هنگامی که دندان های دانشجویی سعی در ایجاد صلح دنور پلیس Maced او

روز شنبه, مارس 30 احساس یک تماس بگیرید و اجازه دهید به صدای او شنیده می شود استنفورد اسمیت سوار از شفق قطبی به

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

روز شنبه, مارس 30 احساس یک تماس بگیرید و اجازه دهید به صدای او شنیده می شود استنفورد اسمیت سوار از شفق قطبی به دنور برای شرکت در سومین روز از جورج فلوید تظاهرات در کنگره.

"این تنها چیزی است که در روح من است که من تا به حال به آن را انجام دهد من تا به حال برای رفتن. برای رفتن و حمایت از چیزی است که من اعتقاد در" اسمیت می گوید: یک زن 31 ساله دندانپزشکی دانشجو در دانشگاه کلرادو است.

در عوض او یک جیمی جکسون با الاغ اسپری فلفل از یک پلیس باعث ساعت عذاب و روز از ناراحتی. اگر چه او تا حد زیادی دور مانده از تظاهرات پس از آن او را انجام نداده اعتراض: اسمیت یکی از افراد در حال حاضر تحت پیگرد شهر دنور در طول راه که اجرای قانون درمان آنها در طول تظاهرات.

پسر یک پدر و یک مادر بزرگ اسمیت تا به حال تجربه کرده سهم عادلانه خود را از تبعیض توسط پلیس در حالی که در حال رشد در دالاس. "زمانی که من در دبیرستان بود من اولین بار کشیده شدن بیش از یک پلیس به من راه می رفت و تا به حال یک تفنگ را در دست خود" او به یاد می آورد. "او حتی نمی دانند که من و فقط راه می رفت تا با یک تفنگ را در دست خود را. فقط برای سرعت ده کیلومتر در ساعت بیش از حد."

اما حتی با پس زمینه جمعیت از او یافت در دنور تظاهرات تا به حال او را در هیبت. "این چیزی بود که من هرگز دیده می شود قبل از" اسمیت به یاد می آورد. "مردم ابراز احساسات, ابراز احساسات خود را که ساخته شده اند تا برای سال. شما رشد می کنند تا با این, تصاویر, از, ترس, و من تو را دیدم این افراد است. نبود ترس است. آنها خسته بودند. آنها خسته بودند, آنها تمایل عدالت, برابری, عدالت و فقط یک شخص و یا یک نژاد. آن چند نژادی. آن چیزی که من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما وجود ندارد فقط معترضان وجود دارد; مأموران اجرای قانون نیز در این نزدیکی هست. در طول دو روز گذشته تظاهرات پلیس و سایر مأموران اجرای قانون تا به حال مستقر گاز اشک آور و دیگر کمتر کشنده مهمات به سرکوب برخی از معترضان به عنوان "شورش."

در حال حاضر در نزدیکی کنگره اسمیت متوجه شدم که وجود دارد بچه ها در اطراف و برخی می تواند صدمه دیده است اگر این وضعیت تبدیل خشونت آمیز میان معترضان و مأموران اجرای قانون که در حال حاضر می خواهم با تشکیل یک خط.

"من درخواست پلیس, 'سلام لطفا نمی تواند خشونت آمیز. در این بخش می توانید تمام از دنور که ما می توانیم اعتراض مسالمت آمیز و علت اینکه شنیده می شود,'" اسمیت به یاد می آورد. "من همچنین گفت: به معترضان, 'نمی تواند بیش از حد نزدیک به آنها را. آنها را به فضای خود را بنابراین ما می تواند در اینجا بدون هیچ مشکلی.'"

اسمیت این است که کسی که مراقبت در مورد کمک به دیگران; به همین دلیل او در حال کار برای تبدیل شدن به یک دندانپزشک. زمانی که او در سایه یک دندانپزشک در تگزاس, او به یاد می آورد "مردم را به دندانپزشک منشی پوشش دهان خود را و یا پوشش چهره خود را به دلیل آنها نمی خواهند به مردم به دیدن آنها بدون دندان یا دندان های از دست رفته. و سپس آنها را ترک خندان. آن را لمس و آنها را; آن را لمس روح خود را."

زمانی که اسمیت استدلال با ماموران در دنور تظاهرات آن به نظر می رسید به یک اثر مثبت است. "پلیس سپاسگزار. یکی از آنها با مشت ضربه من" اسمیت می گوید.

اما پس از آن دیگر مامور اجرای قانون آمد تا از پشت خط و با هدف اسپری فلفل به طور مستقیم در اسمیت ،

"هنگامی که آنها اسپری من تمام احساسات من که تا به حال ساخته شده است تا تبدیل به یکی و آن ترس" اسمیت گزارش. "من فقط به حال به دور است. احساس کردم صورتم آتش گرفت. این احساس مانند یک مایع آتش بر روی صورت من بود. من چشمان من می تواند هر چیزی باز نمی, من نمی تواند هر چیزی را ببینید. من فقط در تلاش بود برای رسیدن به ایمنی."

او به عنوان فرار اسمیت افتاد و سقوط کرد. برخی از نزدیکی اعتراض پزشکان به او کمک کرد تا ریخته و شیر صورت و چشم. "به آنها ریختن آن احساس کردم یک مقدار بسیار زیاد از رهایی از سرما. آن را مانند گرفتن دست من را از آتش و قرار دادن آن به آب" اسمیت می گوید.

اما این تسکین نمی آخرین طولانی و اسمیت در صورت به زودی احساس مانند آن را در آتش دوباره. در نهایت دیگر معترضان در زمان اسمیت به امدادگران که با قرار دادن یک تسکین دهنده راه حل در چشم او.

به عنوان به زودی به عنوان اسمیت به خانه او زد آب سرد در وان حمام خود را و پس از صرف شب در آن است. وقتی که او بیدار پوست او سخت و ترد. "این احساس مانند مار از پوست" اسمیت می گوید. پس از چند روز پوست کنده.

اگر چه او دچار ناراحتی های فیزیکی برای روز چه زحمت اسمیت ترین این واقعیت است که یک افسر اجرای قانون تا به حال با استفاده از زور در برابر او بدون هیچ دلیل.

"هنگامی که یک افسر می پوشد نشان از آن قرار است به مانند: "من به نمایندگی از قانون'" اسمیت می گوید. "اما چگونه است که منعکس اگر آنها یک نماینده از اجرای قانون و قانون محافظت نمی کند یک بخش از اقوام? آن را فقط به نوع مضر و فقط اهانت آمیز. من برای درخواست حقوق برابر برای درخواست عدالت برای درخواست پلیس برای پاسخگو برای چیزهایی که آنها را درست مثل هر کس دیگری."

Dental student Stanford Smith is now suing the City of Denver.

دانشجويان دندانپزشکی دانشگاه استنفورد اسمیت است که در حال حاضر تحت پیگرد شهر دنور.

حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه استنفورد اسمیت

در هفته های اخیر معترضان نشده است تنها کسانی که میرم با انتقاد از اجرای قانون درمان آنها; مقامات منتخب را بیش از حد. در اوایل ماه ژوئن در این شهر بود که با ضربه اول آن طرح دعوی در دادگاه بیش از پلیس در استفاده از زور علیه معترضان آن را در حال حاضر منجر به توافق بین شهر و شاکیان در این صورت است که محدود به استفاده از کمتر-نیروی کشنده توسط اجرای قانون در دنور. اسمیت همراه با هشت نفر دیگر و زندگی ماده 5280 سازمان بخشی از یک دوم طرح دعوی در دادگاه علیه این شهر ادعا استفاده بیش از حد از زور در تظاهرات.

برای علامت گذاری سیلوراستاین یک ACLU کلرادو وکیل است که در میان وکلا به نمایندگی از اسمیت و دیگر شاکیان که در طرح دعوی در دادگاه فدرال "چه اتفاقی افتاد به [اسمیت] فقط rebuts یکی از روایات که در این شهرستان قرار دادن جلو," او اشاره می کند.

"آنها می گویند آنها همیشه در پاسخ به معترضان که در حال پرتاب چیزهایی در پلیس و تحریک پلیس. اینجا کسی بود که به طور خاص گفت: "توان صلح آمیز دریافت کردن خیابان و در واقع تلاش برای د-تشدید هر گونه تنش است که ممکن است ایجاد شده است. به نظر می رسد که او جدا کردم و اسپری فلفل به عنوان یک تلافی برای صلح تلاش" سیلوراستاین می گوید.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که اجرای قانون را با استفاده از کمتر-نیروی مرگبار علیه معترضان نقض حقوق اساسی.

"کسی می تواند سرد از ورزش اول خود را اصلاح حقوق" سیلوراستاین توضیح می دهد. "آنها فکر می کنم" من قصد ندارم به پایین وجود دارد. به خشونت پلیس در حال رفتن به نگرانی در مورد اینکه آیا من می توانم با خیال راحت بیان دیدگاه ها و یا اضافه کردن صدای من به صدای که در حال مونتاژ است.'"

و این که چگونه اسمیت احساس است در حال حاضر. او سعی رفتن به اعتراض اما به محض این که مأموران اجرای قانون نشان داد تا او را ترک کرد. "من مرعوب کردن وجود دارد," او به یاد می آورد. "من نمی دانم چه چیزی می تواند اتفاق می افتد. من فقط احساس بد دانستن است که من یک صدای دیگر. این احساس بد مانند یک صدا شده بود مورد ضرب و شتم از من."

او می خواهم به صدای احساسات خود را به پلیس که اسپری او. "اگر هر چیزی من فقط آرزو می کنم من قادر به صحبت کردن با آنها" او نتیجه می گیرد: "من می خواهم بگویم" هی مرد چرا شما انجام این کار ؟ شما ترس از من ؟ چون من درخواست برای صلح بود.' این چیزی است که من می خواهم او را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب