Vallejo, پلیس, شلیک, کشتن مردی که افسر به اشتباه فکر کرده بود یک تفنگ. او یک چکش

Vallejo پلیس نشان داد سه شنبه که یک تیراندازی توسط پلیس یک روز قبل از آن تا به حال منجر به مرگ 22 ساله مظنون س

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

Vallejo پلیس نشان داد سه شنبه که یک تیراندازی توسط پلیس یک روز قبل از آن تا به حال منجر به مرگ 22 ساله مظنون سرقت که یک چکش در تسمه در میان هرج و مرج شب از غارت.

مرد شناخته شده به عنوان Sean Monterrosa کشته شد در خارج از Walgreens فروشگاه توسط یک Vallejo افسر که رئیس پلیس Shawny ویلیامز کاهش یافته است به نام توصیف افسر تنها به عنوان یک جانباز از نیروی.

تیراندازی مرگ بیشتر می تواند التهاب و تنش در وللجو شهر 121,000 در شمال منطقه خلیج سان فرانسیسکو که در آن وجود داشته است تظاهرات و درگیری با مقامات.

در روز شنبه در کنفرانس خبری ویلیامز گفت: پلیس ابتدا به نام به Walgreens حدود 10:17 دوشنبه شب اما دریافت یک تماس دوم در مورد امکان غارت از داروخانه حدود 12:15 صبح روز سه شنبه.

تبلیغات

یک پاسخ رزمناو وارد دقیقه بعد برای دیدن حدود ده مشکوک غارتگران در پارکینگ بارگذاری به نقره ای وانت و یک سدان. ویلیامز گفت که به عنوان وسایل نقلیه فرار زیادی, سیاه سدان به نظر می رسد به رم رزمناو استقرار آن کیسه هوا و مجروح شدن افسر.

دوم در پاسخ واحد است که ویلیامز به عنوان بینام و نشان اما با لباس ماموران همچنین در پاسخ به این صحنه و متوجه یک "مرد با لباس سیاه" در حال اجرا به سمت سیاه, سدان.

ویلیامز گفت: ماموران با مشاهده مرد Monterrosa زانو زدن و بالا بردن دست خود را به قفسه سینه خود را در سطح "آشکار آنچه به نظر می رسد قنداق یک تفنگ دستی."

بعدها تحقیقات نشان داد این بود که 15 اینچ چکش جمع به جیب گرمکن خود ویلیامز گفت.

تبلیغات

ویلیامز گفت: "یک افسر بینام خودرو "تصور تهدید" و اخراج پنج عکس از طریق شیشه جلو اتومبیل قابل توجه Monterossa یک بار.

Monterossa گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او بعد از درگذشت ویلیامز گفت. رئیس گفت که برخی از نخبگان افسران آموزش دیده به ساقه را از طریق شیشه جلو و که آن مجاز است در زیر بخش سیاست.

حقوق مدنی وکیل جان Burris است که حفظ خانواده مرد گفت: او مورد اختلاف است که Monterossa تهدیدی.

"این بسیار ظالمانه تیراندازی" Burris گفت. "افسر زندگی بود و نه در خطر است."

تبلیغات

Burris گفت که او معتقد است Monterossa شد در روند تسلیم شدن و این که "وجود دارد که بی پروا بی توجهی به این بچه زندگی به دلیل وجود تنش در هوا."

"به نظر می رسد که شاون Monterossa تا به حال اساسا تسلیم" Burris گفت. "او رفت و به طور داوطلبانه به زانو و در این فرایند قرار دادن دست خود را تا زمانی که افسر دیدم چه او گفت به نظر می رسد به یک تفنگ و گلوله او را. افسر بود و نه از ماشین شان بود و نه تعقیب او را نه تهدید او."

"غارت و چپاول است و نه توجیهی برای استفاده از نیروی مرگبار," او اضافه شده است. "این فقط اموال."

Burris گفت که Monterossa ساکن سان فرانسیسکو و وسط کودک از دو مهاجران یکی از پورتوریکو و یکی از گواتمالا. Monterossa مطالعه به سیمان میسون و یک نجار بود و قبلی اجرا فهم با قانون است. Burris گفت Monterossa هرگز محکوم به جرم و جنایت.

تبلیغات

Burris شکایت کرد Vallejo و شهرهای دیگر چندین بار در حمله به پلیس.

این بخش نیز در آینده تحت بررسی برای آن زمان بندی اعلام تیراندازی مرگبار — بیش از 24 ساعت پس از آن اتفاق افتاده است.

Vallejo پلیس قبلا اعلام کرده بود روز شنبه بوده است یک افسر درگیر تیراندازی, اما فاش نمی کند که قربانی تیراندازی کشته شده بود و Solano County دفتر دادستان منطقه اعلام کرده بود که قبلا آن را بررسی تیر اندازی.

ویلیامز گفت: اداره پلیس نمی هدفمند تاخیر اخبار از قتل به دلیل خشونت در شهر, اما او اذعان کرد که دوشنبه بوده است "شب وحشتناک" برای گروه و یک "هماهنگ و سازمان یافته حمله به شهر ما."

تبلیغات

پنج شنبه, گارد ملی مستقر شد در وللجو.

مجلس تیم گریسون (D-کنکورد) یکی از کسانی که در بالا بردن سوال در مورد تاخیر در اطلاعات است.

"من زده شده بود به یاد بگیرند که شان Monterrosa مردی که به ضرب گلوله ماموران کشته شدند. بدون در نظر گرفتن شرایط آن را کاملا غیر قابل قبول است که مردم مجبور به صبر برای بیش از 24 ساعت به یادگیری از شرایط کسانی که درگیر در تیراندازی."

ویلیامز گفت: افسر درگیر شده بود 18 سال تجربه. خواسته چندین بار در یک کنفرانس خبری که آیا افسر تا به حال با استفاده از نیروی بیش از حد ویلیامز کاهش یافته است در پاسخ به گفته دادستان منطقه "را نهایی پیدا کردن اگر نیروی قانونی بود."

تبلیغات

که به اندازه کافی خوب نیست برای Grayson.

"من اعتقاد دارم که یک تحقیقات مستقل به این افسر-درگیر تیراندازی رخ داده است که روز شنبه باید انجام شده توسط کالیفرنیا دادستانی کل و یا یک آژانس فدرال" به مجلس گفت. "خانواده شان Monterrosa و جامعه ما در وللجو سزاوار به پاک کردن اطلاعات در مورد اتفاقاتی که رخ داده است و پاسخ از Vallejo اداره پلیس است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de