انگلستان: کار پرداخت خسارت به خبرچین بیش از یهودی ستیزی

لندن (AP) — بریتانیا و رهبر حزب کارگر موافقت کرده است به پرداخت خسارت قابل توجهی به هفت خبرچین است که شکایت حز

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

لندن (AP) — بریتانیا و رهبر حزب کارگر موافقت کرده است به پرداخت خسارت قابل توجهی به هفت خبرچین است که شکایت حزب افترا بیش از یک یهودی ستیزی اختلاف است.

هفت کارمندان سابق به نظر می رسد در یک برنامه تحقیقی در سال گذشته دنبال به اینکه کار شد ضد یهودی. آنها با انتقاد از حزب دست زدن به احساسات ضد یهودی شکایت و شکایت این حزب که آن را با صدور بیانیه ای در توصیف این گروه به عنوان "شخصی و سیاسی محور برای خرد کردن."

کارمندان سابق نیز متهم به تلاش برای تضعیف جرمی Corbyn کار رهبر در آن زمان است.

علامت Henderson, نمایندگی, کار, گفت, دادگاه عالی روز چهارشنبه که حزب اذعان کرد که "این ادعا در مورد متقاضیان نادرست هستند" و عذرخواهی به این گروه است.

کار نیز موافقت به پرداخت خسارت به این روزنامه نگار که برنامه های تلویزیونی و عذرخواهی کرد برای وی از سوی مامورین در این زمان است که او "اختراع نقل قول" و "مسخره اخلاق روزنامه نگاری." کل مبلغ خسارت نبود افشا می شود.

این حزب جدید رهبر, Keir Starmer گفت: او متعهد به مقابله با یهودی ستیزی در درون صفوف خود را. او در تلاش است برای هدایت این حزب را به سمت مرکز زمین پس از تفرقه تصدی Corbyn خود را در جناح چپ سلف.

Corbyn نیز مواجه با اتهامات که او تا به حال اجازه یهودی ستیزی به چرک در حزب. او از حامیان دیرین فلسطینی ها و یک منتقد اسرائیل است.

"یهودی ستیزی شده است یک لکه بر حزب کارگر در سال های اخیر" کار در بیانیه ای گفت شنبه. "اگر ما برای بازگرداندن اعتماد جامعه یهودی ما باید نشان می دهد یک تغییر در رهبری است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن