صدای از طیف: افراد مبتلا به اوتیسم مقابله با کروناویروس

زمانی که coronavirus ضربه جنوب کالیفرنیا هکتور رامیرز تلاش برای چسبیدن به برخی از راهنمایانی که در روال معمول

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

زمانی که coronavirus ضربه جنوب کالیفرنیا هکتور رامیرز تلاش برای چسبیدن به برخی از راهنمایانی که در روال معمول خود: بیدار شدن ساعت 6 صبح هر روز. ساخت تخت خود را. دوش گرفتن. رفتن به پیاده روی خدمات خود را سگ خود را در چتسورث محله.

رامیرز که مبتلا به اوتیسم استفاده می شود سعی کنید به خوش آمد می گوید حداقل 30 نفر قبل از او به خانه بازگشت, مراسم که مبتنی او و ارتباط او به جهان است. در حال حاضر او در حال پیاده روی آرام خود را معمول مختل شود.

اما رامیرز تا به حال برای مقابله با این تنش ها قبل از. "مانند بسیاری از افراد با معلولیت های من در برخورد با انزوای اجتماعی که آیا من آن را می خواستم یا نه گفت:" Ramirez, 45, که صرف بخشی از جوانی خود را در یک موسسه در کاماریلو جدا از خانواده اش. "من سال تجربه در حال جدا شدن از جامعه است."

افراد مبتلا به اوتیسم دارای تجارب متنوع است که مقاومت در برابر آسان تعمیم. اما در مصاحبه اخیر تعداد بزرگسالان مبتلا به اوتیسم می گویند که اگر چه همه گیر می تواند به خصوص استرس زا برای افراد در طیف بسیاری از تمرین در برخورد با چالش های اجتماعی و انزوا و اختلال در امور روزمره اقتصادی فشار — که در حال حاضر موثر بر جمعیت عمومی است. و آنها امیدوارند که این تجربه ممکن است کمک به کسانی است که مبتلا به اوتیسم برای درک بهتر آنها.

تبلیغات

قطعیت رویدادهای غیر منتظره و عدم کنترل هستند "عمده عوامل استرس زا برای افراد در طیف" گفت: Barry M. Prizant یک استاد کمکی در دانشگاه براون و نویسنده "منحصر به فرد انسان: راه های مختلف از دیدن آنهاست." در حال حاضر که coronavirus ضربه "که بسیاری از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد به عنوان آنها در حال حاضر عمده عوامل استرس برای neurotypical مردم — بقیه از ما."

Maxfield گنجشک نوشتن در واکنش به مقاله ای در مورد مردم احساس تخلیه به عنوان آنها سعی کنید به خواندن چهره در تماسهای ویدیویی اشاره می کند که "ما Autists زندگی با این ناراحتی تمام زندگی ما."

و گنجشک می افزاید: "اگر شما اجتماعی گیجی توسط زوم و از جان گذشته برای همه گیر می شود بنابراین شما می توانید بازگشت به راحت و آسان معاشرت لطفا با تکیه به آن احساس و به یاد داشته باشید بعد."

Hector Ramirez has been using coping mechanisms to help him deal with his isolation

هکتور رامیرز شده است و با استفاده از مکانیسم های مقابله ای برای کمک به او در مقابله با انزوای خود را.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

طیف گسترده ای

اوتیسم یک معلولیت رشدی است که می تواند بر مردم چگونه فکر می کنیم, برقراری ارتباط, حرکت, تعامل اجتماعی و پردازش اطلاعات حسی. این می تواند شکل چگونه مردم زندگی می کنند در یک طیف گسترده ای از راه: برخی از افراد مبتلا به اوتیسم نیاز به پشتیبانی با روز به روز مهارت های زندگی در حالی که دیگران به طور مستقل زندگی می کنند.

برخی از افراد در طیف بسیار کلامی در حالی که دیگران ممکن است محدود یا هیچ سخنرانی و به جای برقراری ارتباط در راه های دیگر. برخی از آنها کاملا علاقه مند در موضوعات خاص. و بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم نیز دیگر معلولیت است که تاثیر خود را روز به روز زندگی می کند.

به درک بهتری از جهان است که می تواند استرس زا و غیر قابل پیش بینی بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم پیدا کرده اند به راحتی در روال یا دیگر مکانیسم های مقابله ای که آدرس منحصر به فرد خود را نیاز دارد. روال Prizant گفت: ارائه "نقشه راه" برای ساختن دنیا بیشتر قابل پیش بینی است.

"همه انسان ها از سود قابل پیش بینی در زندگی خود" Prizant اضافه شده است. "مردم در طیف طلب آن به دلیل وجود دارد بسیاری از دیگر عوامل استرس زا در زندگی خود را."

تبلیغات

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

بسیاری از این تنش ها تشدید شده اند coronavirus. جولیا Bascom, مدیر اجرایی مبتلا به اوتیسم خود حمایت شبکه گفت: گروه او عمیقا نگران است که برخی از افراد مبتلا به اوتیسم ممکن است قادر به دریافت نیاز به کمک با روز به روز وظایف مانند لباس پوشیدن و آماده سازی وعده های غذایی یا مدیریت دارو — خدمات معمولا در خانه و یا در جامعه.

کودکان و نوجوانان در طیف اوتیسم ممکن است گرفتن اضافه شدن پشتیبانی آنها معمولا در مدرسه و یا آنها ممکن است مشکل پردازش خود درس آنلاین.

و دانشجویان که مبتلا به اوتیسم تا به حال برای مقابله با تعطیلی دانشگاه به عنوان به خوبی. مندی دیوار Sarah Lawrence College ارشد است که در مورد تحصیلات تکمیلی و که با استفاده از ضمیر "آنها" گفت که زمانی که آنها برای اولین بار در سمت چپ محوطه دانشگاه و دوباره پدر و مادر خود در کانکتیکات آنها "به سختی می تواند تابع." خواب غیر ممکن بود بدون زاناکس.

تبلیغات

"دوست پسر من بود و به من یادآوری به قلم مو دندان های من و دوش" دیوار گفت.

در طول همه گیر مبتلا به اوتیسم طرفداران شده اند به ویژه نگران است که برخی از ایالت ها باید مجموعه ای از دستورالعمل ها برای سهمیه بندی هواکش و اولویت بهداشت و درمان که Bascom می گوید: "بسیار به وضوح نقض قانون آمریکایی های معلول."

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت بود لعنتی توسط طرفداران برای افراد معلول در ابتدا برای مشاوره بیمارستان ها به اولویت بندی بیماران جوانتر با دیگر امید به زندگی — دستورالعمل ها که بودند و سپس بی سر و صدا حذف شده و جایگزین شده است.

'دوست پسر من بود و به من یادآوری به قلم مو دندان های من و دوش.'

مندی دیوار Sarah Lawrence College ارشد مقابله با بسته شدن محوطه دانشگاه

تبلیغات

و اگر همه آن نگرانی نیست به اندازه کافی برای فرایند در طول همه گیر مبتلا به اوتیسم که در حال حاضر تمایل به لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده شده — نیز در برخورد با استرس سقوط اقتصادی.

ری Borene مبتلا به اوتیسم 32 ساله زندگی می کند که در پنسیلوانیا به تازگی مجبور به توقف کار در "تنها کار من تا کنون قادر به موفقیت در."

Borene بود که تشخیص داده نمی شد تا بزرگسالی گفت که مسائل حسی رهبری آنها را به رها کردن و ترک یک رشته از مشاغل که در آن آنها احساس مشمول مالیات با سر و صدا و چراغ روشن. آن نبود تا Borene کار آموزش سفال در یک جامعه استودیو که آنها رونق است.

"من واقعا می تواند کنترل برنامه من است. آن را بسیار لامسه. و به جای صحبت کردن به مردم در تمام طول روز آن را در دست Borene گفت. "من واقعا متصل به دانش آموزان است."

تبلیغات

سپس coronavirus آمار و استودیو تا به حال به تعطیل آنجا "وجود دارد هیچ راهی برای استریل کردن همه چیز است." Borene که نمی تواند رانندگی است که در حال حاضر پشت در خانه در "یک سطح کاملا جدید از انزوا."

مقابله با استرس

این بیماری همه گیر است و همچنین راه هایی که برخی از افراد مبتلا به اوتیسم آموخته اند که برای مقابله با این نوع از استرس است که در حال حاضر اشغال گسترده تر مردم است.

"بودن توهمی بیش از این دوره از زندگی من من تا به حال برای تبدیل شدن به بسیار ماهر در ایجاد مکانیسم های مقابله ای برای همه چیز" گفت: کریس Guin مبتلا به اوتیسم نما مردی که زندگی در واشنگتن دی سی "زن و شوهر اول از هفته بودند سخت ترین. اما پس از آن من مرتب کردن بر اساس آموخته به تغییر چرخ دنده ها."

برخی از افراد در طیف کنایه است که آنها در حال حاضر مثبت در "اجتماعی فاصله" — یا به دلیل تعامل اجتماعی می تواند استرس زا و یا اینکه آنها را به حال برای مقابله با انزوای ناخواسته.

تبلیغات

Carly Fulgham رئيس جمهور از انجمن اوتیسم ونتورا کانتی می گوید که قادر به مرحله دور از چهره به چهره تعامل است که یک بیت از یک امداد.

"نداشتن فرد در تعاملات در واقع باعث می شود همه چیز آسان تر است" گفت: Fulgham که مبتلا به اوتیسم به عنوان یک بزرگسال. هر زمان که او در حال صحبت کردن به کسی و عبور از آنها سلاح های خود را Fulgham گفت که او منحرف شود تلاش برای تجزیه و تحلیل رفتار خود بدانم "معنا است که آنها سرد و یا آنها نمی خواهید به صحبت کردن با من کنه؟"

و برای افراد مبتلا به اوتیسم بودند که مورد آزار واقع شدند به عنوان کودکان Fulgham افزود: "انزوای اجتماعی می تواند یک مکانیسم مقابله به نگه داشتن خود را از صدمه دیده است."

Autismland

Ido قیدار نویسنده "Ido در Autismland," تصویر در سال 2013.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Ido قیدار 23 ساله مبتلا به اوتیسم نویسنده و دانشجو زندگی می کند که در غرب تپه تا به حال هیچ راهی برای برقراری ارتباط تا زمانی که او 7 و شروع به استفاده از یک نامه هیئت مدیره. قیدار یک ایمیل به در گفت که "من خنده تفکر است که در نهایت من اوتیسم یک مزیت در زندگی است."

"بله من سال های بسیاری در حال قطع از دیگران باعث می شود من به آن استفاده می شود هر چند من نمی توانم بگویم من آن را دوست دارم" قیدار نوشت و توضیح داد که این تجربه تا به حال ساخته شده او را درونگرا.

به عنوان یک درونگرا "ما نیاز به تعداد کمتری از مردم در روز ما," او گفت: "اما ما هنوز نیاز مردم است."

در شهر فینیکس 46 ساله کری Serlin گفت که او نتواند مردم استفاده می شود که به بخشی از روال: رانندگان اتوبوس از Dial-a-سوار که رفت او را به کار خود را در اجتماعی چرخش ماشین لباسشویی که در استخدام افراد با معلولیت های فکری و توسعه; او سرپرستان; مردم پشت پیشخوان که در آن او می شود یک قهوه سرد.

تبلیغات

در خانه او همچنان به کار در طول روز بافتن سبد لباس های شسته شده از کیسه های پلاستیکی برای ماشین لباسشویی برای فروش. هنگامی که او خانه را ترک "هر کس حق دارد نگران ابتلا به چیزی که هیچ کس می گوید: 'سلام'" او اظهار تاسف کرد.

دنا L. Gassner یک استاد کمکی اوتیسم مطالعات در تاوسن در دانشگاه مریلند گفت که او دیده است یک تقسیم در چگونه افراد مبتلا به اوتیسم هستند مراتب از برخی که می گویند "من زندگی من بهترین زندگی" به دیگران غرق در اضطراب است.

"من نگرانی زیادی در مورد افراد مبتلا به اوتیسم که نمی توانائی برای رسیدن به منابع" گفت: Gassner که مبتلا به اوتیسم است و در حال حاضر دانشجوی دکترا در Adelphi University در لانگ آیلند. "افرادی که catastrophize که اضطراب را به خوبی مدیریت شده و فکر می کنم در سیاه و سفید — آنها در معرض خطر بزرگ در حال حاضر."

رامیرز هنوز هم تلاش می کند برای ارتباط با همسایگان خود را تکان دادن مردم در خارج از پنجره. زمانی که او در پیاده روی خود را گاهی اوقات مردم نگه دارید تا پیام های نوشته شده به او مانند "خوب برای دیدن شما دوباره" و یا "آیا می توانید به من کمک کنید برخی از تخم مرغ در این هفته؟"

تبلیغات

او گام برداشته تا خود را داوطلبانه در شربت خانه مواد غذایی ارائه می شود که وعده های غذایی یک روال جدید برای بازگرداندن حس خود را از هدف است.

"افراد معلول کارشناسان در مقابله با انزوای اجتماعی" گفت: رامیرز که همچنین یک عضو هیئت مدیره با حقوق معلولین کالیفرنیا. "ما چون می خواهیم اما از آنجا که ما تا به حال به."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن