زمانی که می توانید رستوران بازگشایی (از نظر قانونی) در کلرادو ؟

همیشه از همه کلرادو رستوران ها و کافه ها بسته در محل نوشیدن و ناهار خوری در مارس 17, رستوران و صنعت شده است و

توسط MORVARIDEASIA در 23 اردیبهشت 1399

همیشه از همه کلرادو رستوران ها و کافه ها بسته در محل نوشیدن و ناهار خوری در مارس 17, رستوران و صنعت شده است و پرسیدن یک سوال خاص: زمانی که می توانید رستوران بازگشایی?

وجود دارد سوال دیگر البته. پس از eateries می تواند بازگشایی چه خواهد شد قوانین بود ؟ آنها را بازگشایی در 30 درصد ظرفیت? پنجاه درصد ؟ خواهد صندلی اضافی باید برداشته شود و یا می توان آن را طناب ، چگونه شلوغ آشپزخانه مقابله با اجتماعی فاصله? می توانید یک رستوران, زنده ماندن در زیر این محدودیت ؟ در حال گسترش است پاسیو و صندلی در فضای باز امکان?

در ضمن آیا ارزش آن را به کارکنان آشپزخانه و برو drive-thru و تحویل آن رستوران ها و کافه ها مجاز به ارائه? آن را به سختی فقط پوشش هزینه های این خدمات حتی با شل شدن مشروب-مجوز قوانین است که اجازه می دهد تا به به و تحویل الکل بیش از حد. و هی می توانید کسانی که مشروب-قانون تغییرات دائمی?

اما همه این سوالات ثانویه به این یکی: زمانی که می توانید رستوران بازگشایی?

در کنفرانس مطبوعاتی خود در مارس 11, فرماندار Jared پلیس ارائه یک به روز رسانی است که به یک تاریخ خاص — برای زمانی که تصمیم به بازگشایی ممکن است ساخته شده است — و همچنین پس زمینه چگونه است که تصمیم گیری خواهد شد.

در مه 25, دولت تصمیم خواهد گرفت که اگر رستوران می توانید شروع به بازگشایی در چه سطح و...و هنگامی که. پلیس و تیم او را از این تصمیم "بر اساس آخرین اطلاعات و شواهد" فرماندار می گوید.

قبلی کنفرانس خبری پلیس تا به حال تخمین زده است که آن را در رستوران یک هفته به دنده تا برای بازگشایی هنگامی که تاریخ اعلام شده است; رستوران برآورد کرده اند که آن را می تواند حداقل دو برابر آن است. اما تا زمانی که آنها می دانند که چه قوانین را برای بازگشایی آن را سخت بدانید که دقیقا چه کسانی بازگشایی آماده سازی را باید طوری رستوران در حال انتظار برای جزئیات در مورد آن بیش از حد.

برخی از استان ها در حال حاضر اعمال می شود برای یک واريانس در دولت سفارش, هر آنچه در آن ممکن است در نهایت بود. مسا شهرستان خواست تا اجازه داده شود به بازگشایی رستوران در 30 درصد ظرفیت و درخواست اعطا شد; برخی از رستوران ها بازگشایی در هفته گذشته. پیتکین شهرستان خواسته است برای واریانس است که اجازه می دهد رستوران ها در اسپن و شهرهای دیگر به بازگشایی مارس 20 در 30 درصد ظرفیت; دولت هنوز صادر نشده است تصمیم گیری در آن نرم افزار است.

اما پلیس نمی صبر کنید برای ایجاد یک تصمیم: پس از C&C قهوه و آشپزخانه در کاسل راک باز آن اتاق ناهار خوری برای روز مادر "به طور غیر قانونی عامل در نقض بهداشت عمومی در دستور قرار دادن ده ها اگر نه صدها نفر از ساکنان در معرض خطر" فرمانداری گزارش گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست تعیین می شود که C&C قهوه و آشپزخانه باعث شد قریب الوقوع خطر سلامت. "چنین CDPHE است که با استفاده از قدرت خود را تحت کلرادو حفاظت از مواد غذایی عمل می کنند اقدام به تعلیق مجوز کسب و کار به طور نامحدود تا زمانی که آن را می توان تاسیس شده است و دیگر تهدیدی برای بهداشت عمومی است."

و آن را ممکن است بسیاری دیگر از مارس 25 به ایجاد آن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب