ویرجینیا دادستان می پرسد قاضی به انحلال دستور مسدود کردن حذف Robert E. Lee مجسمه

ویرجینیا دادستان کل علامت شاه ماهی است درخواست جدید قاضی به حل یک دستور است که بلوک حذف یک مجسمه مؤتلفه ژنرال

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

ویرجینیا دادستان کل علامت شاه ماهی است درخواست جدید قاضی به حل یک دستور است که بلوک حذف یک مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee در ریچموند.

با توجه به مختصر ظ دوشنبه, William C. گرگوری ویرجینیا که ادعا می شود از نسل صاحب که توافق برای انتقال زمین که در آن مجسمه واقع شده "فاقد ایستاده به حذف بلوک از مجسمه و حتی اگر او تا به حال ایستاده مهم نیست چون این طرح برای حذف مجسمه قانونی است."

شاه ماهی گفت که گرگوری است که اصرار بر اولویت خود که مجسمه باقی می ماند و این که هیچ کس ممکن است یک نیروی مستقل مشترک المنافع به "برای همیشه لطفا برای ادامه پخش یک پیام که با آن عمیقا مخالف و یا برای نمایش و حفظ دولت-اموال متعلق به یک مجسمه از یک فرد نمادی از یک بار آن را دیگر خواسته های به جلال."

گرگوری استدلال کرد که حذف مجسمه نقض یک سال 1890 سند که در ویرجینیا شده منتقل زمین مجسمه نشسته در توافق به "صادقانه گارد و محبت حفاظت از آن" سی ان ان گزارش شده است.

Robert E. Lee شد Virginian بود که فرمانده Confederate States ارتش در طول جنگ های داخلی آمریکا.

شاه ماهی گفت که گریگوری ادعا مخالف "اصول حکومت دموکراتیک."

در ماه ژوئن گذشته Gov. رالف نرتهم دستور حذف مجسمه بنای تاریخی در خیابان.

روز پس از نرتهم اعلام یک قاضی صادر شده و 10 روز بلوک به منظور از مجسمه را برداشت.

در ژوئن 18, Richmond, مدار قاضی Bradley Cavedo را رد کرد و گرگوری مورد عدم ایستاده اما تمدید یک حکم محرومیت حذف مجسمه بنابراین گرگوری می تواند اصلاح خود را ادعا می کنند.

مدار قاضی دادگاه C. Reilly Marchant که جایگزین Cavedo پس از او recused خود در مجموعه ای به شنیدن یک درخواست برای یک دستور دائم پنج شنبه.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب