چه COVID-19 بيمار جوان و پیر یاد می دهد ما در مورد کوروناویروس

آنها این موارد است که ایستادگی چرا که آنها به نظر نمی رسد به تناسب coronavirus الگو: 32 سال-پرستار درگذشت COVI

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

آنها این موارد است که ایستادگی چرا که آنها به نظر نمی رسد به تناسب coronavirus الگو: 32 سال-پرستار درگذشت COVID-19 پس از گذراندن چند روز در یک ونتیلاتور در بندر-مرکز پزشکی UCLA. 25-year-old تکنسین داروخانه که به نظر می رسید در سلامت خوب تا به حال تسلیم به COVID-19 در شهرستان ریورساید صفحه اصلی.

آن را به اندازه کافی به شما تعجب نیست: coronavirus بیشتر خطرناک به افراد جوانتر از دانشمندان در ابتدا فکر می کنید ؟

هنگامی که شیوع بیماری در زمان خاموش در ووهان چین وجود دارد متمایز روند: همسر بیمار بیشتر در معرض خطر مرگ است. و به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است که روند به نظر می رسید به نگه دارید تا. یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست که تجزیه و تحلیل بیش از 70,000 موارد از ژانویه و فوریه نشان داد که نرخ مرگ و میر برای COVID-19 بيمار در 30s خود را بود 0.15% در مقایسه با 13.4 درصد برای کسانی که از 80 سال و بالاتر.

اما در آمریکا پزشکان در خط مقدم اشاره کرده اند که عجیب و غریب و اغلب نگران کننده شرایط قربانیان جوان از جمله بیماران در 30s و 40s خود را در حال مرگ از سکته مغزی بعد از تجربه تنها خفیف COVID-19 علائم. کودکان و نوجوانان به پایان رسید تا در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه با علائم التهابی نادر به نام سندرم کاوازاکی بیماری است که می تواند مربوط به COVID-19 با توجه به یک بولتن منتشر شده توسط نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان در این هفته.

تبلیغات

در حال حاضر این موارد باقی می ماند و تکه های مختلف از یک مقدار بزرگتر پازل. به عنوان دانشمندان حفاری عمیق تر آنها امید به یادگیری بیشتر در مورد نقش سن به عنوان یک COVID-19 عامل خطر و به همین دلیل این بیماری بسیار خطرناک است که برای افراد مسن است.

اما در عین حال آنها شاهد این هستیم که قربانیان جوان هنوز هم بیشتر به جز از حکومت حتی در ایالات متحده در اینجا نگاهی نزدیک تر به آنچه تا کنون می دانیم و آنچه که آنها هنوز در تلاش برای پیدا کردن.

سن یک عامل در مرگ و نه در عفونت

دانشمندان به طور کلی موافقم که وقتی که می آید به سن coronavirus به نظر نمی رسد به تبعیض هر چند سنجاق کردن عفونت رای نیاز خواهد داشت به مراتب گسترده تر تست از انجام شده است.

"هر کسی در هر سنی می تواند آلوده گفت:" دکتر تیموتی Brewer, یک متخصص بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی در دانشگاه UCLA. "اما ما شاهد نتایج بسیار متفاوت در آنچه اتفاق می افتد پس از مردم آلوده هستند."

تبلیغات

به عنوان همه گیر افزایش یافته است خطر پایان در بیمارستان و یا مرگ باقی مانده است به طور قابل توجهی بالاتر برای کسانی که در گروه های سنی بالاتر — روند که حتی واضح تر در طول زمان.

به زودی پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به نظارت بر coronavirus' فعالیت های در ایالات متحده آن را در بر داشت که برای هفته پایان مارس 21 COVID-19 بستری رای دادن برای کسانی که 65 ساله و مسن تر بود 10.4 در هر 100000 نفر در مقایسه با 1.9 بستری شدن در بیمارستان در هر 100000 نفر در سنین 18 تا 49. توسط مه 2 هر دو از شخصیت های قابل ملاحظه ای افزایش یافته بود — به 162.2 بستری شدن در بیمارستان در هر 100 ، 000 شهروندان ارشد و 26.2 در هر 100,000 بزرگسالان جوانتر — اما شکاف بزرگ باقی مانده است.

COVID-19 بستری نرخ پایین تر در کالیفرنیا, اما آنها به دنبال همان روند است. تازه ترین ارقام از CDC COVID-NET نظارت شبکه نشان می دهد که 56.9 از هر 100,000 کالیفرنیا 65 و تا به حال در بیمارستان بستری شده است برای COVID-19 در مقایسه با 10.9 نفر از هر 100,000 کالیفرنیا سنین 18 تا 49.

در بسیاری از بیماری های عفونی شیوع بیماری هایی مانند آنفلوانزای فصلی بسیار جوان و بسیار پیر بزرگترین خطر بیماری جدی و مرگ است. محققان هنوز متعجب و متحیر که چرا COVID-19 الگوی بسیار یک طرفه با آلوده کودکان به طور معمول داشتن فقط علائم خفیف این بیماری است.

یکی از پتانسیل توضیح است که سیستم ایمنی کودکان را بیش از حد نابالغ به ماشه عظیم پاسخ التهابی است که می تواند منجر به شوک سپتیک نارسایی ارگان ها و عوارض دیگر در برخی از COVID-19 بيمار کارشناسان می گویند.

تبلیغات

فرضیه دیگر این است که وجود دارد بسیاری از دیگر انواع خفیف coronaviruses گردش در میان کودکان است که آنها را به نوعی جزئی ایمنی در برابر SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19.

اما Brewer گفت که تا کنون هیچ شواهد که این مورد است. اگر آن را گرفت و گفت: این ویروس نمی تواند كردن در مورد به عنوان به راحتی در میان کودکان به عنوان آن را در افراد مسن است.

"این ویروس است که اساسا گسترش مثل یک ویروس است که مستعد ابتلا جمعیت است." Brewer گفت. "برای تفاوت سن, بله, من فکر می کنم وجود دارد برخی دیگر از توضیح."

هنگامی که در بر داشت وی افزود: ممکن است "به ما بینش های مهم به آنچه در جریان است با این ویروس است."

تبلیغات

این دوره از یک کشور شیوع بستگی به سن جمعیت آن

پیشرفت شیوع و تلفات آن را طول می کشد متنوع از کشوری به کشور گفت: Jennifer پرتو Dowd, یک متخصص و اجتماعی اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد. که با توجه به طیف گسترده ای از عوامل از شدت تست به زمان مستند سفارشات و راه این بیماری برای اولین بار وارد یک کشور است.

یکی از عوامل کلیدی است که ساختار سنی جمعیت — چگونه بسیاری از مردم در حال پیر چگونه بسیاری از جوان هستند و چگونه بسیاری از پر کردن دسته ها در میان است.

نگاهی ایتالیا یک کشور بیش از 60 میلیون نفر از مردم که رنج می برد نزدیک به 30000 نفر مرگ و میر تا کنون (در مقایسه با بیش از 4,600 مرگ و میر در چین به 1.4 میلیارد نفر).

شانس ممکن است انباشته برابر ایتالیا به دلیل جمعیت آن کج قدیمی تر: حدود 23 درصد از شهروندان خود را در حال 65 ساله یا مسن تر با توجه به سازمان ملل جمعیت جهان داده است. در چین, در مقابل تنها 12 درصد از شهروندان سالمندان (و در ایالات متحده آمریکا, آن را تقریبا 17%). با COVID-19 فرض کنید که در تمام سنین آلوده در یک مشابه نرخ یک جمعیت است که به احتمال زیاد به معنی مرگ و میر بیشتر و که به نظر می رسد که برگزار شد تا در ایتالیا که در آن بیش از 95 درصد از مرگ و میر در بیماران 60 و با توجه به داده ها از ایتالیا COVID-19 نظارت ،

تبلیغات

در یک مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم Boland و همکارانش با استفاده از مدل برای کشف چگونگی کشورها با اندازه مشابه جمعیت اما سنی مختلف سازه خواهد کرایه در شیوع کروناویروس. با فرض ثابت عفونت رای و با استفاده از سن خاص نرخ مرگ و میر دیده می شود در ایتالیا, آنها پیش بینی کرد که برزیل که در آن 2 درصد از جمعیت حداقل 80 می توانست سه بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان نیجریه که در آن تنها 0.2 درصد از جمعیت بیش از 80. (برزیل حدود 210 میلیون نفر تنها کمی بیشتر از نیجریه 196 میلیون.)

تعاملات بین افراد در گروه های سنی مختلف نیز ممکن است نقش مهمی در زندگی و کسی که می میرد, Boland گفت. برای مثال در ایتالیا, بزرگسالان مسن تر بیشتر احتمال دارد به زندگی با فرزندان بالغ خود از در کشورهای دیگر — و حتی اگر آنها نمی, آنها اغلب زندگی می کنند نزدیک به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی منظم Boland را, ایتالیایی, همکاران به او گفت.

وجود دارد به نظر می رسد کمتر چنین امتیاز از بین نسلی تماس در آلمان و مرگ و میر شده است وجود دارد به طور قابل توجهی پایین تر: حدود 7400 واحد تلفات تا کنون از بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس موارد است. (با وجود این واقعیت است که جمعیت آلمان حدود یک سوم بزرگتر از ایتالیا است.)

"ما فکر می کنم که می تواند یکی از تفاوت های مهم," Boland گفت.

تبلیغات

در بسیاری از کشورها coronavirus به نظر می رسد که گردش غیر قابل تشخیص در میان افراد جوان قبل از پرش به افراد مسن و به اندازه کافی باعث بیماری های جدی و مرگ و میر برای به دست آوردن توجه کنید. این مشکل به دلیل آن ممکن است به این ویروس شانس به بی سر و صدا تحکیم آن beachhead. اما اگر شیوع می توان شناسایی در حالی که آن را هنوز هم موجود است که در جوانتر کمتر آسیب پذیر جمعیت جدایی بین نسل ها می تواند در خدمت به عنوان یک محافظ بافر.

قوی روابط اجتماعی بین نسل ها هستند, بسیار سالم پدیده در شرایط عادی Boland گفت. اما در بیماری های همه گیر "این می تواند باشد که آن را قرار می دهد که [تر] جمعیت در معرض خطر است."

سن ملاحظات ممکن است اطلاع رسانی راه مقامات کاهش انتقال بيماري نه تنها در سراسر مرزهای بین المللی و نیز محلی مناطق بسیار متفاوت اجتماعی و ساختار جمعیت, او گفت:.

وقتی که می آید به نورد گسترده تر سیستمیک تست "ممکن است که ما واقعا می خواهید به هدف قرار دادن مردم در زندگی موقعیت هایی که بیشتر در معرض خطر," او گفت:.

تبلیغات

چه " سن " واقعا چیست ؟

در سطح بسیار ابتدایی سن است که در اصل یک کاهش در توانایی بدن برای بازسازی Brewer گفت.

"ما دیگر نمی توانیم تعمیر خودمان و سلول های ما در یک رای که ما می توانیم زمانی که ما جوان تر," او گفت:. "نه تنها که بر چیزهایی مانند استخوان های ما و قلب ما تاثیر آن بر سیستم ایمنی بدن ما نیز هست."

این می تواند باشد که افراد مسن را در بدن به سادگی کمتر قادر به دست زدن به ویروس. اما این کاهش عملکرد اغلب همراه با یک میزبان از شایع مزمن مانند بیماری های قلبی عروقی, دیابت و فشار خون بالا و این می تواند قرار دادن یک COVID-19 بیمار در معرض خطر بیشتری از بیماری های جدی و یا مرگ بدون در نظر گرفتن سن خود دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه سان فرانسیسکو.

"این سخت است برای باز کردن دو" او گفت:. "شما نمی دانید که آیا آن را به بیماری های قلبی — و یا آن را قدیمی بودن."

تبلیغات

برای مثال افراد زیر 60 تا سهم بیشتری از COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده از آنها در اروپا Bibbins-Domingo اشاره کرد و "ممکن است که ما باید بیشتر افرادی که بیماری های قلبی در سنین جوان تر از آنها را در این مکان های دیگر."

جدا از این عوامل است که گام مهمی در مقابله با بیماری دانشمندان گفت. چرا که بسیاری از کسانی که شرایط بهداشتی مزمن هستند بیشتر شایع در اقلیت و محروم جوامع است.

در واقع اگر یک منطقه در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار انحراف کمی کمتر از حد انتظار آن ممکن است یک نشانه برای این نگاه سلامت, نابرابری, Boland گفت.

"که احتمالا یک قسمت جالب داستان اینجا," او گفت:.

تبلیغات

یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد که جوان سیاه پوست و لاتین در کالیفرنیا در حال مرگ هستند از COVID-19 در نرخ بالاتر از خود و همسالان. که الگوی تکرار خود را در سراسر مرزهای ایالتی بهداشت عمومی داده ها را نشان می دهد.

"ما اغلب بحث در مورد آن را به عنوان تسریع پیری" Boland گفت. عمیقا مردم محروم در 40s خود را ممکن است همان مشخصات بیولوژیکی به عنوان نفر ممتاز در 60s برای مثال "به طوری که از یک نوع جالب لنز که با آن به این مورد فکر می کنم."

در این راه COVID-19 آوردن کشور و نژادی و اجتماعی و اقتصادی سلامت و نابرابری به تمرکز شدید دانشمندان گفت.

بنابراین آیا coronavirus خاص و میر در بیماران مسن تر از آب گل آلود این مسائل — و یا کمک به روشن شدن آنها ؟

تبلیغات

"پاسخ این است که هر دو" Brewer گفت.

چه دقیق تر داده ها به سن ممکن است آشکار

بزرگ ناشناخته است که گروه های سنی در حال گسترش این ویروس بیشتر گفت: دکتر تئو Vos متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن است. بدانند که می تواند کمک به مقامات بهداشت تصمیم می گیرید که برخی نهادهای خاص مانند مدارس و کالج ها با خیال راحت می توانید بازگشایی شده است.

پیدا کردن پاسخ این نیاز بیشتر تهاجمی تماس ردیابی (به شناسایی الگوها در انتقال بيماري) و به مراتب گسترده تر تست آنتی بادی (برای شناسایی افرادی که آلوده بودند و بدون تحقق آن). این احتمال وجود دارد که بسیاری از افراد جوان که تا به حال بیماری رفته اند uncounted چرا که علائم خود بودند خفیف Vos گفت. ردیابی و آزمایش خواهد که آدرس.

در آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر دانشمندان نیز نیاز بیشتر تصفیه شده عصر اطلاعات در COVID-19 بیماران Boland گفت. گاهی اوقات براکت سن باریک (65 تا 74) و گاهی اوقات آنها در طول چند دهه گذشته (18 تا 49). تفاوت بین افراد میانسال و کسانی که در میانسالی هستند سخت برای دیدن زمانی که آنها همه با هم lumped. کوچکتر براکت سن نیز آن را آسان تر به ترکیب داده ها از حوزه های قضایی مختلف که زمان براکت اغلب نیست یک بازی کامل است.

تبلیغات

خوشبختانه دانشمندان در حال حاضر در حال همکاری برای جمع آوری سن و ساير اطلاعات دموگرافيک در COVID-19 بيمار از بسیاری از کشورهای مختلف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن