ویتنام قفل کردن آن 3rd شهر به عنوان ویروس موارد رشد

هانوی ویتنام (AP) — ویتنام روز سه شنبه قفل شده است و سوم آن شهر به مدت دو هفته پس از 15 مورد از COVID-19 مورد

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

هانوی ویتنام (AP) — ویتنام روز سه شنبه قفل شده است و سوم آن شهر به مدت دو هفته پس از 15 مورد از COVID-19 مورد یافت شد در یک بیمارستان دولتی گفت.

حمل و نقل عمومی داخل و خارج از مرکزی شهر دانانگ لغو شد. بیش از آخر هفته هزاران عمدتا ویتنامی گردشگران تا به حال به پایان تعطیلات تابستانی خود را در ساحل محبوب مقصد. این مستند پرداخته و یک ضربه سخت به شهر' صنعت گردشگری بود که فقط در حال احیا پس از زودتر coronavirus موارد چنینی در پایان ماه آوریل است.

مهمانان هتل در موعد مقرر به پایان رسید خود باقی می ماند و لغو سفرهای آینده بر اخبار از مورد اول یکی hotelier گفت: در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

"هتل ما در حال حاضر خالی" hotelier گفت. "اما ما تا به حال برای کمک به مهمانان ما به ترک شهر زمانی که آنها هنوز هم تا به حال این فرصت را دیروز."

دانانگ سواحل که میزبان برخی از 50000 نفر روزانه در حال حاضر بسته شده است. تنها پرسنل امنیتی دیده می شد در ساحل سهشنبه به عنوان آنها گشت تا اطمینان حاصل شود هیچ یک جمع آوری شد.

مقامات تخمین زده می شود چند هزار نفر خواهد بود رشته های حمل و نقل shutdown و خواسته هتل ها به آنها پناه.

"ما نمی خواهید به عجله به فرودگاه برای ترک این شهرستان به دلیل در معرض خطر بودن در یک مکان شلوغ است. بنابراین ما در حال حاضر اینجا گیر" گفت: حق رهن Nguyen که رفت و آمد با خانواده چهار برای تعطیلات تابستان خود را.

"اما آن است که یک مکان بد برای دریافت رشته برای دو هفته," او گفت:.

روز یکشنبه دولت دستور داد بیمورد کسب و کار نزدیک و مورد نیاز مردم به عمل اجتماعی فاصله در شهرستان از 1.1 میلیون نفر جمعیت دارد.

15 همه موارد جدید شیوع در حال بيماران و بهداشت کارگران در دانانگ بیمارستان.

با عفونت های جدید و ویتنام گزارش شده 431 موارد COVID-19 بدون مرگ.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب