غیر مسلح متخصصان نه پلیس لس آنجلس که مسئولیت رسیدگی به سلامت روانی سوء مصرف مواد تماس های زیر پیشنهاد

چند لس آنجلس اعضای شورای شهر به نام پنج شنبه برای یک اورژانس-مدل پاسخ است که با استفاده از متخصصان آموزش دیده

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

چند لس آنجلس اعضای شورای شهر به نام پنج شنبه برای یک اورژانس-مدل پاسخ است که با استفاده از متخصصان آموزش دیده و نه از افسران پلیس لس آنجلس به ارائه کمک به افراد بی خانمان و کسانی که رنج می برند از سلامت روان و سوء مصرف مواد مسائل.

یک حرکت فرستاده شده توسط اعضای شورای شهر Nury مارتینز, گیاه Wesson, Marqueece هریس-Dawson, Curren قیمت و باب Blumenfield می پرسد شهرستان بخش به کار با اداره پلیس لس آنجلس و لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان به منظور توسعه یک مدل است که انتقال مسالمت آمیز خواستار خدمات به دور از پلیس لس آنجلس و به "غیر مناسب-سازمان های اجرای قانون."

پلیس لس آنجلس در حال حاضر یک "نقش بیشتری در برخورد با بی خانمانی, بهداشت روان و حتی COVID-19-مربوط به پاسخ" حرکت متحده سرزنش کاهش بودجه به خدمات اجتماعی برنامه های این شهر را برای افزایش اعتماد به افسران پلیس.

"ما از درخواست پلیس به بخشی از راه حل به عنوان تنها راه حل برای مشکلات آنها نباید به نام به حل در وهله اول" حرکت گفت.

تبلیغات

معلوم نیست چقدر بزرگ پاسخ جدید تیم خواهد بود اما در بیانیه اعضای شورای بازیگران این برنامه به عنوان بخشی از تلاش برای reimagine امنیت عمومی و کاهش غیر ضروری با پلیس تعامل.

نمایندگان برای پلیس لس آنجلس محافظ لیگ اتحادیه به نمایندگی از رتبه و فایل افسران قبلا با اشاره به افزایش مطالبات قرار داده شده بر افسران پلیس گفت: ماموران در حال حاضر انجام وظایف درمانگران درمان مواد مخدر مشاوران و مددکاران اجتماعی و EMTs.

Jerretta Sandoz, معاون رئيس جمهور از اتحادیه هیئت مدیره خبر داد و گفت: این اتحادیه توافق کردند که "نه هر تماس شهر ما رهبران ما خواسته اند برای پاسخ به باید پاسخ پلیس."

تبلیغات

"ما بیش از مایل به بحث در مورد چگونه و یا اگر ما در پاسخ به noncriminal و عروق کرونر از تماس بنابراین ما می توانید آزاد کردن زمان برای پاسخ به سرعت به 911 تماس سرکوب و جنایت خشونت آمیز و جنایت علیه اموال و گسترش جامعه ما پلیس تلاش" Sandoz گفت.

اعضای این شورا' حرکت در می آید و پس از ده ها هزار نفر از مردم اعتراض کرده اند در لس آنجلس خیابان ها در هفته های اخیر decrying خشونت پلیس و خواستار یک رویکرد جدید به طولانی-برگزار استراتژی بیش از پلیس به خصوص در جوامع است.

شورای شهر در روز سه شنبه نیز رای به جلو حرکت با مطالعه راه برای کاهش LAPD بودجه توسط $100 میلیون به 150 میلیون دلار و قرار دادن پول به جامعه برنامه. این شورا رای 11-3 با Councilmen پل Koretz جو Buscaino و جان لی مخالف.

یک گزارش به شورای کسانی که پیشنهاد کاهش بودجه است که انتظار می رود در هفته های آینده.

تبلیغات

Buscaino یک افسر سابق پلیس که در حال حاضر به عنوان یک افسر ذخیره گفت: بار است که او هیچ رای منعکس شده خود را باور است که "پلیس واقعی اصلاحات" خواهد آمد از گسترش موجود LAPD برنامه با تمرکز بر ایجاد روابط بین پلیس و جوامع است.

به طور جداگانه با اعضای شورای' حرکت ارسالی شنبه همچنین می پرسد برای یک گزارش در مداخله در بحران از جمله به "همدستی" در برنامه یوجین سنگ. برنامه کوتاه مدت برای بحران کمک کمک کردن در خیابان ها می فرستد در تیم از پزشکان و سلامت روان مشاوران اگر 911 اپراتور تعیین مسلح مداخله مورد نیاز نیست.

برنامه تیم های به کار گرفته شده 18 درصد از 133,000 تماس با 911 در سال گذشته درخواست پلیس پشتیبان گیری تنها 150 بار کریس Hecht اجرایی هماهنگ کننده پرنده سفید درمانگاه اجرا می شود که این عملیات در مصاحبه ای گفت:.

تبلیغات

برنامه عمل در $2 میلیون بودجه سال گذشته که Hecht گفت: ذخیره یوجین-Springfield, سنگ., منطقه حدود 14 میلیون دلار در هزینه های حمل و نقل آمبولانس و اورژانس و مراقبت.

بار نویسنده کارکنان ریچارد خواندن در سیاتل کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن