Walgreens غواصی به مراقبت های اولیه با کلینیک گسترش

Walgreens فشار مراقبت های اولیه کلینیک به عنوان بسیاری از 700 از فروشگاه های ایالات متحده خود را در طول چند سا

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

Walgreens فشار مراقبت های اولیه کلینیک به عنوان بسیاری از 700 از فروشگاه های ایالات متحده خود را در طول چند سال آینده در گسترش عمده ای از مراقبت از آن مشتریان ارائه می دهد.

داروخانه های زنجیره ای گفت که آن را شریک با VillageMD به راه اندازی دکتر-led درمانگاه که همچنین استفاده از پرستاران و مددکاران اجتماعی و درمانگران به ارائه درمان به طور منظم برای بیماران.

خرده فروش را طراحی مجدد فروشگاه است که کلینیک های باریک و قفسه های خود را بکشید و محصولات مانند توتون و تنباکو را به اتاق.

داروخانه ها مانند Walgreens و رقیب CVS به طور معمول پهلو کوچک کلینیک در فروشگاه خود به دل آنفولانزا و یا درمان بیماری های جزئی مانند عفونت های سینوسی و یا پیچک. اما Walgreens گفت: در پاییز گذشته این بود که به نزدیک نزدیک به 40 درصد از کسانی که در درمانگاه.

این شرکت شده است به دنبال یک راه برای ارائه مراقبت جامع گفت: اجرایی الکس Gourlay.

"ما بسیار با اعتماد به نفس است که این مدل مناسب برای آینده" گفت: Gourlay جهانی co-افسر ارشد عامل برای Walgreens, چکمه, داد, Inc.

او اشاره کرد که اولیه به درمانگاه های مراقبت از آن را آسان تر برای داروسازان به کار با پزشکان به مطمئن شوید که دارو را در تضاد نیست و یا برای کمک به توضیح دهید که نسخه به بیماران است.

درمانگاه را جذب پزشکان که در حال حاضر بیماران و تمرکز بر مراقبت از کسانی که با بیماری های مزمن. آنها را با استفاده از مددکاران اجتماعی به مطمئن شوید که بیماران باید پایدار منابع غذایی و شرایط زندگی. این درمانگاه نیز تکیه بر چیزهایی مانند پزشکی از راه دور برای کمک به اقامت در تماس با بیماران.

"این واقعا در مورد مدل های مختلف از مراقبت های اولیه" گفت: VillageMD مدیر عامل تیم بری.

شرکت های بیمه تبدیل شده اند بیشتر علاقه مند به پوشش مراقبت است که با تمرکز بر بیش از آنچه اتفاق می افتد در مطب دکتر. ایده این است برای نگه داشتن بیماران به ویژه کسانی که با شرایط مزمن و سالم و خارج از بیمارستان و یا اورژانس.

اما خرده فروشان مانند Walgreens صورت یک چالش در بیماران استفاده می شود برای بازدید از مکان های خود را به طور منظم برای مراقبت دکتر گفت: Ateev Mehrotra یک دانشکده پزشکی هاروارد استاد که تحقیقات مراقبت های بهداشتی تحویل.

"من فکر می کنم وجود دارد ذاتی نبرد دشوار در متقاعد کردن بیماران آنها باید به یک فروشگاه برای مراقبت های اولیه خود را," او گفت:.

Walgreens و VillageMD آزمایش درمانگاه خود را در هوستون بازار و برنامه ریزی برای گسترش وجود دارد و همچنین ققنوس.

Walgreens اجرا می شود بیش از 9,200 فروشگاه ها در ایالات متحده و انتظار دارد که به این کلینیک مراقبت های اولیه به 30 بازار در پنج سال آینده.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن