ناظران: برگ برنده استقلال در روز جشن در سال 2019 هزینه $13M

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای جشن های این کشور در سال گذشته هزینه مالیات دهندگان بیش از

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای جشن های این کشور در سال گذشته هزینه مالیات دهندگان بیش از 13 میلیون دلار دو بار به عنوان بسیاری به عنوان قبلی جشن دولت ناظران گزارش روز شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به وزارت دفاع وسایل نقلیه نظامی شرکت کمک درایو تا هزینه آیا به عنوان رئیس جمهور حضور در بازار ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن-نظامی متمرکز استقلال رویداد روز فراتر رفت سنتی کنسرت در کنگره چمن های ملی و ارکستر سمفونیک و آتش بازی آغاز در هنگام غروب در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن. مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر ترکیب سال گذشته با اضافه کردن خود را بیان و از نزدیک مراحل یادبود لینکلن تغییر, آتش و نزدیک به آن نقطه عطفی و احضار آرایه ای از تانک و هواپیماهای جنگی برای سرگرم کردن جمعیت.

داخلی بخش آن را به نام یک "باور نکردنی جشن" اما حاضر به اظهار نظر در هزینه های سال گذشته یا حوادث برنامه ریزی شده برای این سال است.

دولت دفتر پاسخگویی تخمین زده است که جشن تعطیلات از سال 2016 تا 2018 هزینه از $6 میلیون به 7 میلیون دلار در سال است. برآورد آن برای سال 2019 را شامل نمی شود هزینه های چنین به عنوان نظامی flyovers از بازار ملی.

کاخ سفید گفته است تهمت برنامه به مناسبت تعطیلات سال جاری با حضور در یک نمایش آتش بازی جولای 3 در کوه راشمور در بلک هیلز داکوتای جنوبی و پس از آن جشن در پایتخت کشور در روز استقلال.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump میزبان از کاخ سفید جنوبی چمن و بیضی با موسیقی نظامی تظاهرات و پلها. رئیس جمهور همچنین انتظار می رود به ارائه سخنان.

کاخ سفید گفته است این رویداد را سال باید یک نگاه متفاوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سه دموکرات ها در سنا تخصیص بودجه کمیته خواسته بود برای گائو بررسی چقدر دولت فدرال صرف 2019 جشن.

سناتور. تام Udall, D-N. M., در بیانیه ای گفت که این یافته ها نشان داد استفاده از بی دقتی از unbudgeted پول مالیات دهندگان برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن "عجیب خواسته است."

این سناتورها در نامه ای به گائو که پنجشنبه منتشر شد درخواست شده است که آژانس بررسی هزینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای برنامه های این سال است.

رئیس جمهور به نظر می رسد به "در نظر دارد به استفاده از این چهارم جولای جشن به عنوان یک راه برای مارشال منابع از سازمان های فدرال به رفتار بالفعل رویدادهای سیاسی رسمی با بودجه" Udall و سنسور. Patrick Leahy, D-Vt., و کریس ون Hollen D-Md., نوشت: کنگره محققان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب