خارج شده و پس از بازگشایی ضروری کارگر نگهبانی مرگ COVID-19

شفق قطبی ساکن شنی Kunz صرف بیش از 25 سال با خوشحالی به او گاس. این زن و شوهر به اشتراک گذاشته یک شور و شوق برا

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

شفق قطبی ساکن شنی Kunz صرف بیش از 25 سال با خوشحالی به او گاس. این زن و شوهر به اشتراک گذاشته یک شور و شوق برای خارج از منزل و مطرح دو حیوانات خانگی, یک سگ به نام رایلی و یک پرنده به نام Joker.

با وجود اینکه 72 سال و نیاز به اکسیژن اضافی به دلیل بیماری ریوی Kunz مورد نیاز کار خود را به عنوان یک خارج شده و صندوقدار به پرداخت صورتحساب. مدتی در این هفته پس از کلرادو شروع به خاموش کردن زمانی که میلیون ها نفر از ما بودند ماندم, به در خانه و "ضروری" کارکنان مانند Kunz شد و هنوز هم به نام در به کار او قرارداد COVID-19. در مارس 18, او درگذشت. گاس که تا به حال نیز آزمایش مثبت برای این ویروس دو روز بعد درگذشت.

"من احساس می کنم بد برای خانم شنی چرا که او یک مادر بود و او در اکسیژن به هر حال می گوید:" جسی متکالف Kunz را همکار در خارج Supercenter واقع در 14000 نمایشگاه Ave. "من احساس می کنم که خارج شده باید به او داده اند به این گزینه از گرفتن یک [مرخصی] چرا که او در معرض خطر. اگر آنها انجام داده بود که او هنوز هم ممکن است در اینجا."

مقامات بهداشت هنوز تایید نشده است که آیا Kunz قرارداد این ویروس در محل کار. اما پس از مرگ او او همکاران شروع به سوء ظن خود را حتی اگر مدیریت گفت: هیچ چیز به نگرانی در مورد.

"پس از تصویب آنها هنوز هم نیست به ما بگوید هر چیزی" Metcalf می گوید. "یک روز ما به کار می آیند و در آنجا چهار نفر دیگر از بین رفته اند. و به آنها گفت: "من آنها فقط در زمان خاموش فقط در مورد. آنها نمی خواهند به این ویروس هستند.' سپس ما در بر داشت آنها تا به حال تاج, بیش از حد. بنابراین خارج نیست ما گفتن تمام داستان."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سرانجام در آوریل 23, Tri-County Health Department دستور داده فروشگاه به, با استناد به پرونده داده و یک "مجموعه ای از شکایات دریافت شده از کارکنان و خریداران" با توجه به فقدان اجتماعی فاصله و دیگر نقض ایمنی. در علاوه بر این به Kunz و همسرش subcontracted افسر امنیتی در فروشگاه نیز درگذشت از COVID-19 و حداقل شش نفر دیگر از کارکنان تست مثبت است.

مرگ برجسته کردن خطرات مواجه توسط بسیاری از کلرادو کارگران کم درآمد که بسیار بیشتر احتمال دارد به کار و شغل است که نمی تواند از خانه انجام می شود. بسیاری از آنها به کار گرفته شده توسط "ضروری" کسب و کار باقی مانده است که باز در طول فرماندار Jared پلیس این ایالت اقامت در خانه سفارش در حالی که بسیاری از دیگران به رهبری بازگشت به کار به زودی به عنوان پلیس حرکت می کند به سهولت محدودیت. در بسیاری از بخش های دولت, فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی دیروز, آوریل 1.

دولت لیست تایید شیوع بیماری تقریبا دو برابر شده پس از 15 آوریل و در حالی که اکثریت قریب به اتفاق رخ داده در خانه های سالمندان و دیگر مراقبت های بهداشتی و امکانات حداقل 22 شناسایی شده اند در کلرادو محل های کار است.

در گریلی حداقل شش کارگران در JBS گوشت پردازش کارخانه فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس و صدها نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت آن را یکی از دولت بدترین شیوع بیماری. مقامات همچنین تایید مرگ متصل به شیوع بیماری در شرکت کارگیل گوشت گیاه در فورت مورگان و شفق قطبی آلی لبنی در پلتیویل با توجه به دولت داده است. Ron دکتر ruggier رئیس جمهور از خدمات کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی 105 می گوید که دو نفر از اتحادیه خود را اعضای درگذشت از ویروس; هر دو مشغول به کار در فرودگاه بین المللی دنور.

"این کارگران خدمات آن مراقبت های بهداشتی کارگران و خرده فروشی کارگران از همه نوع هستند که در خط مقدم حفاظت از ما و شفا ما" دکتر ruggier می گوید. "آنها بیشترین خطر است. آنها به نام حق پس, 'ضروری کارگران — پس کسانی که کارگران نیاز به حمایت آنها نیاز دارید در حال حاضر."

Coronavirus بحران منجر به افزایش در نیروی کار سازماندهی در میان کارکنان ضروری کسب و کار, از جمله بسیاری از فرفره کارگران و دیگر پیمانکاران مستقل. کارگران برای آمازون, Whole Foods, هدف, Instacart و شرکت های دیگر اعتراض پرداخت کم و ناکافی اقدامات ایمنی در مارس 1 — ممکن است بعد یا بین المللی کارگران روز در یک اعتصاب سراسری.

اعضای متحده برای احترام یک گروه حمایت است که شامل بسیاری از خارج کارکنان فقط راه اندازی یک خود گزارش "COVID-19 ردیاب" برای نظارت بر شیوع بیماری و فروشگاه شرایط در مکان های خارج شده در سراسر کشور. این گروه می گوید که خارج, کشور, بزرگترین خصوصی کارفرما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارکنان و مشتریان است.

Tri-County مقامات مجاز خارج شده و در آرورا به بازگشایی این هفته گذشته پس از آن که تمیز و ضد عفونی و آنها را ستایش احتیاطی در حال حاضر در محل که شامل علامت های اضافی, یک راه راهرو و یک "قوی کارمند بیماری غربالگری و گزارش روند." متکالف که گزینه پرداخت چهارده روز خود قرنطینه زیر فروشگاه بسته خواهد شد بازگشت به کار در اواسط ماه مه.

"من احتمالا نمی خواهد احساس بسیار خوبی در مورد آن فقط از این واقعیت است که من می دانم که مردم از این ویروس که در فروشگاه" او می گوید. "آنها بیشتر نگران در مورد آنچه که در فروشگاه و اعداد شبیه است. آنها نگران نباشید ما کارکنان و یا مشتریان. چرا که مشتریان به خطر زندگی خود را در آینده وجود دارد بیش از حد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن