اتحادیه رای برجسته coronavirus بحران برای کالیفرنیا خانه بعد از ارائه دهندگان مراقبت های

پس از نزدیک به دو دهه از سازماندهی و قانونی مبارزه دهها هزار نفر از نگهداری از کودکان در اوایل دوران کودکی مرب

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

پس از نزدیک به دو دهه از سازماندهی و قانونی مبارزه دهها هزار نفر از نگهداری از کودکان در اوایل دوران کودکی مربیان و مراقبت از صاحبان رای خواهد داد در این ماه در مورد اینکه آیا برای داشتن اتحادیه یک حرکت بسیاری از امید را تقویت کالیفرنیا بیمار کودک, مراقبت از سیستم در یک لحظه از بحران بی سابقه ای برای میلیون ها نفر از خانواده های کارگر.

"مردم نیاز به درک ما هر طور منظم اتحادیه گفت:" Zoila کارولینای تما یک دیرین سازمان با ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ایران, که به زودی می تواند نشان دهنده صفحه اصلی مبتنی بر مراقبت از کودک کارگران در مذاکرات با دولت است. "ما نه فقط مبارزه برای ما به عنوان کارگران; ما نیز مبارزه برای آینده فرزندان ما."

به عنوان سازمان کار می رود صنفی ساختار غیر معمول است هر چند به سختی منحصر به فرد در کالیفرنیا که دارای یکی از بالاترین نرخ از عضویت در اتحادیه در کشور است. ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ایران اجرا می شود به طور مشترک توسط دولت را دو تا از بزرگترین اتحادیه های کارگری SEIU و AFSCME-UDW اما در عمل بیشتر شبیه به صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران که نشان دهنده مستقل کارگران و باز است که در آن عضویت داوطلبانه است.

بر خلاف بازیگران, چند, روز, مراقبت از کارگران امید به مذاکره مستقیم با دولت است. کالیفرنیا می پردازد تنظیم و در اکثر موارد مجوزهای صفحه اصلی مبتنی بر ارائه دهندگان خدمات. اتحادیه سازمان دهندگان می گویند آنها می خواهند پول بیشتر و بیشتری در شکل دادن به قوانین و رادیکال گسترش دولت پرداخت جایگزین کوپن برنامه برای کودکان کم درآمد است.

تبلیغات

"ما می خواهیم نه فقط منافع برای خودمان بلکه برای این خانواده ها و کودکان" تما گفت. "این را به نفع خانواده های ما با کار است."

گرفتاری های کاری خانواده ها شده است هرگز بیشتر از آن است که در حال حاضر به عنوان هزاران نفر از پدر و مادر هستند که به نام بازگشت به کار و هزاران نفر دیگر در تلاش برای تعادل کودک مراقبت های ضروری شغل. وجود دارد حدود 1 میلیون کالیفرنیا کودکان در مراقبت روزانه بیش از یک سوم از آنها در یارانه نقاط زمانی که در صفحه اصلی بر اساس ارائه دهندگان برنده حق داشتن اتحادیه پاییز گذشته. پدر و مادر که تکیه بر کسانی که یارانه ها به طور نامتناسبی طبقه کارگر و زنان در میان کسانی که سخت ترین ضربه توسط pandemic اخراج.

مگر در مواردی که مراقبت جایگزین شده است کارشناسان هشدار می دهند بهبود اقتصادی غیر ممکن خواهد بود. در عین حال کسانی که آن را فراهم می گویند کار خود را کم ارزش گذاری شده و تجارب خود را اغلب آشکار نادیده گرفته شود.

"پیش فرض چشم انداز شده است و ما نیاز به این کودک مراقبت به طوری که مردم می توانند به کار بدون توجه کافی به آنچه که در واقع اتفاق می افتد به کارگران در کسانی که برنامه های مراقبت از کودکان" گفت: Lea J. E. Austin مدیر مرکز برای مطالعه کودک مراقبت از اشتغال است. "ما با استفاده از آن کمک می کند تا اقتصاد ما تابع, اما آن را تا حد زیادی شده است نامرئی به بسیاری از مردم است."

تبلیغات

در واقع صفحه اصلی مهدکودکها باید آستین ، نقش دولت همه گیر واکنش به صدور مجوز داده ها نشان می دهد. اکثریت قریب به اتفاق باقی ماند باز زمانی که مدارس بسته در ماه مارس است. آنها باز مانده از طریق زمستان به 40 درصد از مستقل مهدکودکها تعطیل و صدها نفر از اردوهای تابستانی بودند مجبور به لغو. حتی اورژانس برنامه های مراقبت از کودکان برای کارگران ضروری تا حد زیادی تبدیل به clearinghouses برای خانه محلی و ارائه دهندگان خدمات.

"ما مراقبت از کارگران حمایت می کنیم کسانی که در خط مقدم هستند" گفت: سیلویا اردن یک ارائه دهنده از عقاب راک که اتهامات فرزندان پرستاران و آتش نشانان و نیروهای امنیتی. "نه مدارس و نه مراکز مراقبت از کودکان ما هستند که مراقبت های ضروری کارگران است."

که نقش متولد شده است از یک, وحشیانه, مالی, حساب دیفرانسیل و انتگرال Austin گفت. در L. A. County, ترین خانه مراکز مراقبت روزانه را حدود 50 دلار در هر کودک در هر روز — به مراتب کمتر از دیگر مناطق مترو. تما در سیگنال هیل باعث می شود نزدیک تر به آنچه که پرداخت می شود در ساکرامنتو از در همسایه مهر و تقریبا 30 دلار کمتر از در سان فرانسیسکو.

اکثر خانه مهدکودکها در L. A. مجوز تا 10 کودکان به طوری که حتی در ظرفیت کامل استفاده از یک دستیار در حداقل دستمزد می تواند یک سوم از درآمد خود را. ارائه دهندگان می گویند وام مسکن, تعمیر و نگهداری, مجوز مورد نیاز و مواد به سرعت غذا خوردن تا بقیه. در یک بررسی اخیر از 2000 کالیفرنیا ارائه دهندگان مراقبت از کودکان نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان گفتند که برابر اگر آنها تا به حال به بیش از یک ماه و 23 درصد گفت: آنها نمی تواند آب و یک بسته از هر طول در همه.

تبلیغات

"محل خود از کسب و کار نیز خانه خود را — اگر آنها از دست دادن درآمد آنها در خطر از دست دادن خانه خود و تلاش برای حمایت از خانواده خود" Austin گفت. "قلب آن است که واقعا زنان را به انتخاب خود را در مورد اقتصاد بر سلامت خود و رفاه."

LONG BEACH, CALIF. - JUNE 27, 2020. Childcare providers vote on whether to unionize (Luis Sinco/Los Angeles Times)

صفحه اصلی مبتنی بر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان خواهد شد و رای دادن در این ماه در مورد اینکه آیا برای داشتن اتحادیه.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

مانند اتحادیه تلاش کسانی که از فشارهای عمدتا تا قبل از همه گیر. اما coronavirus اتحاد بزرگ آنها ارائه دهندگان می گویند. اگر قانونگذاران به تازگی تمدید یارانه بازپرداخت بر اساس طرح از پیش همه گیر حضور, هزینه ها باید افزایش یافت. وجود دارد کمی پول اضافی به صورت بهداشتی تامین مواد برای حمایت اجتماعی فاصله و یا مواد غذایی برای کودکان در سن مدرسه بسیاری از آنها در حال حاضر پر کردن مراقبت از نقاط که قبلا اشغال شده توسط نوزادان.

"من کار ساعت بیشتر بدون حقوق و دستمزد" گفت: دوریس رویز یک ارائه دهنده در لانگ بیچ. "این ساعت ها و ساعت ها بیشتر است که ما صرف تمیز کردن."

تبلیغات

فشار است بخصوص برای اتحادیه امیدوار به عنوان تنها کسانی که قبول دولت-یارانه کودکان واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات این ماه است. CalWORKs کوپن که صندوق تقریبا یک سوم از کالیفرنیا یارانه مراقبت از کودک و پرداخت اکثریت قریب به اتفاق از صفحه اصلی بر اساس کارگران, دقت فرار از 10% کاهش در دولت ژوئن بودجه مقابله.

"من تا به حال این فرصت را به صحبت کردن با مردم که در واقع تصمیم گیری را برای ما و آنها بسیار غافل از آنچه ما انجام می دهیم" گفت: شکایت کاررا اتحادیه کاپیتان در کالیفرنیا که مراقبت برای کودکان از یک محموله کارگر غذایی, کارمند و صنعتی بیکر, در میان دیگران. "برای فرماندار می گویند او را به 10 درصد [از برنامه یارانه] — که ممکن نیست. من نمی خواهد بود قادر به گرفتن یارانه کودکان است. اگر آن پایین می آید به بقا دست من گره خورده است."

کوپن برنامه نهفته در قلب سازماندهی تلاش: بدون آن سست شبکه ای از کسب و کارهای کوچک را کوچک ایستاده به معامله در مجموع با دولت است. در همان زمان بسیاری می گویند آن نرخ بازپرداخت آنها را ترک تلاش برای ارائه مراقبت با کیفیت بالا.

"یارانه نرخ شده اند فوق العاده پایین, پایین تر از بازار در یک بازار که سرکوب آن را به عنوان" Austin گفت. "ارائه دهندگان واقعا شده است در از دست دادن برای پاسخ دادن به آن است. خود را تنها گزینه این است که آیا خدمت آن دسته از کودکان است. و آنها نمی خواهند به در یک موقعیت به خدمت آن دسته از کودکان است."

تبلیغات

حتی اگر کوپن نرخ راکد باقی می ماند ارائه دهندگان می گویند که امیدواریم این اتحادیه را مجبور خواهد کرد تا قانونگذاران به رسمیت شناختن ارزش خود را — به خصوص در حال حاضر با آینده در مدارس دولتی نامشخص است و میلیون ها نفر از پدر و مادر کار رشته بدون مراقبت از کودکان.

"ما فقط می خواهیم مردم را به درک که ما که هستیم و چگونه به ما کمک می کند به زندگی فرزندان خود" کاررا گفت. "ما واقعا ضروری کارگران ما واقعا مهم است و ما نیاز به کمک."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب