انگلستان جانسون preps جدید COVID موج اما چشم بیشتر باز

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد 3 میلیارد پوند (3.8 میلیارد دلار) در بودجه در روز جمعه برای کمک ب

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد 3 میلیارد پوند (3.8 میلیارد دلار) در بودجه در روز جمعه برای کمک به این کشور خدمات سلامت در مقابله با موج دوم ممکن است از coronavirus این زمستان.

پول اجازه خواهد داد که دولت بودجه خدمات بهداشت ملی به خرید فضا در بیمارستان های خصوصی و حفظ یک رشته از موقت بیمارستان ساخته شده بودند که به سرعت در سراسر کشور به عنوان شیوع شتاب در بهار.

به "بلبل بیمارستان" به پایان رسید تا درمان چند بيمار, اما دولت می خواهد به نگه داشتن ظرفیت اضافی در مورد موج جدیدی از COVID-19 موارد همزمان با زمستان فصل آنفولانزا.

جانسون در تلاش است تا راه رفتن یک tightrope ترغیب انگلیسی که این کشور آماده است برای شیوع بیماری های جدید در حالی که همچنین تشویق بازگشت به مغازه ها و رستوران ها و محل های کار به پا زدن شروع یک اقتصاد رو به زوال است که منقبض شده توسط یک چهارم از ماه مارس.

در یک کنفرانس خبری جانسون است که انتظار می رود مجموعه ای از جزئیات بیشتر از انگلستان جاده خارج از کشور مستند که تحمیل شد در ماه مارس است اما به تدریج کاسته شود.

بسیاری از کسب و کار بازگشایی شد اما مردم هنوز هم که گفته بودن از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند و حمل و نقل عمومی تنها در صورتی لازم است. که سمت چپ است به کسب و کار است که با تکیه بر کار کارگران مبارزه و جانسون است که مشتاق برای دیدن بیشتر مردم بازگشت به محل کار.

اما مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel روز پنجشنبه گفت که "مطلقا هیچ دلیلی" برای تغییر کار از خانه مشاوره.

بریتانیا رسمی مرگ و میر از coronavirus غرفه در بیش از 45,000 بالاترین در اروپا و سومین در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

گزارش راه اندازی شده توسط blue palace hotel گفت: در این هفته که می تواند وجود داشته باشد 120,000 بیمارستان مرگ و میر در یک "معقول بدترین سناریو" اگر یک ویروس موج همزمان با بد فصل آنفولانزا در طول زمستان هر چند که تاکید کرد که نمی شد یک پیش بینی است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب