چه ناپدید شد از دنور در حالی که شما در خانه ماند?

به عنوان دنور بازگشایی و به آرامی به حالت عادی برمی گرداند...و یا هر چه می گذرد به صورت عادی در حالی که ما هنو

توسط MORVARIDEASIA در 17 اردیبهشت 1399

به عنوان دنور بازگشایی و به آرامی به حالت عادی برمی گرداند...و یا هر چه می گذرد به صورت عادی در حالی که ما هنوز در حال مبارزه با کروناویروس تب...را ما تشخیص شهر در اطراف ما ؟

امروز مارس 5, شهردار مایکل هنکاک را آشکار قوانین که راهنمای دنور به عنوان اقامت در خانه سفارش برداشته و در پایان ممکن است 8.

اما ما در حال حاضر می دانم که برخی از غمگین واقعیت. مرکز اجتماعات پارک بسته است نه فقط به Cinco de Mayo جشن است اما از حد به طور کامل برای آینده قابل پیش بینی به عنوان سنگ قرمز. بسیاری از آشنا مناظر و صداها را از تابستان خواهد نه ظهور در شهر این سال است. هیچ پارک شهر جاز هیچ Cherry Creek, جشنواره هنرهای, هیچ PrideFest (به جز یک نسخه مجازی). به ما یادآوری از آنچه که ما در حال از دست رفته, Visit Denver راه اندازی کرده است #LoveThisCityDenver مجازی جشن از شهر است. اما همه چیز ما در مورد این شهر هنوز هم در خارج وجود دارد ؟

برخی از standbys در حال حاضر برای همیشه رفته است. پس از 74 سال صاحبان 20 خیابان کافه تصمیم به خاموش کردن کوره و بازنشسته شدن نه تنها یک قاشق چرب اما یک فصل از دنور تاریخ پس از جنگ جهانی دوم دوره زمانی که بسیاری از ژاپنی آمریکایی مستقر در این بخش از مرکز شهر. هشت بلوک دور بازار نیز توقیف; مالک علامت گرینبرگ تصمیم گرفت که این زمان خوبی برای بازنشسته بیش از حد. هنگامی که دانا کرافورد افتتاح این فروشگاه در سال 1978 Larimer مربع بود و تنها ده سال پیر و سحر و جادو پان در گوشه ای یک کسب و کار بسیار گرم; در چهار دهه پس از این نقطه عطفی بلوک واقعی تبدیل شده است ناهارخوری مقصد. اما بازار خروج نیست اولین اخیر از دست دادن و آن را نمی خواهد گذشته در Larimer مربع بود که پایان دادن به اجاره آن را به عنوان reimagined آن در آینده حتی قبل از همه گیر رسید.

بازار و 20 خیابان کافه نخواهد بود تنها رستوران محو مترو دنور نقشه یا نه. اگر چه صاحبان آنها قادر به برنامه ریزی خود, خروجی, دیگر رستوران نمی توان خیلی خوش شانس. حتی با فرض اینکه آنها می توانند زنده ماندن تا زمانی که از eateries مجاز به بازگشایی برای ناهار خوردن در مشتریان آنها را پیدا کند آن را آسان به پیروی از هر مقررات ایمنی شهر و دولت در جای خود قرار داده و هنوز هم پوشش هزینه های خود را به عنوان مصرف کنندگان به آرامی بازگشت.

دیگر کسب و کار مستقل است که اضافه کردن بسیار به این شهر اما در حال حاضر مواجه با چالش های قابل توجهی هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن را دشوار برای رفتن بیش از حد. پاره پوشش زنده خواهد ماند گیر اما در مواجهه با افزایش اجاره و دستمزد آن تصمیم به ترک آن دیرین خانه در 16th Street, بازار جدید برای مک گرگور مربع توسط Coors زمینه است. شما هنوز هم قادر به خرید یک کتاب در مرکز شهر دنور اما تجربه به سادگی نمی توان از همان زمانی که شما می توانید گرفتن یک حجم و یک فنجان قهوه پس از صرف ساعت در دنج محدوده Morey-کالای ساختمان که در آن فروشگاه را باز کرد یک سال قبل از رشته کوه های راکی کلرادو نقل مکان جدید خود را به ورزشگاه.

این شهر در حال حاضر در حال تغییر سریع قبل از COVID-19 آمار و اگر چه آن را مانند احساس ما تقریبا در حالت انیمیشن معلق برای هفت هفته و هر کس نمی شده است ، شما ممکن است ظهور به دنور شما به سختی تشخیص دهد.

این نظر شما از خواب بیدار کردن تماس.

چه کلاسیک نقاط شما می خواهم دست در این شهر ؟ اجازه دهید من می دانم در patricia.calhoun@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن