آنچه ما ولع مصرف برای ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات این هفته

بیشتر و بیشتر رستوران ها شروع به باز پاسیو خود را و اتاق ناهار خوری برای محدود صندلی در مهمان خانه اما takeout

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

بیشتر و بیشتر رستوران ها شروع به باز پاسیو خود را و اتاق ناهار خوری برای محدود صندلی در مهمان خانه اما takeout گزینه هنوز هم یک راه عالی برای تجربه چیزی جدید را در خود پاسیو و ایوان و یا عرشه. در اینجا پنج رستوران ایجاد مواد غذایی بزرگ است که سفر خوب است. و یا تماس های آینده برای بررسی در دسترس بودن و سپس آماده برای بهترین, New Orleans, اتیوپی و جامائیکا غنا و پاریس (توسط راه سنگال).

آفریقایی Grill & Bar

955 جنوبی کیپلینگ پارک وی, Lakewood, 303-985-4497
18601 Green Valley Ranch بلوار 303-375-7835


اتاق ناهارخوری و صندلی در فضای باز در هر دو آفریقایی Grill & Bar رستوران ها باز و بنابراین شرط را به اجازه صاحبان سیلوستر و Theodora Osei-Fordwuo می دانم که شما در حال آمدن است. اگر شما برای اولین بار-تایمر akwaaba ("welcome") صفحات هستند یک راه عالی برای تجربه طیف وسیعی از غنا و دیگر آفریقایی کرایه شروع با ترد برای دوستداران پر شده با مرغ و یا سبزیجات. این akwaaba صفحات سفر خوبی بیش از حد, بنابراین شما می توانید برخی از خانه برای تمام خانواده است.

جسی Smokin' نلا

7422 دانشگاه جنوبی بلوار Centennial
303-630-9400


معروف بنفش کامیون مواد غذایی در خدمت, New Orleans, پخت و پز حل و فصل را به یک دائم نقطه در کنتننیل فقط بیش از یک سال پیش و در حال حاضر در خدمت takeout از ظهر تا 7 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه. استفاده از جسی Smokin' نلا سفارش آنلاین به زمین خودتان کاخون منینگ سنگین po'boy حاوی سرخ شده, میگو, crawfish دم و کاخون سوسیس. و اگر شما یک New Orleans, بومی, شما نمی خواهید به دست این هفته Pattons داغ ساندویچ سوسیس ویژه — اما منابع محدود هستند بنابراین نمی بدفع الو قت گذراندن.

Jerk chicken is on the menu this week.

حرکت تند و سریع مرغ در منوی این هفته است.

حسن نیت ارائه میدهد از جامائیکا کوره

جامائیکا کوره

709 غرب خیابان هشتم
8580 غرب, Colfax, خیابان لیکوود
303-623-0013


جامائیکا کوره بوده است که رفتن به نقطه جزیره آشپزی برای سال در حال حاضر باز برای carryout دستور حرکت تند و سریع, مرغ, خورشت دم گاو و دیگر دلچسب و گرم شدن صفحات. و این هفته صاحبان فقط راه اندازی جامائیکا مینی پنجره مشبک و بین المللی حرکت تند و سریع بازار در غرب, Colfax, خیابان, بنابراین شما می توانید سس ها و ادویه جات ترشی جات برای خانه پخت و پز همراه با takeout سرخ شده یا کبابی مرغ. محل جدید فقط باز در ژوئن 3, پس از تماس محل اصلی برای جزئیات بیشتر.

Konjo مواد غذایی اتیوپی

5505 غرب 20th, خیابان اجواتر
720-310-5551


این اجواتر عمومی در بازار به بازگشایی آن غذا سالن برای بایگانی اطلاعات از جمله Konjo که در خدمت بره و مرغ و گوشت به آرامی پختند در berbere و دیگر ادویه جات ترشی جات همراه با خورشتی, عدس, نخود فرنگی و اسفناج و اینجرا نان به mop تا آخرین قطره. مبارزه-سرویس رستوران نیز ارائه وعده های غذایی برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما بسته به طور موقت در ژوئن 1 به "چند روز خاموش برای سلامت روان." بازدید Konjo را در Facebook صفحه برای دیدن هنگامی که مواد غذایی خواهد بود اما در عین حال شما می توانید با گرفتن اتیوپی کامیون مواد غذایی در این هفته به همان مواد غذایی بزرگ.

The best reason to be a morning person.

بهترین دلیل برای یک فرد صبح.

حسن نیت ارائه میدهد از لو فرانسوی

لو French Bakery & Cafe

4901 جنوبی نیوپورت خیابان
720-710-8963


Le فرانسه فقط بازگشایی آن اتاق ناهار خوری و پاسیو بنابراین شما می توانید رزرو برای کلاسیک, فرانسوی, کرایه با سنگال لمس از صاحبان Aminata و Rougui Dia. اما اگر شما بیشتر از یک فرد صبح وجود دارد هیچ چیز بهتر از پوسته پوسته خانه پخته کروسانت با کاپوچینو و به شما احساس مثل شما در پاریس — حتی اگر شما فقط در حال توقف در راه خود را به کار در DTC.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب