ما به منظور نشانه برای اولین West Coast گاز-صادرات ترمینال

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه به طور رسمی مجاز صادرات از پیشنهاد اورگان های طبیعی-گاز ترمینال برای اول

توسط MORVARIDEASIA در 16 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه به طور رسمی مجاز صادرات از پیشنهاد اورگان های طبیعی-گاز ترمینال برای اولین بار در ساحل غربی ایالات متحده.

وزیر انرژی دن Brouillette امضا برای پیشنهاد اردن یارو گاز طبیعی مایع ترمینال در کوس بای اورگان. روز دوشنبه تایید برای این پروژه که بازارهای هدف در آسیا است که بخشی از یک دولت فشار برای ترویج ایالات متحده تولید نفت و گاز و صادرات با وجود نصب علمی هشدار در مورد سوخت های فسیلی آسیب رساندن به آب و هوا.

پروژه "کپسوله چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است سخت در سه سال گذشته – ارائه قابل اعتماد و مقرون به صرفه و پاک کننده-سوزاندن گاز طبیعی به متحدان ما در سراسر جهان" Brouillette در بیانیه ای گفت.

متعلق به کانادا, Pembina, خط لوله Corp. ترمینال را فدرال قدرت به صادرات به 1.08 میلیارد فوت مکعب در روز گاز از هر دو ایالات متحده و کانادا است.

تنظیم کننده و نگرانی عمومی در مورد انتظار آسیب از ترمینال و آن 230 مایل (370 کیلومتر) فیدر خط لوله در جنوب اورگان به تهدید گونه های حیات وحش و به مالکان کند بود این پروژه قبلا.

دولت مجوز صادرات برای اورگان پروژه می آید به عنوان چالش های قانونی و فازها و کاهش مصرف انرژی تقاضا در میان coronavirus همه گیر و رکود جلوگیری از برخی از کشور برجسته ترین نفت و گاز در پروژه خط لوله.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب