلی دانشجویان برگزاری نماز دایره در "چهارشنبه سیاه." پس از مطالبات توسط دانش آموزان سیاه پوست, تنوع, تلاش های گسترش یافته بودند در پذیرش کمک های مالی و اجتماعی فضاهای.

(پیتر DaSilva / برای فردا)

یک 2019 مطالعه توسط USC مسابقه و حقوق صاحبان سهام در مرکز رتبه بندی برکلی گذشته در میان UC دانشگاه در سهام برای دانش آموزان سیاه پوست بر اساس چهار عامل. برکلی گل به صورت سیاه و سفید خود را نسبت دانشجو به هیئت علمی ب نظر تنوع C را به صورت عددی نمایندگی و D برای خود در شش سال سیاه, دانشجو, فارغ التحصیلی نرخ 75.4% — 15.9 درصد پایین تر از پردیس به طور کلی دانش آموز هستند.

تبلیغات

USC مطالعه تا حد زیادی بر اساس 2016 داده; برکلی است و پس از افزایش تعداد دانش آموزان سیاه پوست به 1,084 پاییز گذشته افزایش نرخ فارغ التحصیلی به 77.5% و اضافه شدن پنج, سیاه, اعضای هیئت علمی تمام وقت که از پاییز سال 2018 است.

سیاه برکلی دانشجویان ابراز ترس خود را با دانشگاه آب و هوا. در یک سال 2018 UC کارشناسی نظرسنجی 58 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که احساس خود مسابقه بود بی احترامی که بالاترین نسبت در میان UC دانشگاه.

آن احساسات را تشدید شد در ماه دسامبر هنگامی که یک ویدئو ویروسی رفت نشان UC برکلی دانش آموز با استفاده از نژادی تهمت علیه مردم سیاه و سفید باعث دانشگاه بررسی و بیانیه محکومیت. Mahmuod و دیگر دانش آموزان سیاه پوست نیز شکایت در مورد نژاد برفلد توسط پردیس پلیس بودن برای متوقف ID مثلا بیشتر از سایر دانش آموزان است.

UC Berkeley student Nicole Anyanwu

نیکول Anyanwu, مرکز, مذاکرات به شاگردی بیش رایگان کیک در UC برکلی Sproul پلازا. کمک مالی به او کمک کرد تا تصمیم به حضور در برکلی اما دانش آموز سناتور می گوید: او در ابتدا احساس جدا شده در محوطه دانشگاه.

(پیتر DaSilva / برای فردا)

تبلیغات

پس از سال ها از دانش آموز خواسته برای تغییر مسیح شتاب تنوع تلاش.

"اگر [دانش آموزان] آیا تجربه تنوع در کلاس های درس خود را فضاهای زندگی و فعالیت های فوق برنامه; اگر آنها یاد بگیرند که چگونه به زندگی و کار در جهان گوناگون ما واقعا shortchanging آنها, آموزش, و," او گفت:.

برای ایجاد یک راه جدید به جلو برکلی استخدام Femi Ogundele دور از دانشگاه استنفورد به عنوان دستیار معاونت و مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی. او معتقد است که ثبت نام برای شرکت بیشتر دانش آموزان سیاه پوست را بهبود بخشد منفی پردیس محیط زیست برای آنها.

"تنها راهی است که ما در حال رفتن به قادر به مبارزه با آن روایت این است که برای رسیدن به آن جوامع و اجازه دهید آنها را می دانیم که نه تنها شما به اندازه کافی خوب است اما ما به طور جدی به دنبال شما," او گفت:.

تبلیغات

او و تیم خود را به "دو برابر کردن" در همکاری با گروه های اجتماعی و دبیرستان مشاوران به گسترش خط لوله از متقاضیان بالقوه. آنها خود را گسترش تلاش های استخدام, هر دو نزدیک به خانه در مکان های مانند Vallejo و ریچموند و دورتر از اضافه کردن همکاران در منطقه میانی اقیانوس اطلس و یک دوم در لس آنجلس.

UC Berkeley students at the Fannie Lou Hamer Black Resource Center.

UC برکلی دانشجویان با شتاب اهدا مواد غذایی در فنی لو آهوجا, سیاه, مرکز منابع یک پناهگاه برای بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست. به عنوان بخشی از یک تنوع فشار این دانشگاه می گوید آن را پذیرفته است بیشترین تعداد از دانش آموزان در سه دهه.

(پیتر DaSilva / برای فردا)

آنها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای انتشار برکلی تعهد به تنوع از جمله Instagram پست در ماه گذشته توسط سیاه و پذیرش کارکنان صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و ضد سیاهی. برکلی نیز شروع به خواندن برنامه های کاربردی متفاوت به درک چارچوب یک دانش آموز پس زمینه قبل از بررسی نمرات خود را و نمرات آزمون.

دانش آموز-led سیاه و استخدام و حفظ و نگهداری مرکز دارای بازدید بالا و مدارس با حمایت و بسکتبال اردوگاه ها و سازمان مطالعه مربا جامعه کباب بورسیه و فرصت های شبکه.

تبلیغات

"حتی اگر ما بسیاری از مسائل در اینجا آن نوع از انگیزه ما برای مبارزه با چون من فکر نمی کنم فقط از دست دادن در این مدرسه در حال رفتن به مفید برای دانش آموزان سیاه پوست که در اینجا هستند" گفت: Nazak Wali-Ali مرکز توسعه جامعه هماهنگ کننده و افزایش ارشد حقوقی مطالعات و مطالعات قومی.

بیشتر سخاوتمندانه کمک مالی شده است یک کلید ابزار استخدام. برکلی راه اندازی شد ویژه برنامه کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان سیاه پوست در سال 2018 افزایش منابع مالی خصوصی و افزایش $8,000 سالانه جوایز به 44 کنندگان در این سال در مقایسه با 12 سال گذشته است.

UC Berkeley students dance at Sproul Plaza.

مقامات در UC برکلی است که شناخته شده برای داشتن بدترین پردیس آب و هوا برای دانش آموزان سیاه پوست در دانشگاه کالیفرنیا در سیستم در حال کار برای بهبود تنوع و مبارزه با نژاد پرستی. بالاتر از دانش آموزان رقص در Sproul پلازا.

(پیتر DaSilva / برای فردا)

چنین کمک های مالی مهر و موم معامله برای دانش آموزان از جمله نیکول Anyanwu یک دانش آموز سناتور و افزایش ارشد در رشته زیست شناسی مولکولی.

تبلیغات

در عین حال هنگامی که او وارد Anyanwu به زودی احساس جدا شده به عنوان تنها دانش آموز سیاه در بسیاری از کلاس ها. هنگامی که او راه می رفت از طریق Sproul پلازا است که به طور معمول به انتظارنشسته بودند با دانشگاه باشگاه در تلاش برای جذب اعضای او گفت: هیچ کس خود را ارائه آگهی — یک تجربه مشترک شناخته شده به عنوان "Sprouling در حالی که سیاه و سفید است." زمانی که او سعی کنید برای پیوستن به یک پردیس مشاور باشگاه Anyanwu گفت: او گفته شد او خوب نبود "فرهنگی مناسب است."

در ضمن دانش آموزان سیاه پوست سخت کار کرده اند برای ایجاد یک حس اجتماعی در میان آنها تعداد محدود. آنها را جمع آوری در Sproul پلازا هر "چهارشنبه سیاه" به اویختن و با استفاده از تظاهرات از جمله blockading طلایی خرس کافه با موفقیت به لابی برای یک مرکز منابع.

این مرکز به نام بعد از فعال حقوق مدنی فنی لو آهوجا باز در سال 2017 و تبدیل به یک پناهگاه. یکی دیگر از جمع آوری نقطه است که آفریقایی آمریکایی با مضمون خوابگاه.

مرکز ویژگی های آفریقایی هنر یک کتابخانه و یک محراب اختصاص داده شده به اجداد تحمل گل ها و پیام های الهام بخش. در طول سفر اخیر خود دانش آموزان مورد مطالعه و اجتماعی; برخی از snacked در pupusas و ساخته شده است "چشم انداز تخته" را به مجموعه اهداف خود را برای دهه جدید.

تبلیغات

UC Berkeley students Grant Yackel and Jennifer Oliver

UC برکلی دانشجویان اعطای Yackel و جنیفر الیور چت در فنی لو آهوجا, سیاه, مرکز منابع. این دانشگاه دارای اضافه شده کارکنان به ارائه راهنمایی های تحصیلی و اجتماعی و حمایت عاطفی حرفه ای توسعه و ساختمان جامعه.

(پیتر DaSilva / برای فردا)

یاس Sozi صعود ارشد رشته مطالعات قومی گفت: فضاها و برنامه نویسی — در مراقبت از خود به عنوان مثال — به او حس جامعه است. "تجربه ما در برکلی فقط می خواهم به طور کامل متفاوت بدون مرکز" Sozi گفت. "در مدرسه ای که در آن وجود دارد شاید مانند 30,000 دانش آموزان من شاید ممکن است در سه, سیاه مردم در روز است. به طوری که یکی از دلایل من بیا به مرکز همه از زمان. من همیشه قادر به دیدن یک چهره دوستانه اینجا."

علاوه بر این, افریقایی, امریکایی, دانش آموز دفتر توسعه اضافه شده است کارکنان به ارائه راهنمایی های تحصیلی و اجتماعی و حمایت عاطفی حرفه ای توسعه و ساختمان جامعه. سیاه و سفید "شادی" حوادث فرهنگی چشیدن غذا نیز مهم است برای جبران منفی و استرس, مدیر, تکیه دولت جکسون گفت.

مسیح گفت که کارهای زیادی باقی مانده است. پردیس مقامات در حال برنامه ریزی کارگاه های آموزشی برای مقابله با ضد سیاهی و افزایش فرصت های تحقیقاتی برای دانش آموزان است. آنها همچنین در حال کار برای استخدام بیشتر دانشکده رنگ یک مسئله مهم برای بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست.

تبلیغات

Chezliah Osman افزایش سال چهارم در تاریخ گفت: او کاهش یافته و از اول انتخاب عمده, علوم سیاسی, چرا که او در بر داشت بیش از حد بسیاری از کلاس های "فوق العاده Eurocentric و سفید." در یک دوره جنگ مثلا استاد گفت: فقط اروپا درگیری خواهد بود مورد مطالعه به دلیل پیشرفت های فن آوری. اما در سال گذشته برکلی استخدام دستیار استاد علوم سیاسی دزموند Jagmohan که شروع به تدریس یک دوره در تاریخ آفریقایی آمریکایی اندیشه سیاسی.

کلاغ Gatson یک ورودی سال اول از سن آنتونیو گفت: او در حال حاضر حواس را تغییر دهید.

او اهدا شد $8,000 بورس و دعوت شده است تا در تابستان پل برنامه به سهولت او به برکلی علمی و دقت. چند سیاه دانشجویان و کارکنان در حال حاضر رسیده به او خوش آمدید.

"اگر من به عنوان یک زن اصلا به برکلی به این معنی که کمتر فرد سیاه و سفید وجود دارد," او گفت:. "داشتن یک صندلی در جدول مهم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب