USC دین استعفا داد پس از رابطه گذشته با نازل شده است

دین از USC مدرسه هنرهای نمایشی استعفا داد و روز شنبه پس از اطلاعات پدید آمده در مورد رابطه او با یک دانش آموز.

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

دین از USC مدرسه هنرهای نمایشی استعفا داد و روز شنبه پس از اطلاعات پدید آمده در مورد رابطه او با یک دانش آموز.

یک روز بعد زن دیگری در توصیف این رابطه در تاون هال نشست دین دیوید Bridel با ارسال نامه ای به اعضای هیات علمی در روز پنج شنبه تایید کرد که او به طور خلاصه به تاریخ یک BFA ارشد در سال 2009. او گفت: رابطه خود را به پایان رسید دوستانه اما توصیف عمومی تعيين رابطه به عنوان "به شدت نادرست است."

12:44 PM, Jun. 26, 2020نسخه قبلی این مقاله گفت: دین دیوید Bridel رابطه نازل شد توسط زن او می خواهم مورخ. آن را نشان داد توسط یک زن دیگر.

"من به طور کامل قبول کند که رفتار من در سال 2009 نشان داد و شکست در قضاوت و شواهد از بی مسئولیتی" او نوشت. "من عذر خواهی فراوان برای هر گونه آسیب من ایجاد شده توسط من انجام در سال 2009."

تبلیغات

کشيش چارلز Zukoski اعلام کرد در یادداشتی به مدرسه است که او پذیرفته است Bridel استعفای اضافه کرد که این دانشگاه به دنبال نماید. مدرسه هنرهای سینمایی Dean الیزابت دیلی نام موقت در دین.

رابطه نازل شد در طول یک نشست علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان از وزارت امور خارجه در اقدام برنامه. خبر استعفای شد اولین گزارش روزانه Trojan که آشکار نیست نام زن. این بود ذکر شده در هر یک از مکاتبات رسمی در مورد Bridel استعفای.

Bridel بلافاصله پاسخ به تلفن و پیام های ایمیل به دنبال نظر.

یکی alumna که فارغ التحصیل در سال 2016 ابراز ناامیدی در Bridel خواستار اقدامات خود را یک "شدید گذشت از قضاوت است." Pallavi Srinivasan گفت: رهبری خود را که شامل ایجاد یک تنوع تخته ساخته شده او بر این باورند که مدرسه بود تبدیل به یک مقدار جامع تر را برای افرادی که از رنگ.

تبلیغات

"در حال حاضر من می دانم که من نمی دانم که او حتی اگر نسخه ای از او را که ارائه شد برای من همه چیز بود که من همیشه می خواستم," او گفت:.

This story was reported with a grant from the Pulitzer Center on Crisis Reporting.

Pallavi, که گفت که او نیز رنج می برد از یک تعامل نامناسب با سابق USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall گفت: Bridel بخشی از یک "فرهنگ سوء استفاده" است که USC هنوز به آدرس. "که در مدرسه پنهان بسیاری از لباس های شسته شده کثیف در برخی واقعا زیبا ساختمان," او گفت:.

آندره Belgrader یک استاد تئاتر تمرین در بازیگری گفت: Bridel رهبری خواهد بود از دست رفته است.

تبلیغات

"او باور نکردنی دین من نوع در شوک," او گفت:. "او یکی از بهترین من مواجه می شوند."

Bridel دوم دین برای استعفا تحت ریاست جمهوری کارول Folt که در زمان بیش از در ماه سپتامبر. جک Knott این دین از قیمت School of Public Policy, استعفا داد و در ماه آوریل پس از پذیرش deanship در دانشگاه نیویورک.

Bridel منصوب شد دین در سال 2016 پس از خدمت در دانشکده برای 10 سال. دانشگاه بیوگرافی اعتبار او را به عنوان موسس و مدیر هنری دلقک مدرسه در لس آنجلس. او کار می کرد به عنوان یک نمایشنامه نویس و کارگردان و بازیگر.

تبلیغات

او آخرین USC رهبر به ترک از این دانشگاه پس از مارس 2016 زمانی که دانشکده پزشکی dean کارمن Puliafito استعفا داد و پس از یک زن overdosed در حضور خود را در اتاق یک هتل سه هفته قبل از آن. قابل توجه دیگر خروج شامل رئیس جمهور C. L. حداکثر Nikias که پست خود را ترک کرد و پس از داد و بیداد بیش از USC را از دست داده و به Tyndall مورد و متعدد دو و میدانی رهبران گروه بودند که اخراج بیش از مشارکت خود را با پذیرش کالج رسوایی.

آخرین مطالب