"ما می خواهیم به مطالعه ، برای سیاه Angelenos ، coronavirus باعث ترس از دیگری تاسکیگی

دعوت به شرکت در یک COVID-19 بادي مطالعه وارد Jacquelyn معبد صندوق اوایل ماه گذشته.در ابتدا 72 ساله Leimert پار

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

دعوت به شرکت در یک COVID-19 بادي مطالعه وارد Jacquelyn معبد صندوق اوایل ماه گذشته.

در ابتدا 72 ساله Leimert پارک مقیم احساس امید. او تعجب که آیا مطالعه و همراه با آزمایش خون می تواند پاسخ دهد که چرا او تا به حال تجربه شده است ماه از مشکلات تنفسی و حتی از طریق coronavirus تست آمده بود بازگشت منفی است. شاید او فکر آزمون را نشان می دهد که او تا به حال شده است در معرض و بهبود.

سپس او آمار با آنچه که او خواستار "یک تاسکیگی لحظه."

"هر بار که من فکر می کنم در مورد 'تجربی" یا "ما می خواهیم به شما مطالعه" یا "وجود دارد هیچ درمان, اما ما می توانیم شما را درمان' ... تاسکیگی است که در پشت ذهن من" معبد گفت: پس از تصمیم گیری برای رفتن به جلو با آنتی بادی مطالعه به هر حال.

تبلیغات

مانند بذر بی اعتمادی شد پاشیدند تقریبا یک قرن پیش در روستایی گوشه ای از آلاباما جایی که برای چهار دهه محققان با استفاده از صدها نفر از مردان سیاه و سفید به عنوان خوکچه هندی در دولت مطالعه در حال حاضر شناخته شده به عنوان تاسکیگی آزمایش.

در این مطالعه آغاز شد که در سال 1932 محققان گفت: این مردان بودند که برای درمان "بد خون است." آنها نمی شد. در عوض محققان تماشا به عنوان سفلیس ویران مردان بدن. حتی زمانی که یک درمان برای این بیماری ناتوان کننده شد به طور گسترده ای در دسترس محققان رفت و به طول های بزرگ برای اطمینان از مردان درمان محروم بودند.

Virus Outbreak Tuskegee Mistrust

مردان شامل سفلیس مطالعه مطرح شده به صورت یک عکس در 1950s در تاسکیگی علا.

(آرشیو ملی )

در معرض توسط یک افشاگر اطلاعاتی در اوایل دهه 1970 تاسکیگی آزمایش است بدنام ترین در یک پرونده از موارد نقض حقوق بشر و سوال مطالعات انجام شده در سیاه و سفید آمریکایی ها در دهه گذشته است. برای بسیاری از سراسر کشور است یک استعاره برای تبعیض و نژادپرستی در سیستم پزشکی.

تبلیغات

"شما نمی توانید فکر می کنم از بیشتر محکم خیانت یک پزشک-بيمار از آن," دکتر گفت: David M. کارلایل رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Charles R. جلب دانشگاه علوم پزشکی و علم.

اکنون که ملت در مقابله با یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی مقامات باید به مقابله با یک میراث بی اعتمادی — از نسلی به نسل دیگر از پژوهش های پزشکی, بهداشت و درمان کارگران و دولت مقرر.

برخی در حال هل دادن به عقب بر مشترک خودداری کنند که مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 در نامتناسب نرخ زیرا آنها رنج می برند بیشتر از موجود شرایط مانند فشار خون بالا و بیماری های قلبی. آنها در حال بررسی اثرات ماندگار تاسکیگی آزمایش و چگونه اغلب ناعادلانه و نابرابر درمان از بیماران اتحاد میان به پیشگیری و مراقبت در طول بیماری همه گیر.

وجود دارد دلایل برای نگرانی است. در اواخر ماه آوریل در لس آنجلس تبدیل به اولین منطقه شهری در کشور به ارائه گسترده آزمایش رمان coronavirus بدون در نظر گرفتن علائم. اما مقدماتی نژادی داده ها نشان می دهد که مردم کمتر در میان صفوف آن تست شده است.

تبلیغات

Virus Outbreak Tuskegee Mistrust

از سال 1932 تا 1972, خدمات بهداشت عمومی آمریکا استفاده می شود در Macon County, Ala., به عنوان افراد مورد آزمایش به عمد خودداری درمان سیفلیس پس از پنی سیلین کشف شده است برای درمان آن است.

(آرشیو ملی )

"ما نمی توانیم بحث در مورد اختلاف از COVID بدون صحبت کردن در مورد به رسمیت شناختن چگونه کسانی که نابرابری به وجود آمد و چه آنها منعکس کننده," دکتر گفت: نادین برک هریس کالیفرنیا جراح عمومی. "به خاطر آن نیست که مردم ذاتا مریض تر از دیگران است."

مقدار زیادی از آن را جوش پایین به اعتماد برخی از کارشناسان و محققان می گویند.

دهه تبعیض تقویت تفکیک بیمارستان ها و به طور کلی عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی کافی اغلب مشغول به کار در برابر ایجاد حتی یک شکننده پیوند بین بیماران و اغلب nonblack پزشکان. تحقیقات نشان می دهد که این عدم اعتماد به پزشکان و بیمارستان ها باعث می شود مردم کمتر به احتمال زیاد به دنبال مراقبت های پزشکی و یا به پایبندی به درمان توصیه می شود برنامه.

تبلیغات

است که به خصوص مشکل وقتی که می آید به مبارزه با کروناویروس برک هریس گفت.

حیاتی ترین ابزار مقامات بهداشتی باید در یک بیماری همه گیر اعتماد است که سیاست ها و تصمیم گیری های ساخته شده در آن بهترین بهره. این باور اثرات رفتار از جمله اینکه آیا مردم اطاعت stay-at-home سفارشات عمل اجتماعی فاصله و به دنبال راهنمایی برای پوشیدن ماسک, او گفت:.

دلایل وجود دارد به نگرانی در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. یک شایعه است که مردم سیاه و سفید بودند و ایمنی از coronavirus شد در حال اجرا شایع در رسانه های اجتماعی به احتمال زیاد به یک از امنیت کاذب به عنوان آنها همچنان با روال زندگی روزانه خود را در برابر مشاوره و مقامات بهداشتی و انتخاب رهبران.

Virus Outbreak Tuskegee Mistrust

یک مرد شامل سفلیس مطالعه تزريق در 1950s در تاسکیگی.

(آرشیو ملی )

تبلیغات

آن نیست تا زمانی که شهرستانها در سراسر کشور آغاز شد انتشار آمار نشان مردم سیاه پیمانکاری و مرگ از coronavirus در نرخ بالا که شایعه بود افشا و خنثی.

"روشن است که برخی از جوانان ما نیست این را جدی بگیرد که شامل عبور اسطوره در ابتدا که سیاه پوستان نمی تواند گرفتن کروناویروس گفت:" جنوب L. A. فعال Najee علی. "که اسطوره گسترش مانند آتش سوزی در رسانه های اجتماعی وجود دارد اما هرگز تلاش های متمرکز از رهبران برای برطرف کردن این اسطوره است."

در گذشته انتخاب رهبران تکیه بر اعتماد و فرستادگان ویژه در جوامع از رنگ. شبان احترام بزرگان و فعالان غالبا داوطلب خدمت سربازی برای توزیع اطلاعات بحرانی در شهر در سالن جلسات کلیسا موعظه و گروه دیگر تجمعات. اما با coronavirus کسانی که کانال های معمولی ارتباطی تعطیل شده اند. L. A. شهردار اریک Garcetti و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را ممنوع اجتماعات بزرگ به سرعت ویروس گسترش یافته است.

دکتر بیل Releford یک Inglewood, جراح پا برای اولین بار متوجه قطع ارتباط بین بیماران و پیشگیرانه توصیه های پزشک خود در سال 2007. او در درمان تعداد زیادی از مردم که نیاز به انگشتان پا, یک پا یا پا قطع شده به دلیل عوارض ناشی از دیابت است.

تبلیغات

522337-la-me-south-la-activists-fight-coronavirus1-MAM.jpg

توماس Uwal چپ و خدمات انسانی سرپرست برای شهر کالیفرنیا نشان می دهد قدردانی خود را پس از دکتر بیل Releford, راست, بنیانگذار, سیاه, آرایشگاه سلامت برنامه توسعه اهدا 650 فولاد ماسک و 100 بطری ضد عفونی کننده دست به Inglewood ارشد مرکز.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

او همچنین متوجه شده است که بیماران خود را و دیگر سیاه Angelenos فاقد دسترسی به بهداشت و درمان به درستی تشخیص و درمان چنین بیماری های مزمن است. بنابراین Releford تاسیس, سیاه, آرایشگاه سلامت برنامه توسعه یک Inglewood مبتنی بر سازمان ارائه می دهد که معاینات در آرایشگاه.

اخیرا او گسترش این برنامه در سراسر کشور سازماندهی داوطلبان به صفحه نمایش 30,000 مردان است. برخی می رسند در چنین شرایط وخیم با فشار خون خود را در سطح خطرناکی بالا است که آنها را می توان مستقیما از آرایشگاه به اتاق اورژانس, او گفت:.

"همان الگوی ما برای دیابت و فشار خون بالا ما شاهد با COVID-19 که در آن وجود دارد عدم آزمایش و درمان" Releford گفت.

تبلیغات

بیش از سال است که پزشک و تیم خود را به درمان بیماران میراث تاسکیگی آزمایش آمده است اغلب.

به طور رسمی شناخته شده به عنوان "مطالعه تاسکیگی عدم درمان سفلیس در Negro مرد" آن به طول انجامید از سال 1932 تا 1972 زمانی که سابق فدرال محقق به بیرون درز جزئیات این آزمایش به یک روزنامه نگار. موسس نشان داد که پزشکان با خدمات بهداشت عمومی آمریکا بودند با استفاده از سیاه و سفید مردان در Macon County, Ala., به عنوان افراد مورد آزمایش به عمد خودداری درمان بسیار عفونی بیماری سیفلیس پس از پنی سیلین کشف شده است برای درمان آن است.

در مجموع حدود 600 سیاه و سفید مردان — 399 با سفلیس و 201 بدون — شدند و فریب خورده به شرکت در مطالعه.

در سال 1974 به خدا شکایت کرد و به 9 میلیون دلار حل و فصل قانونی. دولت فدرال موافقت به ارائه مزایای پزشکی و دفن خدمات به تمام زندگی شرکت کنندگان است. سال بعد, همسران, زنان بیوه و کودکان از کسانی که بخشی از این آزمایش نیز اضافه شد.

تبلیغات

اما آسیب انجام شد.

برخی از درگذشت از عوارض سفلیس. دیگران نابینا شد و یا فلج. چند تن از همسران خود قرارداد این بیماری و تصویب آن را به فرزندان خود در هنگام تولد. در این روز 11 فرزندان از مردان که در مطالعه شرکت کردند هنوز هم دولت های پزشکی و سلامت.

CLINTON SHAW

هرمان شاو 94, قربانی تاسکیگی آزمایش پس از دریافت عذرخواهی رسمی از رئیس جمهور کلینتون در 16 ماه مه سال 1997 در کاخ سفید است.

(گرگ گیبسون / آسوشیتد پرس)

در سال 1997 رئیس جمهور بیل کلینتون در بیانیه ای رسمی عذرخواهی از طرف دولت فدرال است.

تبلیغات

"ما می تواند به توقف چرخش سر ما دور" رئيس جمهور گفت: در کاخ سفید مراسم که با حضور پنج بازماندگان. "ما می توانیم شما را در چشم و در نهایت می گویند از طرف مردم آمریکا: آنچه دولت ایالات متحده انجام داد شرم آور بود, و من متاسفم."

تاسکیگی آزمایش همچنان به اکو در راه های مختلف. محققان برای مثال استناد آن به توضیح دهد که چرا مردم کمتر احتمال دارد برای شرکت در تجربی درمان سرطان بالینی و حتی به دریافت سالانه واکسن آنفولانزا.

این معلوم نیست چه این به این معنی که اگر یک واکسن است که توسعه یافته برای coronavirus. ارل Ofari هاچینسون رئیس جمهور از لس آنجلس شهری سیاست میزگرد غیررسمی آرای خود را رسانه های اجتماعی پیروان و شنوندگان خود هفتگی رادیو نمایش و نشان داد که این گروه قریب به اتفاق در برابر گرفتن هر گونه واکسن.

به Releford که در حال حاضر عبور از رایگان ماسک صورت و بطری های ضد عفونی کننده دست به رهگذران خارج بسته جنوب L. A. آرایشگری آن را به او روشن که زخم تاسکیگی آزمایش را به طور کامل شفا.

تبلیغات

"پیام های گذشته انجام نمی شود" Releford گفت. "ما به عنوان یک کشور آشتی چگونه این گناهان را تحت تاثیر مردم ما به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار برای نسل های. بنابراین تا زمانی که ما یک مکالمه واقعی, من فکر نمی کنم این موضوع این است که رفتن به دور است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب