UC رئیس ناپولیتانو در معرض خطر از دست دادن شغل خود در میان رسوایی. اما او برگ با تعمیر میراث

هفت سال پیش جانت ناپولیتانو شارژ به بالا دفتر ملت تحقیقات عمومی سیستم دانشگاه با ایده های بزرگ یک رزومه قوی از

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

هفت سال پیش جانت ناپولیتانو شارژ به بالا دفتر ملت تحقیقات عمومی سیستم دانشگاه با ایده های بزرگ یک رزومه قوی از مشاغل سنگین و ارتباطات سیاسی — از جمله پرزیدنت اوباما که منصوب کرده بود او را به عنوان ایالات متحده آمریکا وزیر امنیت داخلی.

اما جدید دانشگاه کالیفرنیا رئیس جمهور تا به حال هیچ تجربه علمی رهبری است. او را از بالا به پایین مدیریتی به سبک سرعت بیگانه بسیاری از روسا و استادان رهبران. دانشجویان اعتراض خود را ضبط به عنوان "deporter در ارشد" تحت اوباما به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ای برای افزایش شهریه. او به طور گسترده ای دیده می شود که جناح های سیاسی روابط در ساکرامنتو تعمیق تنش ها پس از هیئت رجنت استخدام او در بخشی به پیروزی متفقین و بودجه های بیشتر برای سیستم UC.

و میدوی از طریق تصدی او در معرض خطر از دست دادن کار خود را زمانی که رسوایی بیش از تداخل توسط ناپولیتانو عبدالله در یک دولت ممیزی به دفتر عملیات.

اما این نقطه کم در سال 2017 مشخص شروع یک تنظیم مجدد.

تبلیغات

به عنوان ناپولیتانو آماده برای گام بعدی در ماه برگ با بهتر پایان از آغاز به عنوان طرفداران و دشمنان تا حد زیادی موافق او آموخته است که از اشتباهات خود را. آنها اعتبار خود را با دفاع از مهاجر دانش آموزان و بازماندگان از سوء رفتار جنسی هل دادن به جلو در طرح های تغییر آب و هوا و باز کردن UC سیستم به بسیاری از کالیفرنیا دانش آموزان است.

"آنچه که من دیدم بیش از زمان انتقال به یک مقدار بیشتر موثر مدل رهبری توسط دفتر رئیس جمهور گفت:" UCLA صدراعظم ژن بلوک.

Rigel رابینسون یک برکلی عضو شورای شهر بود که یک فعال دانشجویی در دانشگاه برکلی در طول ناپولیتانو تصدی خود گفت: بی سابقه ای در کمک رسانی به دانش آموزان تغییر ذهن خود را در مورد او.

"من یکی از کسانی که دانش آموزان در سال 2014 که به نام او حذف و شعار می دادند, 'Dammit جانت,'," او گفت:. "اما در حال حاضر و پس از هفت سال من غمگین هستم به دیدن او برود."

تبلیغات

ناپولیتانو برای بخش او اذعان کرد این تحول تاثیر این رسوایی را خرید اینترنتی.

"هنگامی که شما به اشتباه شما را مجبور به اذعان به آن, شما باید آن را تعمیر و آن را خود," او در مصاحبه ای گفت: در این هفته. "چه خارج از آن بود وجود دارد بهتر درک من از تمایل برای اطلاعات بیشتر مشاوره و مشارکت ذینفعان مختلف در تصمیم گیری به عنوان آنها در حال ساخته شده, به عنوان مخالف به حال اعلام کرد. که رک و پوست کنده است که سبک های مختلف رهبری از من استفاده شد.

"من فکر می کنم من خواسته بود که تنظیم و من فکر می کنم من از آن ساخته شده و ما همچنان به حرکت دانشگاه رو به جلو است."

رجنت در حال برنامه ریزی برای انتخاب جانشین ناپولیتانو این ماه یا قبل از او در مراحل پایین ژوئیه 31.

تبلیغات

ناپولیتانو, 62 بود غیر متعارف انتخاب به سر پیچیده ترین سیستم دانشگاه در کشور — a $39.8 میلیارد برداری از 10 دانشگاه پنج مراکز درمانی و سه آزمایشگاه های ملی و تحقیقات جهانی.

در آن زمان سیستم UC بود که کوبیده با فشارهای مالی و سیاسی انتقاد که هزینه های خود را بیش از حد بالا و پذیرش سیاست های بیش از حد کفه را به نفع خارج از کشور, دانش آموزان بیش از کالیفرنیا. رجنت امیدوار ملی او قد و قامت دیدگاه تازه و مهارت های سیاسی به عنوان یک مجموعه موفق فرماندار دموکرات در ایالت آریزونا کمک خواهد کرد UC پیدا کردن یک راه رو به جلو گفت السلطنه شری لنسینگ که رهبری جستجو کمیته پس از آن.

ناپولیتانو که فرض شده در سپتامبر 2013 در زمان اولیه گوش دادن تور در دانشگاه. بازدیدکننده داشته است به او کمک کرد تا مجموعه ای از اوایل اولویت: افزایش دسترسی به یک UC آموزش و پرورش و مهار این دانشگاه عظیم قدرت به یک systemwide تلاش به آدرس جارو مسائل.

او ترجمه این ایده ها را به اقدام سریع است. در ابتدا عمده سخنرانی که در ماه اکتبر را اعلام کرد 15 میلیون دلار در کمک های مالی برای حمایت از دانش آموزانی که ثبت نشده و کسانی که به دنبال تحصیلات تکمیلی و فوق دکتری پژوهشی.

تبلیغات

ماه آینده ناپولیتانو اعلام کرد طرح افزایش کالیفرنیا جامعه دانشجویان انتقال به UC سرعت توسعه UC تحقیقات به محصولات سودآور و UC سیستم انرژی خالص صفر کاربر توسط 2025.

ناپولیتانو به نام تغییر آب و هوا "وجودی موضوع از زمان ما است." تلاش او گفت: باید تولید تحقیقات بر روی راه حل های مقیاس پذیر برای تغییر آب و هوا و آنلاین برنامه درسی; UC نیز خریداری کرده خورشیدی مزارع خارج فرزنو و خود را ابزار برقی گیاهی است که منابع تجدید پذیر انرژی به چندین دانشگاه.

اما برخی از طرح های در حالی که ستایش برای نیت خوب باعث بهت و حیرت. بسیاری از پردیس رهبران و استادان شکایت کرده است که ناپولیتانو موفق به مشورت آنها تجاوز در کار در حال حاضر در حال انجام است.

هنوز ناپولیتانو چشم انداز انرژی و الهام بخش برخی از UC اعضای.

تبلیغات

"دانشگاه کالیفرنیا این فرد فوق العاده دانشگاه انجام پژوهش در سطح جهانی گفت:" مونیکا Lozano سابق هیئت مدیره صندلی. "چگونه می توانم شما را به قدرت جمعی این موسسات و قالب آنها را به چیزی است که منافع جامعه در حد مقیاس بالاتر است ؟ او قادر به انجام این کار در راه من تا به حال ندیده دیگر رئیس جمهور انجام دهد."

او مشکلات سیاسی آغاز شد و در سال 2014 زمانی که او پیشنهاد یک برنامه پنج ساله برای افزایش شهریه برای ارائه بودجه بیشتر اگر ساکرامنتو موفق به انجام این کار. پیشنهاد خشم رژیم صهیونیستی است. جری براون و دولت دیگر رهبران سیاسی که در خدمت به عنوان سابق مقام رجنت و مخالف کمک درسی طرح است. هیئت مدیره اکثریت با این حال تصویب آن است. پس از آن قهوه ای zeroed یک برنامه ریزی بودجه برای افزایش UC و نبرد بود.

قهوه ای و ناپولیتانو پس از تشکیل خود را به اصطلاح کمیته دو به هش کردن سازش و در نهایت توافق بر روی یک چندین ساله برنامه ریزی برای سرمایه گذاری را افزایش می دهد در ازای دو سال شهریه یخ و موارد دیگر.

برخی از UC رهبران ستایش ناپولیتانو برای استخراج پول بیشتر از قهوه ای, اما دیگران آن را دیدم به عنوان یک فاجعه خواهد بود که قفل دانشگاه به کمبود مالی توسط انجماد شهریه در حالی که نیاز به آنها را به ثبت نام بیشتر کالیفرنیا و حد nonresidents که پرداخت هزینه های بالاتر.

تبلیغات

از ملی نظر ناپولیتانو رهبری به نظر می رسد برای کمک به کالیفرنیا بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر در افزایش بودجه برای آموزش عالی پس از رکود اقتصادی سال 2008 با توجه به تد Mitchell, رئيس جمهور از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است.

"او ساخته شده روشن است که دانشگاه کالیفرنیا شد و در دراز مدت گنج در دولت و underfunding آن را به خطر اندازد دانشگاه و دولت," او گفت:.

ناپولیتانو شد هوشیار در مورد مذاکرات با قهوه ای که کاهش یافته است به نظر. "من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند ما نمی بینم چشم به چشم در همه چیز" او گفت:.

مشکلات سیاسی عمیق تر در سال 2016 زمانی که ناپولیتانو لعنتی دولت ممیزی این نتیجه رسیدند که UC شد آسیب رساندن به کالیفرنیا با اعتراف به بیش از حد بسیاری از دانشجویان غیر ساکن. قانونگذاران دستور داد تا بیشتر ممیزی در برخی از آنچه را دیدم به عنوان سیاسی بیس بال.

بدترین لحظه آمد در سال 2017, زمانی که یک دولت ممیزی در بر داشت که دفتر او تا به حال نه تنها انباشته $175 میلیون نامعلومی مازاد بلکه با دخالت و تلاش توسط حسابرسان نقشه برداری دانشگاه مورد ناپولیتانو دفتر خدمات. دولت حسابرس ایلین Howle گفت که او در بر داشت "هیچ چیز نابکار" در انباشته مازاد اما ارائه چند توصیه به بودجه شفاف تر در آن دانشگاه به تصویب رسید. هنوز قانونگذاران را در تصرف و کنترل بیشتری رئيس جمهور در رشته کیف پول و در حال حاضر به طور مستقیم به صندوق دفتر بودجه.

تبلیغات

این دیوانگی بیش از "Surveygate" به عنوان رسوایی را به نام برانگیخته و خواستار ناپولیتانو ، بسیاری از رجنت خشم آمده بودند و برخی از اعضای هیئت علمی مورد بحث هل دادن رأی عدم اعتماد به نفس. رئیس جمهور عذرخواهی کرد, اما و متعهد به تغییر.

در آن زمان ناپولیتانو شد نه تنها مبارزه با خرید اینترنتی بیش از ممیزی. سرطان او بازگشت و در سال 2016 و منجر به خسته کننده جلسات شیمی درمانی و پرتو گاهی شش ساعت ،

"سال 2016-17 نمی شد یک سال خوب برای من" ناپولیتانو گفت: مدیریت یک خنده. "گاهی اوقات آن را بسیار دشوار بود. اما من کاملا روشن کن" از سرطان است.

ناپولیتانو مشکلات مشخص شده عمده نقطه عطف است. دانشگاهی رهبران مجلس سنا مثلا شده بود ناراحت با عدم مشاوره قبل از اعلام تعهد به تضمین UC واجد شرایط ورود به کالج دانش آموزان انتقال و اصلاحات کارمند سیستم بازنشستگی. اما پس از ممیزی رسوایی chastened رئیس جمهور توافق کردند که برای تعیین یک مشاور دانشکده شامل کشيش در تمام تصمیم گیری های مهم و دعوت رهبری مجلس سنا به او مشاوره ،

تبلیغات

"من فکر می کنم همه نظر پس از Surveygate است که در دو سال گذشته او بسیار موفق تر و موثر جمهور از او تا به حال شده است قبل از" رابرت گفت: ممکن است یک UC Davis استاد.

مجلس کوین مک کارتی (D-ساکرامنتو) یکی از مهم تر قانونگذاران در UC مسائل اعتبار ناپولیتانو برای "فرسایش طوفان" و حرکت گذشته تنش بیش از خارج از کشور دانش آموزان و دیگر در تضاد است. "ما قادر به کار با هم به طور چشمگیری گسترش ثبت نام کالیفرنیا, بچه ها," او گفت:. "این موضوع من ترکیبات بیشتر در مورد مراقبت."

ناپولیتانو به طور گسترده ای مورد ستایش برای حمایت از او ثبت نشده دانش آموزان از جمله بودجه راه اندازی به صورت رایگان خدمات حقوقی برای آنها. او و هیئت رجنت همچنین ظ کشور اولین طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای پایان دادن به حمایت از دانش آموزان را به این کشور به طور غیر قانونی به کودکان اعطا شده تحت یک برنامه شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی — که ناپولیتانو آغاز شده به عنوان وزیر امنیت داخلی.

ناپولیتانو نه برنده بیش از همه ثبت نشده دانش آموزان است. اما UC دانشجو Assn. رئیس جمهور Varsha Sarveshwar گفت: او تا به مجموعه استاندارد جدید در دسترسی به دانش آموزان به عنوان اولین رئیس جمهور برای برگزاری جلسات منظم با آنها.

تبلیغات

ناپولیتانو همچنین یک علامت در هدایت تلاش ها برای تعمیرات اساسی سیستم UC عنوان IX فرآیندها و روش های

و گر چه هنر یک مصالحه طرح به مرحله SAT و ACT که رجنت به اتفاق آرا تصویب در ماه گذشته در میان انتقاد که آزمون گرایش علیه دانش آموزان محروم.

"او شده است فوق العاده ای رهبر" لنسینگ گفت. "او خون سرد. او متفکر است. او گوش به هر دو طرف اما پس از آن او را تعیین و انجام میشود."

با وجود این در زمان راکی جاده ناپولیتانو گفت: سوار شده است به خوبی به ارزش آن است.

تبلیغات

"موقعیت رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا در یک پلت فرم بزرگ برای رسیدگی به برخی از بزرگتر مسائل عمومی از بعد از IF به تغییر آب و هوا به آزار و اذیت جنسی به نژاد پرستی" او گفت:. "این یک کار سخت و پیچیده اما من بسیار خوشحالم که من آن را در زمان."

UC ارشد برنامه را به یک yearlong فرصت مطالعاتی و سپس پیوستن به دانشگاه برکلی گلدمن دانشکده سیاست عمومی. او نه حکومت یک اجرا برای دفتر سیاسی یک دولت پست و یا یک قرار ملاقات به دیوان عالی ایالات متحده.

"من نگاه خوب در سیاه و سفید" او شوخی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب