Coachella و دلیجان موسیقی جشنواره رسما لغو شد برای سال 2020

یک ماه اکتبر دوباره برنامه ریزی برای Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر در سال 2020 به نظر می رسید خوش بینا

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

یک ماه اکتبر دوباره برنامه ریزی برای Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر در سال 2020 به نظر می رسید خوش بینانه در صورت COVID-19. در حال حاضر آن را رسمی — جشنواره برگزار خواهد شد در سال 2020 است.

در جمعه شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر اعلام کرد که به دلیل خطرات ناشی از این بیماری همه گیر در حال انجام دو آخر هفته جشنواره (همراه با آن موسیقی کشور همتای دلیجان) خواهد بود تا زمانی که در سال آینده در اولین. Coachella در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل با خشم علیه ماشین Frank Ocean and Travis Scott به عنوان headliners شده است برنامه ریزی برای بازگشت به امپراتوری پولو این زمینه Oct. 9.

"من نگران هستم به عنوان نشانه رشد است که COVID-19 می تواند بدتر در پاییز" قیصر گفت: در روز چهارشنبه. "علاوه بر این حوادث مانند Coachella و دلیجان می گیرند تحت فرماندار Newsom مرحله 4 که وی پیشتر اعلام کرد که نیاز به درمان یا واکسن را وارد کنید. با توجه به پیش بینی شرایط و پتانسیل من نمی تواند راحت حرکت رو به جلو.

تبلیغات

"این تصمیمات گرفته می شود به آرامی با علم به این که بسیاری از مردم خواهد شد نهفته است. من اولویت اول است و سلامت جامعه است."

قیصر ستایش Goldenvoice این پروموتر از جشنواره برای تلاش های خود را برای حفاظت از سلامت کنسرت را برانگیخت.

نمایندگان برای Goldenvoice را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

2020 خواهد بود که اولین سال بدون Coachella پس از 2000 سال فاصله پس از این جشنواره را در سال 1999 اولین بازی خود در سال 2001 بازگشت.

تبلیغات

روز دوشنبه Goldenvoice پدر و مادر شرکت AEG اعلام کرد موجی از اخراج furloughs و کاهش پرداخت مؤثر در همه بخش ها از آن شرکت که شامل موسیقی های ورزشی و امکانات. "روشن است که رویدادهای زنده با طرفداران نخواهد رزومه برای بسیاری از سال و به احتمال زیاد تا مدتی در 2021 بنابراین ما در حال مواجه با هیچ گزینه های آسان" رئیس اجرایی دن Beckerman نوشت: در یک شرکت گسترده یادداشت.

لغو دنبال انتشار کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله طرح برای بازگشایی دولت که در آن کسب و کار در بخش های خاص اجازه داده شد به پیشنهاد اصلاح خدمات. جشنواره های موسیقی مانند کنوانسیون ها و زنده ورزش, گذشته در خط برای از سرگیری خواهد شد و اجازه داده نمی شود تا زمانی که یک درمان موثر برای درمان رمان coronavirus است که به طور گسترده ای در دسترس است.

از دست دادن متحرک که به تساوی 125,000 طرفداران به هر یک از شش روز گسترش بیش از دو دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته خواهد بود و ضربه ای بزرگ به صنعت گردشگری و هتلداری صنایع Coachella Valley.

در حالی که بسیاری از هنرمندان پیش بینی شده بود امکان این جشنواره را لغو عمده — تور است که هنوز هم در انتظار برای ایالات متحده در صنعت موسیقی — آن را نشان می دهد مقیاس چالش مواجه سرگرمی زندگی می کنند. Coachella معمولا شبکه پروموتر Goldenvoice بین $75 میلیون و 100 میلیون دلار است و سود آور ترین جشنواره موسیقی در آمریکا است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن