خوش آمدید به جدید ما ناهار خوردن در, Takeout و تحویل دایرکتوری

رستوران ها و بارها مجبور به انطباق با تغییر قوانین و مقررات و تغییر تقاضای مشتری ایجاد شده توسط این بیماری همه

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

رستوران ها و بارها مجبور به انطباق با تغییر قوانین و مقررات و تغییر تقاضای مشتری ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. و ما در حال تطبیق با آنها راه اندازی شده توسط ما جدید دنور رستوران دایرکتوری که در لیست های مورد علاقه خود را ناهارخوری, مقصد, محله گوشه و استقبال آبیاری سوراخ, با گزینه های جستجو توسط takeout تحویل و یا ناهار خوردن در.

دایرکتوری ترکیبی از اطلاعات جمع آوری شده برای ما لیست دنور و تخته سنگ موسسات باز برای بایگانی اطلاعات (که ما راه اندازی شد روز بعد از ناهار خوری اتاق بسته شد در 17 مارس) با ما لیست از رستوران ها بازگشایی منتشر شده پس از این در محل ناهار خوری ممنوعیت برداشته شد در مه 27.

Spuntino's semi-permanent tent is ready for guests.

Spuntino را نیمه دائم چادر آماده است برای مهمانان.

حسن نیت ارائه میدهد از Spuntino

شما می توانید جستجو برای یک رستوران با نام محله و یا غذاهای, نوع (همه چیز از رستوران های چینی به brewpubs و مواد غذایی سالن) و سپس نقد و بررسی رستوران دستورالعمل برای بایگانی اطلاعات تحویل و یا ناهار خوری از جمله بهداشت و درمان و اقدامات ایمنی هر محل مصرف برای مهمانان و کارکنان.

اما این دایرکتوری است به مراتب بیشتر از فقط یک استاتیک لیست! آن زندگی که راهنمای رستوران ها و کافه ها می توانید به روز رسانی خود را — و یا اضافه کردن موقعیت مکانی خود را اگر آن را در حال حاضر ذکر شده — به منظور به شما اطلاعات بیشتر در حال حاضر ممکن است. بنابراین اگر یک رستوران انجام شده است takeout فقط و فقط بازگشایی آن اتاق ناهار خوری و یا پاسیو به مهمانان می تواند ارسال اطلاعات آنلاین.

همه چیز به سرعت تغییر هر چند که ما به مشتریان این فرصت را به یاد داشته باشید اطلاعات نادرست یا منسوخ شده ، ببینید چیزی که باید تغییر داد ؟ ما ارسال یک پیام را با کلیک کردن بر روی پرچم در رستوران اطلاعات صفحه بعدی به "گزینه ها اغلب تغییر, بنابراین بهترین روش برای تماس رستوران به تایید. آیا ما چیزی اشتباه است ؟ لطفا پیام ما را."

هدف ما این است برای کمک به شما در پیدا کردن یک نوشیدن و تجربه ناهار خوری که مسابقات خود را اولویت و سطح راحتی که آیا شما در حال گرفتن غذا برای لذت بردن از در خانه و یا پله به صورت امن و شب سرگرم کننده است. این لینک را دنبال کنید و یا رفتن به westword.com را انتخاب کنید "غذا و نوشیدنی" در بالا سمت چپ منو و سپس انتخاب "دنور رستوران دایرکتوری: Takeout/تحویل/شام خوردن در" از گسترش گزینه های مواد غذایی.

سرآشپزها رستوران داران و GMs سعی کنید از دایرکتوری برای دیدن اگر شما کسب و کار ذکر شده است و سپس با استفاده از فرم ارسال به آن اضافه کنید و یا به روز رسانی.

دیگر سوال و یا پیشنهادات ؟ ارسال آنها را در یک نظر یا ایمیل cafe@westword.com.

خوردن خوشحال!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب