جهان آب باز نمی شود و در سال 2020 است. Elitch و Lakeside? شاید...

به دنبال به جلو به زیپ کردن یک اسلاید در کلرادو بزرگترین پارک آبی در تابستان امسال ؟ شانس دشوار. برای اولین با

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

به دنبال به جلو به زیپ کردن یک اسلاید در کلرادو بزرگترین پارک آبی در تابستان امسال ؟ شانس دشوار. برای اولین بار در چهل سال آب جهان بسته خواهد شد تمام فصل طولانی است.

تصمیم به جلوگیری از گسترش COVID-19, ساخته شده به راحتی.

جهان آب کارکنان صحبت با waterpark کارشناسان صنعت مقامات محلی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به عنوان آنها به بررسی این موضوع است. آنها brainstormed راه برای نگه داشتن پارک باز با تضمین اجتماعی فاصله تضمین مناسب مایع و ارائه اضافی و کارمند آموزش و, در میان دیگر اقدامات. اما در نهایت آنها تصمیم گرفتند که بیش از حد ناشناخته است در مورد آنچه ایالت کلرادو خواهد شد اجازه می دهد برای باز کردن و اینکه گروه زیادی از مردم را مجاز به جمع آوری...و هنگامی که.

"ما عمیقا متاسفیم که باید به این تصمیم را" یادداشت های آب جهان سخنگوی Joann Cortéz, در بیانیه ای. "جهان آب تابستان موسسه در کلرادو و برای بسیاری از افراد و خانواده ها آن را
نه فقط تابستان بدون آب جهان است."

هر سال کارکنان پارک حدود 1000 کارگران; در حال حاضر کسانی که مردم را گیگابایت در سال به آمده است.

"برای کسانی که بچه ها یک کار تابستانی در پارک چیزی است که آنها آرزو پس از شنیدن داستان از یک عمر از خواهر و برادر بزرگتر و نسل از اعضای خانواده که در اینجا مشغول به کار قبل از آنها" می افزاید: Cortéz.

اگر شما به دنبال برای برخی از جهان آب و سرگرم کننده در نظر تماشای Surfer King2006 شخص نفرت انگیز فرقه کلاسیک در مورد اشتغال در پارک. این خیلی بد شاید شما را از دست ندهید, پارک آب در همه.

تصمیم گیری نشده است اعلام کرد برای سال 2020 فصل در Elitch باغ هر چند پارک به نظر می رسد به استخدام کارگران جدید و فروش 2020 فصل می گذرد.

لیکساید پارک تفریحی و در عین حال اعلام آن در روز افتتاحیه.

"Lakeside را در سال 2020 عملیاتی تقویم ارسال خواهد شد هنگامی که آن را تعیین," پارک اعلام کرد در وب سایت خود را. "ما در حال حاضر در جهان گسترده دولت شار و انعطاف پذیری کلیدی است. Lakeside است که نظارت بر وضعیت محلی و برنامه ای برای باز کردن برای سال 2020 در فصل مناسب و مسئول مد.

همانطور که برای آب جهان Cortéz می گوید: "قلب ما غمگین برای تفریح در پارک آب خاطراتی که نمی تواند ساخته شده است در سال 2020 است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب