که در آن برای دیدن آتش بازی در چهارم جولای آخر هفته

اگر شما از طرفداران از آتش بازی در این سال چهارم جولای می تواند شکست ، بسیاری از نشان می دهد — در Black Hawk د

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

اگر شما از طرفداران از آتش بازی در این سال چهارم جولای می تواند شکست ، بسیاری از نشان می دهد — در Black Hawk در گلندیل در شفق قطبی — لغو شده و یا به تعویق افتاد به دلیل نگرانی بیش از COVID-19.

در دنور بزرگ استقلال در آستانه, جشن سنتی برگزار شد که در مرکز اجتماعات پارک تبدیل به یک کنسرت مجازی "با هم در امید" مشارکت Denver7 مدنی مرکز و محافظت از جامعه اول پایه و انواع محلی و هنرهای نمایشی و سازمان و رئیس در میان آنها کلرادو سمفونی.

"کلرادو سمفونی ارائه موسیقی متن برای جشن روز استقلال برای نزدیک به 100 سال می گوید:" آنتونی پیرس, کلرادو, سمفونی رئیس هنری افسر. "به کشور ما چنگ زدن با اثرات COVID-19 گیر ما احساس آن مهم تر از همیشه به قدرت شفا از موسیقی و هنر به جامعه ما است. با گرد هم آوردن رهبران سیاسی محلی و سازمان های هنری, ما امیدواریم که به ارائه یک بیت از آرامش و شادی در طول این زمان دشوار است."

دیجیتال کارایی که پخش در 7 p. m. روز شنبه, جولای 3, در کانال 7 و در یوتیوب در 8 p. m. و سپس تکرار در جولای 4, شامل, کلرادو, رقص باله, اپرا کلرادو و Cleo پارکر رابینسون رقص تمام همکاری با کلرادو سمفونی; mezzo-soprano میشل deYoung آواز "God Bless America" با کلرادو سمفونی گروه رشته در سنگ قرمز و قطعات ابزاری با کلرادو سمفونی گروه برنج نیز در سنگ قرمز.

اما اگر شما می خواهید برای دیدن آتش بازی در فرد غیر ممکن نیست. در اینجا برخی از گزینه های:

چهارم جولای Bandimere: اگر چه Littleton, قرمز, سفید و شما باش لغو Bandimere جاده سریع السیر میزبان ماشین جت اتباع در شنبه, جولای 4, و است که شامل نمایش آتش بازی شروع در 9:45 p. m. بلیط به رویداد $18 $33 با پارکینگ $15 — اما اگر شما می توانید گیر یک نقطه در نزدیکی C-470 و موریسون جاده شما می توانید از این به صورت رایگان.

چهارم جولای Berthoud: آتش بازی هنوز در Berthoud را جشن سالانه, اما در این سال شما نمی قادر خواهد بود برای جمع آوری در راه اندازی سایت. به جای فشفشه راه اندازی خواهد شد بالاتر از همیشه طوری که می توان آنها را از اطراف شهر. نمایش شروع می شود در 9:15 بعد از ظهر (غروب) در شنبه, جولای 3, و رایگان است; برای کسب اطلاعات به berthoud.org.

چهارم جولای برایتون: نمایش شروع می شود در هنگام غروب در شنبه, جولای 4 و ارائه شده است در یک "home edition." که به معنی شما قادر خواهید بود برای مشاهده این فشفشه سه راه — به دنبال به سمت شرق برایتون یا جریان در وب سایت شهر و Facebook صفحه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در brightonco.gov.

چهارم جولای قلعه سنگ: مختصری از صفحه نمایش آتش بازی راه اندازی خواهد شد از سانتافه معدن مسا آزاد نشان می دهد که شروع می شود در ساعت 9:30 p. m. در جولای 4, دیده می شود, از مهمترین مکان ها در شهر; رفتن به crgov.com برای اطلاعات.

چهارم جولای, Firestone: هجدهم سالانه 4 در Firestone شروع می شود در 6:30 p. m. 4 جولای در خیش را با آتش بازی مجموعه ای برای 9:30 p. m. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

چهارم جولای هیقلندس رنچ: سی دقیقه را نشان می دهد راه اندازی خواهد شد در غروب روز 4 ژوئیه از کوه ویستا دبیرستان.

چهارم جولای پارکر: سی دقیقه را نشان می دهد آغاز خواهد شد در غروب روز 4 ژوئیه در نزدیکی تاه پینری جنوب شهر.

چهارم جولای Windsor: آتش بازی راه اندازی خواهد شد و از بالاترین نقطه در شهر شروع در 9:10 p. m. در جولای 4; رفتن به recreationliveshere.com.

برخی از خصوصی باشگاه های کشور در این منطقه هنوز هم میزبانی را نشان می دهد; یکی دیگر از گزینه است برای گرفتن یک نقطه درست در خارج از دروازه!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب