خرابکاری و غارت لحظه زمان در منطقه خلیج به عنوان جورج فلوید تظاهرات زشت تبدیل

معترضان در منطقه خلیج بزرگراه مسدود و تخریب فروشگاه در طول تظاهرات شبانه در برابر کشتار جورج فلوید.در ضمن بیش

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

معترضان در منطقه خلیج بزرگراه مسدود و تخریب فروشگاه در طول تظاهرات شبانه در برابر کشتار جورج فلوید.

در ضمن بیش از 500 دستگیر شدند و پس از غارت و خرابکاری جاروب مرکز شهر L. A.

حدود 1000 نفر از معترضان با تجمع در اوکلند. آنها شکست ویندوز, اسپری ساختمان با ضد پلیس گرافیتی و ملاقات با مواد شیمیایی اسپری از پلیس. مقامات گفت: ماموران مجروح شدند که پرتابه پرتاب شد و آنها درخواست شد مردم را به ترک این منطقه است.

پیش از آن در شب تظاهرکنندگان مسدود 880 آزادراه در اوکلند.

تبلیغات

در سن خوزه معترضان به طور موقت تعطیل 101 بزرگراه.

صدها نفر از تظاهرکنندگان شروع به راهپیمایی در شهرستان سن جته سالن در روز جمعه قبل از در حال اجرا بر روی 101 آزادراه در سانتا کلارا خیابان. آنها به طور خلاصه مسدود آزادراه ترافیک قبل از بازگشت به مرکز شهر سان خوزه.

"یکی از افسران ما مجروح شد و حمل و نقل به یک بیمارستان محلی با غیر تهدید کننده زندگی صدمات" سن خوزه افسر پلیس Gina Tepoorten گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "ما باید تمام جزئیات در این زمان است."

سن خوزه شهردار سام Liccardo گفت: او را درک خشم اما خواست تظاهرات صلح آمیز است.

تبلیغات

"خشم و اعتراض مسالمت آمیز همیشه پاسخ مناسب به بی عدالتی; خشونت هرگز خواهد بود" Liccardo توییتی بعد از ظهر جمعه. "سن خوزه ایالات متحده در خشم بیش فجيع جرم مرتکب شده در مینیاپولیس و در غم و اندوه بیش از جورج فلوید را مرگ وحشتناک."

فلوید مرگبار برخورد با پلیس آغاز شد و دوشنبه شب در مینیاپولیس پس از فلوید یک سیاه پوست متهم شد که تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

تلفن همراه تصویری از فلوید بازداشت خارج از کسب و کار نشان می دهد افسر درک چوین که سفید است, رانندگی زانو خود را به 46 ساله را به عنوان فلوید پنجه نرم می کند که او نمی تواند نفس بکشد. پس از چند دقیقه فلوید به نظر می رسد به از دست دادن هوشیاری و اطرافیان شنیده می شود فریاد که فلوید بینی خونریزی. حتی به عنوان امدادگران وارد به بررسی فلوید را نبض چوین زانو باقی مانده قرار است در گردن.

چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه.

تبلیغات

در یک نقطه معترضان دستگیر شده یک ویدیو از یک وسیله نقلیه در حال اجرا بیش از چندین معترض. سن خوزه مرکوری نیوز گزارش پلیس اخراج SUV. یک ماشین بود و همچنین رانندگی را از طریق یک جمعیت در یک تجمع در بیکرزفیلد. نیز وجود دارد لحظه زمان در طول یک ساکرامنتو رالی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب