ما هایش با همه گیر به عنوان هشدار 'بدون بازگشت به حالت عادی'

ST. پترزبورگ فلوریدا (AP) — ایالات متحده بود دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع کروناویروس در جهان در روز دوشن

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

ST. پترزبورگ فلوریدا (AP) — ایالات متحده بود دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع کروناویروس در جهان در روز دوشنبه به عنوان فلوریدا شکسته رکورد ملی برای یک کشور بزرگترین واحد-روز افزایش جدید تایید موارد است.

در ضمن دو سازمان بهداشت جهانی کارشناسان رفت و در چین برای یک ماموریت برای ردیابی منشاء این بیماری همه گیر. این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. پکن شده بود و تمایلی به اجازه می دهد یک پروب کوتاه آمد اما پس از نمرات از کشورها خواسته است که برای انجام یک تحقیق کامل.

مرگ و میر ناشی از این ویروس شده اند رو به افزایش در ایالات متحده به ویژه در جنوب و غرب هر چند آنها هنوز هم به این اعداد رسیده در ماه آوریل به گفته های اخیر آسوشیتد پرس و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

"من واقعا فکر می کنم ما می تواند کنترل این و آن عنصر انسانی است که مهم است. باید آن را یک تلاش از کشور ما است. ما باید با هم کشیدن زمانی که ما در یک بحران و ما قطعا آن را انجام نمی" گفت: دانشگاه فلوریدا اپیدمیولوژی دکتر سیندی Prins.

Adm. برت Giroir عضو مجلس coronavirus نیروی کار به نام ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی است که در دیدار با مقاومت در برخی از ایالات آمریکا "کاملا ضروری است."

Giroir معاون وزیر در بهداشت و خدمات انسانی بخش گفت: ABC "این هفته" در روز یکشنبه که "اگر ما را نمی, ما نمی خواهد کنترل ویروس."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک در زمان شنبه, چیزی دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت: یکشنبه نشان داد که او "عبور از یک پل."

پلوسی گفت: سی ان ان "وضعیت اتحادیه" که او امیدوار است به این معنی است که رئیس جمهور "را با تغییر نگرش خود را که مفید خواهد بود در توقف گسترش coronavirus."

در فلوریدا که در آن بخش هایی از والت دیزنی جهان بازگشایی شد شنبه 15,299 مردم آزمایش مثبت برای کل 269,811 موارد و 45 مورد مرگ و میر ثبت شد, با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت آمار گزارش شده در روز یکشنبه ،

کالیفرنیا تا به حال رکورد قبلی روزانه موارد مثبت — 11,694 مجموعه در روز چهارشنبه.

شماره آمده در پایان از شکستن رکورد هفته به عنوان فلوریدا گزارش 514 مرگ و میر — به طور متوسط 73 در هر روز. سه هفته پیش دولت بود و به طور متوسط 30 مرگ و میر در هر روز.

محققان انتظار می رود به افزایش مرگ و میر در ایالات متحده حداقل برای چند هفته اما برخی فکر می کنند این تعداد احتمالا نمی خواهد به عنوان به طور چشمگیری به عنوان آن را در زمستان به دلیل عوامل متعددی از جمله افزایش تست.

با توجه به این که کارشناسان در چین کشور, وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: آنها کار می کنند با دانشمندان و کارشناسان پزشکی در "همکاری های علمی جدید کروناویروس ردیابی موضوع است."

چین معتقد است که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در خارج از چین و عصبانیت اتهامات را رد کرده است که آن را پوشش داده تا مقیاس از شیوع بیماری به عنوان عفونت برای اولین بار شروع به پخش شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت انتقاد کرد که بیش از آن پاسخ به کروناویروس همه گیر و متهم آن را از رکوع به نفوذ چینی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی به اطلاع U. N. هفته گذشته از خروج خود از که اگر چه خروج نمی خواهد اثر را تا ژوئیه 6 2021.

"ما یک پایه اجماع با کسی که ویروس ردیابی علمی موضوع و بین المللی است که نیاز به پژوهش های علمی و همکاری دانشمندان در سراسر جهان" سخنگوی وزارت هوآ گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه. "که او نیز معتقد است که این ویروس را ردیابی مسئله در حال پیشرفت است که ممکن است شامل چندین کشور و منطقه و چه کسی نیز رفتار مشابه بازرسی در دیگر کشورها و مناطق به عنوان مورد نیاز است."

چه کسی تایید کرده است این دیدار توسط متخصص اپیدمیولوژی و بیماری های دام متخصص است اما نه انجام داده و اطلاعات در برنامه های خود را در حالی که در چین است. این ویروس باعث بیماری مرگبار COVID-19 اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش ها و سپس شروع به پریدن کرد به انسان از طریق یک واسطه گونه احتمالا anteater-مانند pangolin که باارزش است در چین برای آن مقیاس مورد استفاده در طب چینی به عنوان به خوبی به عنوان گوشت آن است.

در ژاپن بیش از 30 تفنگداران دریایی آزمایش مثبت در Futenma هوایی ایالات متحده ایستگاه در اوکیناوا که در آن عفونت در میان آمریکایی اعضای خدمات به سرعت افزایش یافته است و به بیش از 90 از هفته گذشته. اوکیناوا به بیش از نیمی از حدود 50000 سربازان آمریکایی مستقر در ژاپن است.

تایید موارد نیز یافت شده در سه دیگر در پایگاه اوکیناوا: 22 در اردوگاه هانسن یکی در اردوگاه Kinser و یکی دیگر در اردوگاه McTureous. مقامات گفت: حرکت مردم در Futenma و اردوگاه هانسن شده اند محدود شده است و در مقیاس بزرگ ویروس تست در حال انجام است.

در دیگر نقاط جهان تعداد عفونت های رو به افزایش بوده است به طور چشمگیری در هند و آفریقای جنوبی و برزیل که ویروس-انکار رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت است.

هند که بیشترین تایید ویروس موارد پس از ایالات متحده و برزیل روز دوشنبه گزارش داد که یک رکورد روزانه افزایش 28,701 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته. مقامات در شهرهای مختلف در حال برقراری دقیق مستندات پس از تلاش برای نرم کردن چیزهایی برای احیای اقتصاد بیمار.

در آفریقای جنوبی که حساب برای بیش از 40 ٪ از تمام گزارش coronavirus موارد در آفریقا و رئیس جمهور سیریل Ramaphosa روز یکشنبه گفت که این کشور خواهد reimpose ممنوعیت فروش الکل به منظور کاهش حجم از افرادی که نیاز به اورژانس تا بیمارستان بیشتر تخت به درمان COVID-19 بيمار.

آفریقای جنوبی نیز برقراری مقررات منع رفت و آمد شبانه به منظور کاهش تصادفات و ساخته شده است آن را اجباری برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک ،

"ما در حال بدست گرفتن این اقدامات به طور کامل آگاه است که آنها تحمیل ناخواسته محدودیت در زندگی مردم است. آنها با این حال لازم است برای دیدن ما از طریق اوج بیماری" Ramaphosa گفت: در نامه ای به ملت در روز دوشنبه. "هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم جلوگیری از coronavirus طوفان. اما ما می توانیم محدود کردن آسیب است که می تواند به زندگی ما است."

در فرانسه دولت با توجه به نیاز به استفاده از ماسک در همه فضاهای عمومی در میان یک افزایش کوچک در عفونت ویروس و یک قطره بزرگ در هوشیاری. یونان به دنبال ممنوعیت کلیسا و ایجاد نمایشگاه و تنگ تر گردشگری مربوط به چک پس از افزایش اخیر در تایید coronavirus موارد است.

___

Gorondi گزارش از بوداپست, مجارستان. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب