تماشا کنید: معترضان در میدان پرشینگ تقاضا عدالت

زندگی در مرکز شهر است و بسیاری از امکانات — نزدیک به مرکز استیپلز نزديک به ورزشگاه طفره زن به USC و همسایه Ban

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

زندگی در مرکز شهر است و بسیاری از امکانات — نزدیک به مرکز استیپلز نزديک به ورزشگاه طفره زن به USC و همسایه Banc کالیفرنیا ورزشگاه. اما در طول هفته گذشته در مرکز شهر است و بدل از یک مرکز سرگرمی برای pinched عصب با کوچکترین حرکات آوردن درد.

در حال حاضر سوخته با یک بیماری همه گیر است که تبدیل L. A. Live به L. A. شبح, شهر, یک بار شلوغ منطقه مشغول است در یک بی دست و پا pas de deux با گارد ملی ساخته شده است که مرکز کنوانسیون توپی. فراوانی از ماهی خارج از آب استتار دیده می شود بعد این همه بیش از حد آشنا ghetto bird معلق در هوا در شب. بلوک های آراسته با سوار کردن مغازه ها و خودروهای زرهی گشت زنی در خیابان اعضای نظامی تماشای شما از نزدیک به عنوان شما را راه خود را به نزدیکی Ralphs. واضح است که آنها وجود دارد برای جلوگیری از هرج و مرج از شب قبل; با این حال, آن را هنوز هم احساس می کند که اگر ما اشغال شده است. من ممکن است اجازه داده به راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی, اما من لازم نیست که آزادی به هر کجا من می خواهم.

چرا که همه از این آن را آسان به از دست دادن آهنگ از ما چگونه به اینجا رسیدیم — مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید و هولناک لحظه بر روی نوار گرفتار شد. غارت و شورش و آتش سوزی را برای تلویزیون, اما آنها نباید تلفیق شدهاست با این پیام از معترضان که در زمان به این خیابان های مرکز شهر به دلیل شرایط اطراف فلوید مرگ هستند و نزدیک به امریکا هنجار از آنومالی. آنها خواستار تغییر دهید. آنها خواستار عدالت است. آنها خواستار آن است که آمریکا خود را به انجام برسانند وعده. و بر خلاف آنچه به شما گفته شده است در جای دیگر آنها خواستار آن مسالمت آمیز است.

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب